Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21C

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Runářov, hřiště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Bukovina, 1 : 10 000, E = 5m, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Zimmermann Jakub - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu. Počasí: jasno, 23°C. Při závodu si podvrtla kotník závodnice Irena Czaschová (SBR6150, datum narození 7.4.1961). Odvod za použití sady SI činí 2000,- Kč.
H21C
6.30 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8427
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 34:06 9035
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 36:13 + 2:07 8529
3. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 37:30 + 3:24 8222
4. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 38:10 + 4:04 8062
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 38:38 + 4:32 7951
6. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 39:43 + 5:37 7692
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 39:45 + 5:39 7684
8. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 40:07 + 6:01 7596
9. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:33 + 7:27 7253
10. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 41:44 + 7:38 7209
11. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:50 + 7:44 7185
12. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 41:53 + 7:47 7173
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 41:57 + 7:51 7158
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 41:59 + 7:53 7150
15. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 42:00 + 7:54 7146
16. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:06 + 8:00 7122
17. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:12 + 8:06 7098
18. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:07 + 9:01 6878
19. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 43:37 + 9:31 6759
20. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 43:44 + 9:38 6731
21. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 44:07 + 10:01 6639
22. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 44:21 + 10:15 6584
23. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 44:49 + 10:43 6472
24. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 44:55 + 10:49 6448
25. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 45:19 + 11:13 6352
26. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:29 + 11:23 6312
27. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:37 + 14:31 5563
28. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 48:57 + 14:51 5483
29. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 49:31 + 15:25 5348
30. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:10 + 19:04 4475
31. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 53:15 + 19:09 4455
32. Ježek Tomáš ASU8419 C Magnus Orienteering 53:25 + 19:19 4415
33. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 53:57 + 19:51 4288
34. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 57:22 + 23:16 3470
35. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 60:28 + 26:22 2729
36. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 60:39 + 26:33 2685
37. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 75:20 + 41:14 0
38. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 75:25 + 41:19 0
39. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 78:13 + 44:07 0