Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, A4, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, mapový klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Kavková Dana - R3
JURY:
Nováková Jiřina, Havlíčková Jindra, Karmazín Pavel
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí, bez zaznamenaných stížností, protest nebyl podán a jury se nesešla. HR schválil výsledky v plném rozsahu. Pořadatel děkuje obci Chýňava a SDH Chýňava za obětavé zajištění krásného shromaždiště a vytvoření podmínek pro zdárný průbeh obou závodů.
H21L
6.07 km, 80 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8208
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 31:16 8636
2. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 32:45 + 1:29 8267
3. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:57 + 3:41 7720
4. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 35:16 + 4:00 7641
5. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 37:12 + 5:56 7160
6. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:51 + 6:35 6998
7. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 38:12 + 6:56 6911
8. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 38:45 + 7:29
9. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 39:16 + 8:00 6646
10. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 39:33 + 8:17 6575
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 39:40 + 8:24 6546
12. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 8:38 6488
13. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 40:14 + 8:58 6405
14. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 9:09 6360
15. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 41:02 + 9:46 6206
16. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 41:21 + 10:05 6127
17. Průša Michal VSP7310 USK Praha 41:31 + 10:15 6086
18. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 41:44 + 10:28 6032
19. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 41:45 + 10:29 6028
20. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 42:08 + 10:52 5932
21. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 42:31 + 11:15 5837
22. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 42:34 + 11:18 5825
23. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 42:38 + 11:22 5808
24. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 43:44 + 12:28 5534
25. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 12:40 5485
26. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 44:25 + 13:09 5364
27. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 45:23 + 14:07 5124
28. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 45:25 + 14:09 5116
29. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 45:33 + 14:17 5082
30. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:38 + 14:22 5062
31. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 46:31 + 15:15 4842
32. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 46:39 + 15:23 4809
33. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 47:14 + 15:58 4664
34. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 47:17 + 16:01 4651
35. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 47:28 + 16:12 4606
36. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 48:12 + 16:56 4423
37. Sebera Josef SFM8301 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:28 + 17:12 4357
38. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 48:32 + 17:16 4340
39. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:56 + 17:40 4241
40. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 49:30 + 18:14 4100
41. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 49:32 + 18:16 4091
42. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 49:35 + 18:19 4079
43. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 49:38 + 18:22 4066
44. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:52 + 18:36 4008
45. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 50:01 + 18:45 3971
46. Mysliveček Marek TUR8908 OOB TJ Turnov 50:21 + 19:05 3888
46. Šatánek Martin SFM8201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 50:21 + 19:05 3888
48. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 51:01 + 19:45 3722
49. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:09 + 19:53 3689
50. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:22 + 20:06 3635
51. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 51:45 + 20:29 3540
52. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 51:47 + 20:31 3532
53. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 51:53 + 20:37 3507
54. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 51:54 + 20:38 3503
55. Komín David PGP7405 SK Praga 54:04 + 22:48 2963
56. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 54:21 + 23:05 2893
57. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 55:02 + 23:46 2723
58. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 55:03 + 23:47 2719
59. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 55:16 + 24:00 2665
60. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:34 + 27:18 1844
61. Libus Jan NNN7900 Neregistrovaní 58:51 + 27:35
62. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 59:50 + 28:34 1529
63. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 60:27 + 29:11 1375
64. Jůzek Martin 64:21 + 33:05
65. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:24 + 36:08 0
66. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 69:35 + 38:19 0
67. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:15 + 43:59 0
68. Špaček Michal NNN7300 Neregistrovaní 78:38 + 47:22
69. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 92:01 + 60:45 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0