Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Kategorie: H50

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána / Böhmisches Tor
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Kadavý Petr - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Horáček Michal, Kvapil Petr, Posseltová Tereza
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí v terénech Lužických hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
H50
3.00 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 29:01
2. Brettschneider Uwe DE013496 Kaulsdorfer OLV Berlin 32:43 + 3:42
3. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 33:33 + 4:32
4. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 34:21 + 5:20
5. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 34:32 + 5:31
6. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 34:48 + 5:47
7. Kaufmann Kay-Uwe DE014840 USV TU Dresden 34:54 + 5:53
8. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 35:30 + 6:29
9. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 36:44 + 7:43
10. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 37:18 + 8:17
11. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 37:46 + 8:45
12. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 37:58 + 8:57
13. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 38:28 + 9:27
14. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 38:49 + 9:48
15. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 38:50 + 9:49
16. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 41:02 + 12:01
17. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 42:04 + 13:03
18. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 42:09 + 13:08
19. Olisauskas Raimondas DE033080 Berliner TSC 42:24 + 13:23
20. Kudraß Peter DE036315 SG Zittau Süd 43:54 + 14:53
21. Böhme Gerd DE011317 USG Chemnitz 45:56 + 16:55
22. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 46:09 + 17:08
23. Müller Rico DE032868 USV TU Dresden 46:37 + 17:36
24. Ehms Holger DE031985 SG LVB Leipzig 47:22 + 18:21
25. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 53:01 + 24:00
26. Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden 53:59 + 24:58
27. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 54:01 + 25:00
28. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 55:22 + 26:21
29. Rathmann Jens DE024063 SV Schmalkalden 04 58:10 + 29:09
30. Hunger Axel DE020631 SG Dittersdorf 58:28 + 29:27
31. Kirchner Jörg DE015161 SV Schmalkalden 04 64:47 + 35:46
32. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:48 + 42:47
33. Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz 73:33 + 44:32
34. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 86:22 + 57:21
35. Feldmann André DE049384 Kaulsdorfer OLV Berlin 96:47 + 67:46
36. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 108:02 + 79:01