Výsledky závodu: Veřejný závod

Kategorie: H21

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Kasárna, A4, měřítko 1:4000, ekvidistance 2 m, mapový klíč ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Lohr Ivo - R3
JURY:
Zmeková Míla, Nováková Jiřina, Havlíčková Jindra
Protokol:
Závod proběhl za slunečného tepleho počasí, bez zaznamenaných stížností, protest nebyl podán a jury se nesešla. HR schválil vysledky v plném rozsahu.
H21
3.03 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7888
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 17:45 8239
2. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 18:57 + 1:12 7730
3. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 19:02 + 1:17 7694
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 19:13 + 1:28 7616
5. Lejbl Ladislav 1KZ0000 Broumy Orienteering 19:31 + 1:46
6. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 19:56 + 2:11 7312
7. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 20:03 + 2:18 7263
8. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 2:23 7227
8. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 20:08 + 2:23 7227
10. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 20:16 + 2:31 7171
11. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 20:23 + 2:38 7121
12. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 20:43 + 2:58 6979
13. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:50 + 3:05 6930
14. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 3:39 6689
15. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 21:39 + 3:54 6583
16. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 21:43 + 3:58 6555
17. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 4:04 6512
18. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 22:00 + 4:15 6435
19. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:08 + 4:23 6378
20. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 22:10 + 4:25 6364
21. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 22:39 + 4:54 6159
22. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 22:40 + 4:55 6152
23. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 22:59 + 5:14 6017
24. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 23:19 + 5:34 5876
25. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:26 + 5:41 5826
26. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 23:46 + 6:01 5685
27. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 23:51 + 6:06 5649
28. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 24:15 + 6:30 5479
29. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 24:20 + 6:35 5444
30. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 24:42 + 6:57 5288
30. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 24:42 + 6:57 5288
32. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 24:52 + 7:07 5218
33. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 25:08 + 7:23 5104
34. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:09 + 7:24 5097
35. Mysliveček Marek TUR8908 OOB TJ Turnov 25:34 + 7:49 4920
36. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 25:53 + 8:08 4786
37. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 26:05 + 8:20 4701
38. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 26:27 + 8:42 4545
39. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 27:15 + 9:30 4206
40. Komín David PGP7405 SK Praga 27:18 + 9:33 4184
41. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:21 + 9:36 4163
42. Libus Jan NNN7900 Neregistrovaní 28:21 + 10:36
43. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 31:01 + 13:16 2606
44. Beran Jaroslav UVP8800 Slovan Praha 31:47 + 14:02 2281
45. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 32:00 + 14:15 2189
46. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:05 + 14:20 2154
47. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 33:17 + 15:32 1644
48. Špaček Michal NNN7300 Neregistrovaní 36:41 + 18:56
49. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 40:35 + 22:50 0
Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha DISK 0
Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team DISK 0
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK 0