Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D35C

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Runářov, hřiště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Bukovina, 1 : 10 000, E = 5m, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Zimmermann Jakub - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu. Počasí: jasno, 23°C. Při závodu si podvrtla kotník závodnice Irena Czaschová (SBR6150, datum narození 7.4.1961). Odvod za použití sady SI činí 2000,- Kč.
D35C
4.50 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 40:25
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 40:36 + 0:11
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 41:58 + 1:33
4. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 44:53 + 4:28
5. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 45:47 + 5:22
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 45:51 + 5:26
7. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:25 + 7:00
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:29 + 7:04
9. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 47:40 + 7:15
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 49:11 + 8:46
11. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 49:28 + 9:03
12. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 49:39 + 9:14
13. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 50:42 + 10:17
14. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 51:09 + 10:44
15. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 51:39 + 11:14
16. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 51:48 + 11:23
17. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:28 + 12:03
18. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 52:59 + 12:34
19. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 54:33 + 14:08
20. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:08 + 16:43
21. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 62:48 + 22:23
22. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:56 + 25:31
23. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 67:40 + 27:15
24. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:04 + 28:39
25. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 74:43 + 34:18
26. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 76:03 + 35:38
27. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:56 + 36:31
28. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 76:58 + 36:33
29. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:33 + 38:08
30. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 79:07 + 38:42
31. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 86:18 + 45:53
32. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:29 + 47:04
33. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 89:47 + 49:22
Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk DISK