Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Kasárna, A4, měřítko 1:4000, ekvidistance 2 m, mapový klíč ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Lohr Ivo - R3
JURY:
Zmeková Míla, Nováková Jiřina, Havlíčková Jindra
Protokol:
Závod proběhl za slunečného tepleho počasí, bez zaznamenaných stížností, protest nebyl podán a jury se nesešla. HR schválil vysledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T    
D10
1.14 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 9:29
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 9:56 + 0:27
3. Ellederová Eva DKP0858 Oddíl OB Kotlářka 11:44 + 2:15
4. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 12:04 + 2:35
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 13:07 + 3:38
6. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 15:32 + 6:03
7. Michalská Kristýna RIC0852 OB Říčany 16:02 + 6:33
8. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:08 + 6:39
9. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 16:56 + 7:27
10. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 19:40 + 10:11
11. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 27:29 + 18:00
12. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 33:18 + 23:49
D12
1.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 13:46
2. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 14:24 + 0:38
3. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 16:29 + 2:43
4. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 17:38 + 3:52
4. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 17:38 + 3:52
6. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:48 + 5:02
7. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 18:58 + 5:12
8. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 23:23 + 9:37
9. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 24:33 + 10:47
10. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 24:37 + 10:51
11. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 25:08 + 11:22
12. Ludvíková Natálie KNC0751 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:14 + 11:28
13. Michalská Sára RIC0656 OB Říčany 25:24 + 11:38
14. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 33:01 + 19:15
D14
1.61 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 12:18
2. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 13:25 + 1:07
3. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 14:06 + 1:48
4. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 17:17 + 4:59
5. Ludvíková Alice KNC0555 Sokol Kostelec n. Č. l. 19:07 + 6:49
6. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 20:28 + 8:10
7. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 24:31 + 12:13
8. Botková Josefína KNC0551 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:26 + 27:08
D16
1.96 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 16:38
2. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 16:39 + 0:01
3. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 17:54 + 1:16
4. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 18:37 + 1:59
5. Novotná Marie PGP0354 SK Praga 18:48 + 2:10
D21
2.57 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7487
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 16:28 7750
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:04 + 0:36 7487
3. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 17:40 + 1:12 7224
4. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 18:14 + 1:46 6975
5. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 18:37 + 2:09 6807
6. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 2:40 6580
7. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 20:20 + 3:52 6054
8. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 20:37 + 4:09 5930
9. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 4:14 5893
10. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 21:19 + 4:51 5623
11. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 21:20 + 4:52 5615
12. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 21:26 + 4:58 5571
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:30 + 5:02 5542
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 21:44 + 5:16 5440
15. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 21:49 + 5:21 5403
16. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 22:06 + 5:38 5279
17. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 22:15 + 5:47 5213
18. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:28 + 6:00 5118
19. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 22:39 + 6:11 5038
20. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:43 + 6:15 5008
21. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 23:06 + 6:38 4840
22. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 23:37 + 7:09 4614
23. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 23:46 + 7:18 4548
24. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 24:05 + 7:37
25. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 24:22 + 7:54 4285
26. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 8:29 4029
27. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 25:50 + 9:22 3641
28. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 26:55 + 10:27 3166
29. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 27:48 + 11:20 2778
30. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 31:48 + 15:20 1024
31. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 78:25 + 61:57 0
D35
2.23 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 19:19
2. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 0:28
3. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 20:02 + 0:43
4. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 20:54 + 1:35
5. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 21:18 + 1:59
6. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 21:47 + 2:28
7. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 22:13 + 2:54
8. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 22:27 + 3:08
9. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 23:23 + 4:04
10. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 23:24 + 4:05
11. Ellederová Zdeňka DKP7754 Oddíl OB Kotlářka 23:25 + 4:06
12. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 25:25 + 6:06
13. Vláčilová Kateřina JPV7757 Oddíl OS SK Prostějov 26:40 + 7:21
14. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 26:54 + 7:35
15. Ludvíková Katarina KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:11 + 7:52
16. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 30:59 + 11:40
17. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 35:19 + 16:00
18. Stříbrná Dagmar LBE7950 TJ Lokomotiva Beroun 36:05 + 16:46
D45
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 19:30
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:52 + 1:22
3. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:11 + 3:41
4. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 25:27 + 5:57
5. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 26:58 + 7:28
6. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 31:11 + 11:41
7. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 31:53 + 12:23
8. Bílá Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 35:08 + 15:38
Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha DISK
Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole DISK
D55
1.54 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 16:28
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 17:15 + 0:47
3. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 17:48 + 1:20
4. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 21:14 + 4:46
5. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:11 + 8:43
6. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:13 + 11:45
7. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 33:23 + 16:55
D65
1.32 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 19:38
2. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 22:52 + 3:14
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 25:11 + 5:33
4. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 25:30 + 5:52
H10
1.14 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 9:17
2. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 9:27 + 0:10
3. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 11:41 + 2:24
4. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 13:27 + 4:10
5. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 13:42 + 4:25
6. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 14:08 + 4:51
7. Pilař Jiří JES0800 OK Rakovník 14:27 + 5:10
8. Kunc Lukáš ROZ0802 OK Roztoky 15:19 + 6:02
9. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 15:27 + 6:10
10. Elleder Jan DKP1003 Oddíl OB Kotlářka 15:35 + 6:18
11. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 16:26 + 7:09
12. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 16:34 + 7:17
