Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Semtěš
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Semtěš, 1:10000, E = 5 m, ISOM 2000
Ředitel závodu:
Kos Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Junek Petr, Vítková Lucie, Slavík Pavel
D21C
4.90 km, 80 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7489
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:51 8084
2. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 43:44 + 4:53 7217
3. Hermanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 5:10 7167
4. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 44:26 + 5:35 7093
5. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 45:09 + 6:18 6966
6. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 46:08 + 7:17 6791
7. Mervartová Kristýna SHK9150 C OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 7:37 6732
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 49:38 + 10:47 6170
9. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 49:41 + 10:50 6161
10. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 12:47 5815
11. Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 51:52 + 13:01 5774
12. Procházková Monika LPU9153 C OK Lokomotiva Pardubice 52:29 + 13:38 5664
13. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 52:55 + 14:04 5587
14. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 14:09 5573
15. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 54:15 + 15:24 5351
16. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 54:21 + 15:30 5333
17. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 54:52 + 16:01 5241
18. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 57:40 + 18:49 4744
19. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 57:48 + 18:57 4721
20. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 57:53 + 19:02 4706
21. Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 58:29 + 19:38 4599
22. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 59:59 + 21:08 4333
23. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 60:21 + 21:30 4268
24. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 61:37 + 22:46 4043
25. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 62:40 + 23:49
26. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 62:43 + 23:52 3848
27. Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 64:29 + 25:38 3535
27. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 64:29 + 25:38 3535
29. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 65:15 + 26:24 3399
30. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 68:56 + 30:05 2745
31. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 74:53 + 36:02 1689
Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering DISK 0
Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast DISK 0
Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk DISK 0