Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Heřmanův Městec
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Heřmanův Městec, 1:5000, ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí:
Fiala Petr - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    
D10N
1.40 km, 32 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:54
2. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 16:15 + 4:21
3. Schwengerová Anna SRK0851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:55 + 5:01
4. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 16:56 + 5:02
5. Netopilová Simona VAM0950 C OOB Vamberk 17:31 + 5:37
6. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 18:38 + 6:44
7. Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:33 + 7:39
8. Munzarová Monika LPU1056 C OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 7:49
9. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 8:18
10. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:21 + 11:27
11. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 23:45 + 11:51
12. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 25:48 + 13:54
13. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 18:44
14. Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 31:36 + 19:42
15. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 32:41 + 20:47
Cahová Agáta NERxxx C DISK
D10C
1.50 km, 16 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 10:31
2. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:09 + 1:38
3. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 12:43 + 2:12
4. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 13:13 + 2:42
5. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 14:08 + 3:37
6. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:58 + 6:27
7. Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:37 + 7:06
8. Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 18:15 + 7:44
9. Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 18:41 + 8:10
10. Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 20:26 + 9:55
11. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 20:36 + 10:05
12. Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 21:24 + 10:53
13. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 22:14 + 11:43
14. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 22:36 + 12:05
15. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 24:40 + 14:09
16. Málková Michaela PHK0853 C OK 99 Hradec Králové 27:17 + 16:46
17. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:12 + 29:41
D12C
1.80 km, 24 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 10:59
2. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 11:09 + 0:10
3. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 11:43 + 0:44
4. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 11:55 + 0:56
5. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 11:57 + 0:58
6. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 12:27 + 1:28
7. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 12:54 + 1:55
8. Hammová Linda KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 12:55 + 1:56
9. Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 13:09 + 2:10
10. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 13:24 + 2:25
11. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 14:02 + 3:03
12. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 14:17 + 3:18
13. Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:55 + 3:56
14. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 15:44 + 4:45
14. Rážová Aneta PHK0662 C OK 99 Hradec Králové 15:44 + 4:45
16. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 15:48 + 4:49
17. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 16:17 + 5:18
18. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 16:19 + 5:20
19. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:41 + 5:42
20. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 17:13 + 6:14
21. Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 17:21 + 6:22
22. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 17:31 + 6:32
23. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 18:18 + 7:19
24. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 20:20 + 9:21
25. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 24:31 + 13:32
26. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:50 + 16:51
Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D12D
1.50 km, 16 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skořepová Lucie LPU0657 C OK Lokomotiva Pardubice 9:51
2. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 10:52 + 1:01
3. Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 14:45 + 4:54
4. Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 16:21 + 6:30
5. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 16:34 + 6:43
6. Dušková Tereza NPA0751 C SK LOB Nová Paka 20:34 + 10:43
7. Stará Magdalena LPU0755 C OK Lokomotiva Pardubice 27:29 + 17:38
D14C
2.00 km, 32 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 13:38
2. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:49 + 0:11
3. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 13:51 + 0:13
4. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 13:53 + 0:15
5. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:56 + 0:18
6. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 14:24 + 0:46
7. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:35 + 0:57
8. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:36 + 0:58
9. Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 14:50 + 1:12
9. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:50 + 1:12
11. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 14:55 + 1:17
12. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 14:56 + 1:18
13. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 16:15 + 2:37
14. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:21 + 2:43
15. Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:24 + 2:46
16. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:32 + 2:54
17. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:36 + 2:58
18. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:16 + 3:38
19. Adámková Klára JIL0452 C OK Jilemnice 17:23 + 3:45
20. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 17:38 + 4:00
21. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 17:59 + 4:21
22. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 18:25 + 4:47
23. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:32 + 5:54
23. Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 19:32 + 5:54
25. Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 20:30 + 6:52