13. Plecitý Matouš VSP0805 USK Praha 23:44 + 14:27
Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
H12
1.61 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 12:50
2. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 12:56 + 0:06
3. Elleder David DKP0605 Oddíl OB Kotlářka 13:48 + 0:58
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 13:59 + 1:09
5. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 17:16 + 4:26
6. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 18:17 + 5:27
7. Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:04 + 8:14
8. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 21:46 + 8:56
9. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 24:52 + 12:02
10. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 25:24 + 12:34
11. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 38:08 + 25:18
12. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 41:20
13. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 58:22 + 45:32
Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha DISK
H14
1.96 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 13:47
2. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 14:00 + 0:13
3. Janas Adam PGP0404 SK Praga 16:45 + 2:58
4. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 16:54 + 3:07
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 17:17 + 3:30
6. Štark Matěj PGP0409 SK Praga 18:31 + 4:44
7. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 19:26 + 5:39
8. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 20:27 + 6:40
9. Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:19 + 9:32
H16
2.15 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 13:44
2. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 14:36 + 0:52
3. Lejbl Jakub 1KZ0200 Broumy Orienteering 14:56 + 1:12
4. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 15:35 + 1:51
4. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 15:35 + 1:51
H18
2.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 19:35
2. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 26:09 + 6:34
H21
3.03 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7888
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 17:45 8239
2. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 18:57 + 1:12 7730
3. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 19:02 + 1:17 7694
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 19:13 + 1:28 7616
5. Lejbl Ladislav 1KZ0000 Broumy Orienteering 19:31 + 1:46
6. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 19:56 + 2:11 7312
7. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 20:03 + 2:18 7263
8. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 2:23 7227
8. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 20:08 + 2:23 7227
10. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 20:16 + 2:31 7171
11. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 20:23 + 2:38 7121
12. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 20:43 + 2:58 6979
13. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:50 + 3:05 6930
14. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 3:39 6689
15. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 21:39 + 3:54 6583
16. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 21:43 + 3:58 6555
17. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 4:04 6512
18. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 22:00 + 4:15 6435
19. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:08 + 4:23 6378
20. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 22:10 + 4:25 6364
21. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 22:39 + 4:54 6159
22. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 22:40 + 4:55 6152
23. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 22:59 + 5:14 6017
24. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 23:19 + 5:34 5876
25. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:26 + 5:41 5826
26. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 23:46 + 6:01 5685
27. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 23:51 + 6:06 5649
28. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 24:15 + 6:30 5479
29. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 24:20 + 6:35 5444
30. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 24:42 + 6:57 5288
30. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 24:42 + 6:57 5288
32. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 24:52 + 7:07 5218
33. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 25:08 + 7:23 5104
34. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:09 + 7:24 5097
35. Mysliveček Marek TUR8908 OOB TJ Turnov 25:34 + 7:49 4920
36. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 25:53 + 8:08 4786
37. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 26:05 + 8:20 4701
38. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 26:27 + 8:42 4545
39. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 27:15 + 9:30 4206
40. Komín David PGP7405 SK Praga 27:18 + 9:33 4184
41. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:21 + 9:36 4163
42. Libus Jan NNN7900 Neregistrovaní 28:21 + 10:36
43. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 31:01 + 13:16 2606
44. Beran Jaroslav UVP8800 Slovan Praha 31:47 + 14:02 2281
45. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 32:00 + 14:15 2189
46. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:05 + 14:20 2154
47. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 33:17 + 15:32 1644
48. Špaček Michal NNN7300 Neregistrovaní 36:41 + 18:56
49. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 40:35 + 22:50 0
Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha DISK 0
Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team DISK 0
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK 0
H35
2.48 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 19:34
2. Cabrnoch Pavel DKL8200 KOB Kladno 21:14 + 1:40
3. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 21:30 + 1:56
4. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 21:35 + 2:01
5. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 21:53 + 2:19
6. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 22:41 + 3:07
7. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 22:55 + 3:21
8. Michalský Richard RIC7703 OB Říčany 24:01 + 4:27
9. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 24:32 + 4:58
10. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 25:05 + 5:31
11. Kváča Vladimír 5RX7700 NNN 27:51 + 8:17
12. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 28:40 + 9:06
13. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 29:49 + 10:15
14. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 34:53 + 15:19
H45
2.23 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 14:48
2. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 14:51 + 0:03
3. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 15:51 + 1:03
4. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 16:11 + 1:23
5. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 16:29 + 1:41
6. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 17:19 + 2:31
7. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 19:29 + 4:41
8. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 19:43 + 4:55
9. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 20:40 + 5:52
10. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 21:21 + 6:33
11. Elleder Daniel DKP7101 Oddíl OB Kotlářka 22:02 + 7:14
12. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:43 + 13:55
H55
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 17:55
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 20:04 + 2:09
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 21:59 + 4:04
4. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 23:13 + 5:18
5. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:45 + 5:50
6. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 26:55 + 9:00
7. Kotulán Jiří 81C5400 Cirkus Čakovice 27:52 + 9:57
8. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 31:53 + 13:58
H65
1.34 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 21:48
2. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 21:53 + 0:05
H75
1.34 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 26:54
2. Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:17 + 6:23
T
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 25:19
2. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 27:31 + 2:12
3. Vavrečka Michal 34:48 + 9:29
4. Lejbl Ladislav 1KZ6900 Broumy Orienteering 36:44 + 11:25
5. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 39:21 + 14:02
6. Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 39:35 + 14:16
7. Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice 41:09 + 15:50
8. Paulů Robert 8RC7300 BZP 48:33 + 23:14
9. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 48:47 + 23:28