Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Žďár, okr.Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
HÁLIJE - SEVER
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Šesták Jakub - R3
Stavitel tratí:
Henek Michal, Jalový Jaroslav - R3
JURY:
Fiala Jan, Kheil Radim, Procházka Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě cca 23°C. Závodníkovi Hruška Jakub bylo nutno znovu vytisknout mezičasy s odůvodněním, že mu je sežral pes.
D21C
4.70 km, 155 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8774
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 32:18 9074
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 33:43 + 1:25 8702
3. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 34:19 + 2:01 8545
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 35:42 + 3:24 8182
5. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 38:27 + 6:09 7460
6. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 38:32 + 6:14 7439
7. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 39:27 + 7:09 7198
8. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 39:44 + 7:26 7124
9. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 41:26 + 9:08 6678
10. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 42:22 + 10:04 6433
11. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko, z. s. 43:58 + 11:40 6013
12. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 44:15 + 11:57 5939
13. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 44:18 + 12:00 5926
14. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 46:08 + 13:50 5445
15. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 46:36 + 14:18 5322
16. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 47:35 + 15:17 5064
17. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 47:40 + 15:22 5043
18. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 48:34 + 16:16 4807
19. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 50:04 + 17:46 4413
20. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:04 + 18:46 4151
21. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 53:07 + 20:49 3613
22. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 53:44 + 21:26 3451
23. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 57:02 + 24:44 2585
24. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:38 + 26:20 2166
Vašková Helena RBK8595 C SK Radioklub Blansko DISK