26. Mikysková Adéla VAM0550 B OOB Vamberk 20:55 + 7:17
27. Smisitelová Elena KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:08 + 8:30
28. Kuczerová Tereza PHK0551 B OK 99 Hradec Králové 22:54 + 9:16
29. Gurinová Gabriela SJC0557 B Sportcentrum Jičín 24:08 + 10:30
30. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 24:40 + 11:02
31. Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 26:05 + 12:27
D14D
1.60 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:32
2. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 14:44 + 0:12
3. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 15:05 + 0:33
4. Dušková Andrea NPA0451 C SK LOB Nová Paka 16:43 + 2:11
5. Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 18:53 + 4:21
6. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:50 + 8:18
7. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:53 + 18:21
D16C
2.40 km, 34 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 16:46
2. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 16:58 + 0:12
3. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:15 + 1:29
4. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 18:16 + 1:30
5. Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 18:38 + 1:52
6. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 19:09 + 2:23
7. Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 19:54 + 3:08
8. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 20:07 + 3:21
9. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 20:49 + 4:03
10. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 21:32 + 4:46
11. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 21:45 + 4:59
12. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 21:55 + 5:09
13. Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:04 + 5:18
14. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 23:39 + 6:53
15. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 24:30 + 7:44
16. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 25:26 + 8:40
17. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 26:28 + 9:42
18. Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 28:47 + 12:01
19. Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 33:52 + 17:06
20. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:21 + 22:35
Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D18C
2.60 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 15:39
2. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 17:33 + 1:54
3. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 17:47 + 2:08
4. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:33 + 2:54
5. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 18:56 + 3:17
6. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 19:16 + 3:37
7. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 20:09 + 4:30
8. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 20:38 + 4:59
9. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:40 + 5:01
10. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 21:28 + 5:49
11. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 22:10 + 6:31
12. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 22:25 + 6:46
13. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 22:38 + 6:59
14. Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 26:14 + 10:35
15. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 27:29 + 11:50
D20C
2.80 km, 32 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 25:17
2. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 25:24 + 0:07
3. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 27:05 + 1:48
D21C
2.80 km, 32 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 16:27 9317
2. Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 16:57 + 0:30 9051
3. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 17:36 + 1:09 8706
4. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 18:08 + 1:41 8423
5. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 1:52 8326
6. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 18:31 + 2:04 8220
7. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 18:44 + 2:17 8105
8. Nováková Tereza LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice 18:49 + 2:22 8060
9. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:34 + 3:07 7662
10. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 19:43 + 3:16 7583
11. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 19:45 + 3:18 7565
12. Mervartová Kristýna SHK9150 C OK Slavia Hradec Králové 19:50 + 3:23 7521
13. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 20:08 + 3:41 7361
14. Hermanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 20:20 + 3:53 7255
15. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 20:28 + 4:01 7184
16. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 20:45 + 4:18 7034
17. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 21:44 + 5:17 6512
18. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 21:47 + 5:20 6485
19. Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 22:02 + 5:35 6353
20. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 22:35 + 6:08 6061
21. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 22:41 + 6:14
22. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 22:44 + 6:17 5981
23. Procházková Monika LPU9153 C OK Lokomotiva Pardubice 23:12 + 6:45 5733
24. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 23:30 + 7:03 5574
25. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 24:14 + 7:47 5185
26. Ďurovcová Soňa EPOxxx C 24:44 + 8:17
27. Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 25:00 + 8:33 4778
28. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 25:32 + 9:05 4495
29. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 25:59 + 9:32 4256
30. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 26:44 + 10:17 3858
31. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 28:13 + 11:46 3070
32. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 29:02 + 12:35 2637
33. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 29:15 + 12:48 2522
34. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 30:47 + 14:20 1708
35. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 31:42 + 15:15 1221
36. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 35:04 + 18:37 0
D21D
2.30 km, 56 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3038
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 19:29 3395
2. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 20:43 + 1:14 3217
3. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 24:25 + 4:56 2685
4. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 24:34 + 5:05 2663
5. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 26:53 + 7:24 2330
