Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21C

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Heřmanův Městec
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Heřmanův Městec, 1:5000, ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí:
Fiala Petr - R3
H21C
3.30 km, 64 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8677
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 16:27 9081
2. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 16:56 + 0:29 8828
3. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 17:17 + 0:50 8644
4. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 17:58 + 1:31 8286
5. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 18:09 + 1:42 8190
6. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 18:10 + 1:43 8181
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 1:52 8103
8. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 18:36 + 2:09 7954
9. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 18:39 + 2:12 7928
10. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 18:42 + 2:15 7902
11. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 18:43 + 2:16 7893
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 19:01 + 2:34 7736
13. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 19:02 + 2:35 7727
14. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 19:15 + 2:48 7614
15. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 19:18 + 2:51 7587
16. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 3:10 7421
16. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 19:37 + 3:10 7421
18. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 20:01 + 3:34 7212
19. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:06 + 3:39 7168
20. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 20:09 + 3:42 7142
21. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:10 + 3:43 7133
22. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 3:45 7116
23. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 20:19 + 3:52 7055
24. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 20:20 + 3:53 7046
25. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:30 + 4:03 6958
26. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 20:33 + 4:06 6932
27. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 20:43 + 4:16 6845
28. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:46 + 4:19 6819
29. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 20:56 + 4:29 6731
30. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 21:03 + 4:36 6670
31. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 21:05 + 4:38 6653
32. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 21:08 + 4:41 6627
33. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:21 + 4:54 6513
34. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 21:27 + 5:00 6461
35. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:29 + 5:02 6443
36. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 21:33 + 5:06 6408
37. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:47 + 5:20 6286
38. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 21:53 + 5:26 6234
39. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 22:09 + 5:42 6094
40. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:18 + 5:51 6015
41. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 22:26 + 5:59 5945
42. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 22:28 + 6:01 5928
43. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 22:32 + 6:05 5893
44. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 22:50 + 6:23 5736
45. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 22:53 + 6:26 5709
46. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:06 + 6:39 5596
47. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 23:15 + 6:48 5517
48. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:28 + 7:01 5404
49. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 23:29 + 7:02 5395
50. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 23:56 + 7:29 5159
51. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 24:24 + 7:57 4915
52. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:26 + 7:59 4897
53. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 24:30 + 8:03 4862
54. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 25:01 + 8:34 4591
55. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 25:18 + 8:51 4443
56. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 25:22 + 8:55 4408
57. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 25:23 + 8:56 4399
58. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 25:24 + 8:57 4391
59. Komín David PGP7405 C SK Praga 25:52 + 9:25 4146
60. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 26:17 + 9:50 3928
61. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 26:23 + 9:56 3875
62. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 26:35 + 10:08 3770
63. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 27:16 + 10:49 3412
64. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 27:59 + 11:32 3037
65. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 28:16 + 11:49 2888
66. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 30:05 + 13:38 1936
67. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 37:19 + 20:52 0
Friml Dominik ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk DISK 0
Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové DISK 0