6. Andělová Ivana LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:21 + 7:52 2263
7. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:50 + 9:21 2049
8. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 35:16 + 15:47 1124
D35C
2.90 km, 38 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 19:00
2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 20:53 + 1:53
3. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 20:54 + 1:54
4. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 21:42 + 2:42
5. Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 21:46 + 2:46
6. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 21:53 + 2:53
7. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 22:01 + 3:01
8. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 22:28 + 3:28
9. Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 23:21 + 4:21
10. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:37 + 4:37
11. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 24:06 + 5:06
12. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:35 + 5:35
13. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 25:58 + 6:58
14. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:58 + 8:58
Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast DISK
D35D
2.40 km, 34 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 18:08
2. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 19:29 + 1:21
3. Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 19:55 + 1:47
4. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:58 + 1:50
5. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 20:17 + 2:09
6. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 20:27 + 2:19
7. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 20:50 + 2:42
8. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 21:33 + 3:25
9. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 21:43 + 3:35
10. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 21:44 + 3:36
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:58 + 3:50
12. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 22:35 + 4:27
13. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:48 + 4:40
14. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 22:52 + 4:44
15. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 23:12 + 5:04
16. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 23:17 + 5:09
17. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 24:32 + 6:24
18. Jansová Romana BRU7650 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:55 + 6:47
19. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:50 + 8:42
20. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 27:30 + 9:22
21. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 27:43 + 9:35
22. Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 27:54 + 9:46
23. Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:56 + 9:48
24. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:11 + 10:03
25. Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 29:46 + 11:38
26. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 29:59 + 11:51
27. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:38 + 12:30
28. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:46 + 12:38
29. Krummerová Martina CHC7854 C K.O.B. Choceň 38:33 + 20:25
D40C
2.90 km, 38 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 19:23
2. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 19:45 + 0:22
3. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 20:27 + 1:04
4. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 21:11 + 1:48
5. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 21:28 + 2:05
6. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 22:02 + 2:39
7. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 22:05 + 2:42
8. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 23:23 + 4:00
9. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 25:12 + 5:49
10. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 25:45 + 6:22
11. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 26:00 + 6:37
12. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:41 + 11:18
13. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 32:46 + 13:23
D45C
2.40 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 17:40
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:57 + 0:17
3. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 18:34 + 0:54
4. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 18:48 + 1:08
5. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:34 + 2:54
6. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:10 + 3:30
7. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 21:29 + 3:49
8. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 23:22 + 5:42
9. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 23:34 + 5:54
10. Čermáková Šárka 5XC6950 C SK Nepoměřice 26:10 + 8:30
D45D
2.20 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 17:28
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 19:01 + 1:33
3. Tomášová Petra CHC7351 C K.O.B. Choceň 19:11 + 1:43
4. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 19:22 + 1:54
5. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 19:25 + 1:57
6. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 20:18 + 2:50
7. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 20:51 + 3:23
8. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 21:06 + 3:38
9. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 21:14 + 3:46
10. Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:43 + 4:15
11. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 21:50 + 4:22
11. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 21:50 + 4:22
13. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:10 + 6:42
14. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:43 + 9:15
15. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 27:51 + 10:23
16. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 27:58 + 10:30
17. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 10:32
18. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 28:46 + 11:18
19. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 14:01
D50C
2.40 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 15:28
2. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 17:57 + 2:29
3. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:46 + 3:18
4. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 19:34 + 4:06
5. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 20:54 + 5:26
6. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 21:59 + 6:31
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 22:22 + 6:54
8. Pannyová Pavla LTU6550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:25 + 10:57
9. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 35:37 + 20:09
D55C
2.10 km, 38 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bártová Eva SRK5551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:23
2. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 19:24 + 4:01
3. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 20:57 + 5:34
4. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 22:03 + 6:40
5. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 23:02 + 7:39
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 25:08 + 9:45
7. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 28:44 + 13:21
Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55D
1.80 km, 22 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:01
2. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 23:18 + 6:17
3. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 23:29 + 6:28
4. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:02 + 10:01
5. Nováková Miloslava ZAM6051 C OB TJ Sokol Žamberk 31:22 + 14:21
D60C
2.10 km, 38 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 16:05
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 16:39 + 0:34
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 18:38 + 2:33
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 20:24 + 4:19
5. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 23:00 + 6:55
6. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 23:41 + 7:36
7. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:15 + 8:10
8. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 24:27 + 8:22
9. Lulayová Věra LPU5651 C OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 13:54
D65C
1.70 km, 28 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 17:35
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:18 + 0:43
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:21 + 1:46
4. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 19:45 + 2:10
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 25:02 + 7:27
6. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 28:30 + 10:55
D70C
1.70 km, 28 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 18:23
H10N
1.40 km, 32 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jakub HORxxx C TJ Jiskra Hořice 10:14
2. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 10:28 + 0:14
3. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 14:27 + 4:13
4. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 15:14 + 5:00
5. Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň 16:25 + 6:11
6. Caha Tobiáš NERxxx C 19:19 + 9:05
7. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 22:15 + 12:01
H10C
1.50 km, 22 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 10:08
2. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 11:00 + 0:52
3. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 11:01 + 0:53
4. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 11:31 + 1:23
5. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 12:28 + 2:20
6. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 12:47 + 2:39
7. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 12:50 + 2:42
8. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 13:59 + 3:51
9. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:03 + 3:55
10. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 14:25 + 4:17
11. Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 14:42 + 4:34
12. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 15:03 + 4:55
13. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 15:16 + 5:08
14. Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 15:23 + 5:15
15. Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 16:00 + 5:52
16. Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:18 + 6:10
17. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 16:31 + 6:23
18. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 19:32 + 9:24
19. Goláň František LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice 20:42 + 10:34
20. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 20:48 + 10:40
21. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 21:12 + 11:04
22. Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 21:31 + 11:23
23. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:39 + 13:31
H12C
1.80 km, 32 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 10:31
2. Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 10:54 + 0:23
3. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:07 + 0:36
4. Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 11:22 + 0:51
5. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 11:34 + 1:03
6. Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 12:56 + 2:25
7. Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 13:37 + 3:06
8. Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 13:41 + 3:10
9. Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 13:45 + 3:14
10. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:17 + 3:46
11. Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:42 + 4:11
12. Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 14:48 + 4:17
13. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:51 + 4:20
14. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:58 + 4:27
15. Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 15:00 + 4:29
16. Matěásko Marek JIL0702 C OK Jilemnice 15:10 + 4:39
17. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:14 + 7:43
18. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 19:39 + 9:08
19. Fajfr Marek ZAM0602 C OB TJ Sokol Žamberk 20:56 + 10:25
20. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 21:19 + 10:48
21. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 22:52 + 12:21
22. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 24:00 + 13:29
23. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 14:29
H12D
1.60 km, 18 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 12:53
2. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:38 + 5:45
Štangler Jiří CHC0602 C K.O.B. Choceň DISK
H14C
2.30 km, 34 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 13:57
2. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 14:22 + 0:25
3. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:12 + 1:15
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 15:22 + 1:25
5. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 16:04 + 2:07
6. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 16:17 + 2:20
7. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 16:36 + 2:39
8. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:39 + 2:42
9. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 16:55 + 2:58
10. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:52 + 3:55
11. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 3:56
12. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:00 + 4:03
13. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 18:04 + 4:07
14. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 18:17 + 4:20
15. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:02 + 5:05
16. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 19:08 + 5:11
17. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 19:11 + 5:14
18. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 19:17 + 5:20
19. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 19:44 + 5:47
20. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 20:00 + 6:03
21. Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:56 + 6:59
22. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 20:59 + 7:02
23. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 21:24 + 7:27
23. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 21:24 + 7:27
25. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 21:43 + 7:46
26. Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 21:45 + 7:48
27. Valenta Ondřej JIL0401 C OK Jilemnice 21:54 + 7:57
28. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 22:08 + 8:11
29. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:23 + 9:26
30. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:58 + 10:01
31. Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 25:15 + 11:18
32. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 25:26 + 11:29
33. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 27:44 + 13:47
34. Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 31:13 + 17:16
Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka DISK
Kolátor Vojtěch HOR0402 B TJ Jiskra Hořice DISK
H14D
1.90 km, 20 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 14:28
2. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:20 + 0:52
3. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 16:23 + 1:55
4. Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod 17:58 + 3:30
5. Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk 19:03 + 4:35
6. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 19:48 + 5:20
7. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 23:00 + 8:32
8. Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:40 + 12:12
9. Kadrman Jakub CET0502 C TJ Loko Česká Třebová 29:55 + 15:27
H16C
2.90 km, 52 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 17:12
2. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 18:32 + 1:20
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 18:48 + 1:36
4. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:49 + 1:37
5. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 18:58 + 1:46
6. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 20:51 + 3:39
7. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:06 + 3:54
8. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 21:38 + 4:26
9. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 21:51 + 4:39
10. Malý Evžen JIL0301 C OK Jilemnice 22:26 + 5:14
11. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:43 + 5:31
12. Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 22:46 + 5:34
13. Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 23:01 + 5:49
14. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 5:50
15. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:37 + 6:25
16. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 23:41 + 6:29
17. Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 24:13 + 7:01
18. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 24:24 + 7:12
19. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:16 + 9:04
20. Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí 26:27 + 9:15
21. Poláček Radim PHKxxx C OK 99 Hradec Králové 27:29 + 10:17
22. Krsek Šimon ZAM0204 C OB TJ Sokol Žamberk 28:30 + 11:18
23. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 35:22 + 18:10
24. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:00 + 18:48
25. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:14 + 33:02
Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H18C
2.90 km, 46 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 15:59
2. Paleček Ondřej LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 0:48
3. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 17:54 + 1:55
4. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:09 + 2:10
5. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 18:22 + 2:23
6. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 19:04 + 3:05
6. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 19:04 + 3:05
8. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 19:12 + 3:13
9. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:17 + 3:18
10. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:00 + 5:01
11. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 21:13 + 5:14
12. Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:57 + 6:58
13. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:40 + 8:41
Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové DISK
Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín DISK
Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín DISK
Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová DISK
H20C
3.30 km, 64 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2841
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:24 3048
2. Lauterbach David KUO9802 A KOB Ústí nad Orlicí 21:54 + 1:30 2846
3. Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 22:14 + 1:50 2801
4. Vaněk Martin CHC9905 C K.O.B. Choceň 24:13 + 3:49 2534
5. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:46 + 4:22 2460
6. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 25:54 + 5:30 2307
H21C
3.30 km, 64 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8677
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 16:27 9081
2. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 16:56 + 0:29 8828
3. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 17:17 + 0:50 8644
4. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 17:58 + 1:31 8286
5. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 18:09 + 1:42 8190
6. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 18:10 + 1:43 8181
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 18:19 + 1:52 8103
8. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 18:36 + 2:09 7954
9. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 18:39 + 2:12 7928
10. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 18:42 + 2:15 7902
11. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 18:43 + 2:16 7893
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 19:01 + 2:34 7736
13. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 19:02 + 2:35 7727
14. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 19:15 + 2:48 7614
15. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 19:18 + 2:51 7587
16. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 3:10 7421
16. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 19:37 + 3:10 7421
18. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 20:01 + 3:34 7212
19. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:06 + 3:39 7168
20. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 20:09 + 3:42 7142
21. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:10 + 3:43 7133
22. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 3:45 7116
23. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 20:19 + 3:52 7055
24. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 20:20 + 3:53 7046
25. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:30 + 4:03 6958
26. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 20:33 + 4:06 6932
27. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 20:43 + 4:16 6845
28. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:46 + 4:19 6819
29. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 20:56 + 4:29 6731
30. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 21:03 + 4:36 6670
31. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 21:05 + 4:38 6653
32. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 21:08 + 4:41 6627
33. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:21 + 4:54 6513
34. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 21:27 + 5:00 6461
35. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:29 + 5:02 6443
36. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 21:33 + 5:06 6408
37. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:47 + 5:20 6286
38. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 21:53 + 5:26 6234
39. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 22:09 + 5:42 6094
40. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:18 + 5:51 6015
41. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 22:26 + 5:59 5945
42. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 22:28 + 6:01 5928
43. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 22:32 + 6:05 5893
44. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 22:50 + 6:23 5736
45. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 22:53 + 6:26 5709
46. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:06 + 6:39 5596
47. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 23:15 + 6:48 5517
48. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:28 + 7:01 5404
49. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 23:29 + 7:02 5395
50. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 23:56 + 7:29 5159
51. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 24:24 + 7:57 4915
52. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:26 + 7:59 4897
53. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 24:30 + 8:03 4862
54. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 25:01 + 8:34 4591
55. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 25:18 + 8:51 4443
56. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 25:22 + 8:55 4408
57. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 25:23 + 8:56 4399
58. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 25:24 + 8:57 4391
59. Komín David PGP7405 C SK Praga 25:52 + 9:25 4146
60. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 26:17 + 9:50 3928
61. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 26:23 + 9:56 3875
62. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 26:35 + 10:08 3770
63. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 27:16 + 10:49 3412
64. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 27:59 + 11:32 3037
65. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 28:16 + 11:49 2888
66. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 30:05 + 13:38 1936
67. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 37:19 + 20:52 0
Friml Dominik ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk DISK 0
Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21D
2.90 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2802
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 21:29 2884
2. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 21:33 + 0:04 2875
3. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 22:00 + 0:31 2816
4. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 22:47 + 1:18 2713
5. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 23:54 + 2:25 2565
6. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 24:32 + 3:03 2482
7. Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:49 + 4:20 2313
8. Baše Martin NERxxx C 42:05 + 20:36
Weisbauer Vojtěch LPU9101 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí DISK 0
H35C
3.50 km, 64 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 18:16
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:11 + 0:55
3. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:19 + 1:03
4. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 20:18 + 2:02
5. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 20:30 + 2:14
6. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 20:37 + 2:21
7. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 20:54 + 2:38
8. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 2:48
9. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 21:42 + 3:26
10. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 21:47 + 3:31
11. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 22:07 + 3:51
12. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 24:44 + 6:28
13. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:36 + 8:20
14. Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 32:22 + 14:06
15. Caha Daniel NERxxx C 39:33 + 21:17
H35D
2.80 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ĺafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 19:54
2. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 20:06 + 0:12
3. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 20:35 + 0:41
4. Müller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 21:04 + 1:10
5. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 21:17 + 1:23
6. Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 22:02 + 2:08
7. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 22:20 + 2:26
8. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 22:26 + 2:32
9. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:44 + 2:50
10. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 23:16 + 3:22
11. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 23:31 + 3:37
12. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 23:36 + 3:42
13. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 3:55
14. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:28 + 4:34
15. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 25:00 + 5:06
16. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 25:16 + 5:22
17. Frosch Petr LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice 26:09 + 6:15
18. Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 26:29 + 6:35
19. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 26:31 + 6:37
20. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 27:23 + 7:29
21. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:28 + 7:34
22. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:43 + 7:49
23. Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 27:55 + 8:01
24. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:48 + 9:54
25. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:55 + 10:01
26. Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 30:09 + 10:15
H40C
3.50 km, 64 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 18:50
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 20:51 + 2:01
3. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 21:32 + 2:42
4. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:21 + 3:31
4. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 22:21 + 3:31
6. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 24:08 + 5:18
7. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 25:39 + 6:49
8. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 26:55 + 8:05
9. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 29:26 + 10:36
Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Puš Roman STH7501 C SK Studenec DISK
H45C
3.00 km, 62 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 17:48
2. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 18:24 + 0:36
3. Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:43 + 1:55
4. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 20:09 + 2:21
5. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 20:38 + 2:50
6. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 21:09 + 3:21
7. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 21:39 + 3:51
8. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 21:53 + 4:05
9. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:57 + 4:09
10. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 22:50 + 5:02
11. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 23:13 + 5:25
12. Czagan Jan LPU7149 C OK Lokomotiva Pardubice 23:23 + 5:35
13. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:10 + 8:22
14. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 26:29 + 8:41
15. Blažek Vladimír 5XC6900 C SK Nepoměřice 28:26 + 10:38
Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové DISK
H45D
2.60 km, 44 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 17:36
2. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 18:57 + 1:21
3. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 19:56 + 2:20
4. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 20:23 + 2:47
5. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 20:43 + 3:07
6. Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 20:51 + 3:15
7. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 21:01 + 3:25
8. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 21:22 + 3:46
9. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 21:55 + 4:19
10. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 22:02 + 4:26
11. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 22:17 + 4:41
12. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:45 + 5:09
13. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:46 + 5:10
14. Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast 22:58 + 5:22
15. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 23:00 + 5:24
16. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:15 + 5:39
17. Košek Martin SHK7301 C OK Slavia Hradec Králové 23:33 + 5:57
18. Jirák Stanislav LPU6304 C OK Lokomotiva Pardubice 24:00 + 6:24
19. Kadrman Jiří CET7301 C TJ Loko Česká Třebová 24:10 + 6:34
20. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 24:23 + 6:47
21. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 25:05 + 7:29
22. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 26:07 + 8:31
23. Tichý Pavel KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:59 + 9:23
24. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 27:22 + 9:46
25. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 28:00 + 10:24
26. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 28:34 + 10:58
27. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 31:02 + 13:26
28. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 33:53 + 16:17
29. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:55 + 28:19
Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H50C
3.00 km, 62 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 18:19
2. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 19:49 + 1:30
3. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 19:50 + 1:31
4. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 20:28 + 2:09
5. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 21:47 + 3:28
6. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 22:06 + 3:47
7. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:27 + 6:08
8. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 28:32 + 10:13
H55C
2.50 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutný Michal 9BC C NNN 19:51
2. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 20:48 + 0:57
3. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 21:57 + 2:06
4. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 22:04 + 2:13
5. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 22:36 + 2:45
6. Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 22:49 + 2:58
7. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 23:15 + 3:24
8. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:59 + 7:08
9. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 27:12 + 7:21
10. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 7:49
11. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:14 + 28:23
H55D
2.20 km, 32 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 17:46
2. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 18:34 + 0:48
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 19:40 + 1:54
4. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 19:44 + 1:58
5. Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:02 + 2:16
6. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 20:48 + 3:02
7. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 21:05 + 3:19
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 22:03 + 4:17
9. Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 22:49 + 5:03
10. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 24:54 + 7:08
H60C
2.50 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 22:28
2. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 22:55 + 0:27
3. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 23:09 + 0:41
4. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 23:18 + 0:50
5. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 25:07 + 2:39
6. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 2:47
7. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 26:19 + 3:51
Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové DISK
H65C
2.20 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 15:30
2. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 16:49 + 1:19
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:04 + 1:34
4. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:57 + 2:27
5. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:01 + 2:31
6. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 20:11 + 4:41
7. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:12 + 5:42
8. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:04 + 6:34
9. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 22:16 + 6:46
10. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 30:16 + 14:46
11. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:02 + 16:32
12. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 32:19 + 16:49
Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H70C
2.20 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 16:53
2. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 19:00 + 2:07
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:10 + 2:17
4. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 20:09 + 3:16
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 24:59 + 8:06
6. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:42 + 8:49
7. Wenke Josef SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:50 + 9:57
8. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 32:16 + 15:23
H75C
2.20 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 20:57
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 28:36 + 7:39
3. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 32:34 + 11:37
4. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 36:43 + 15:46
HDR
1.40 km, 32 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Vít LPU0906 C OK Lokomotiva Pardubice 13:36
2. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 18:49 + 5:13
2. Kadrmanová Nela CETxxx C TJ Loko Česká Třebová 18:49 + 5:13
4. Potůček Josef LPU1102 C OK Lokomotiva Pardubice 18:50 + 5:14
5. Simonová Viktorie SMRk999 C SNS Smržovka 19:21 + 5:45
6. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 20:24 + 6:48
7. Semerád Jan LPU1205 C OK Lokomotiva Pardubice 20:53 + 7:17
8. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 7:28
9. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 21:17 + 7:41
10. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 21:56 + 8:20
11. Besedová Magdaléna CHT1251 C OOB SK Chrast 22:12 + 8:36
12. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 23:27 + 9:51
13. Řoutil Matěj NERxxx C 23:32 + 9:56
14. Stolina David DOBxxx C KOB Dobruška 23:44 + 10:08
15. Koubková Anna LPUxxx C OK Lokomotiva Pardubice 24:20 + 10:44
16. Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:21 + 10:45
17. Žemličková Viktorie LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice 25:37 + 12:01
18. Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 25:38 + 12:02
19. Šafář Jan CETxxx C TJ Loko Česká Třebová 26:30 + 12:54
20. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 28:07 + 14:31
21. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 28:21 + 14:45
22. Hamáček Jan NER C 28:36 + 15:00
23. Potůčková Jana LPU1361 C OK Lokomotiva Pardubice 29:12 + 15:36
24. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 33:54 + 20:18
25. Volf Kryštof SRK1300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:17 + 24:41
26. Jiranová Veronika PHKxxx C OK 99 Hradec Králové 38:33 + 24:57
27. Vrábel Ondřej PHKxxx C OK 99 Hradec Králové 58:27 + 44:51
Novák Filip DOBxxx C KOB Dobruška DISK
MS Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 46:59 + 33:23
P
2.10 km, 42 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 11:00
2. Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 15:29 + 4:29
3. Chalupný Václav 1JC9300 C Klub přátel kofoly 15:48 + 4:48
4. Kolář Adam BRUxxx C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 18:23 + 7:23
4. Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:23 + 7:23
6. Wiesner Pavel NERxxx C 18:35 + 7:35
7. Jahoda Jiří NERxxx C 18:55 + 7:55
8. Školník Michal NERxxx C 19:06 + 8:06
9. Mattiviová Světlana SJCxxx C Sportcentrum Jičín 19:32 + 8:32
10. Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 19:35 + 8:35
11. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 19:50 + 8:50
12. Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:00 + 9:00
13. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 20:11 + 9:11
14. Sommer Jaroslav NERxxx C 20:14 + 9:14
15. Plecháček Jan NERxxx C 20:57 + 9:57
16. Rurynek Pavel NERxxx C 21:37 + 10:37
17. Sadílková Michaela NERxxx C 21:42 + 10:42
18. Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 22:02 + 11:02
19. Lacina Marek LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice 22:21 + 11:21
20. Paurová Lenka NERxxx C 23:53 + 12:53
21. Béga Lucie FRAxxx C 28:54 + 17:54
22. Stará Marta LPU7557 C OK Lokomotiva Pardubice 30:17 + 19:17
23. Šmídová Maya JILxxx C OK Jilemnice 31:33 + 20:33
24. Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 32:43 + 21:43
25. Školníková Lucie NERxxx C 33:32 + 22:32
26. Dvořák Petr CHT7202 C OOB SK Chrast 34:29 + 23:29
27. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 35:32 + 24:32
28. Lžíčařová Iveta DOB9090 C KOB Dobruška 37:12 + 26:12
29. Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 26:15
30. Stejskal Jan NERxxx C 47:10 + 36:10
31. Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:50 + 44:50
T
2.90 km, 54 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fleischmann Aleš 1JC8900 C Klub přátel kofoly 19:58
2. Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 22:25 + 2:27
3. Hulec Jan 1JC8100 C Klub přátel kofoly 23:49 + 3:51