Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
29.04.2018
Místo konání:
Staříč Halaštárna
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Zámrklí 1
Ředitel závodu:
Řehová Renata
Hlavní rozhodčí:
Mutina Vlastimil - R3
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Protokol:
Při závodě podala protest H.Švidrnochová na uskutečnění lesní brigády oddílem MOV v závodním prostoru BFM a start závodníka T.Vavříka v kategorii T. JURY protest zamítla. (Plné znění protestu a zápis jednání JURY v dokumentech závodu v ORISu).
H21C
6.20 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6096
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 40:05 6720
2. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 43:56 + 3:51 6195
3. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 49:58 + 9:53 5371
4. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 50:23 + 10:18 5315
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 50:40 + 10:35 5276
6. Ondrejka Tomáš 38S0000 C VZA Žilina 50:50 + 10:45
7. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 52:40 + 12:35 5003
8. Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 53:09 + 13:04
9. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 54:06 + 14:01 4807
10. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 56:55 + 16:50 4423
11. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 57:05 + 17:00 4400
12. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 58:37 + 18:32 4191
13. Marszalek Piotr 3GP7700 C InO SCI 58:42 + 18:37
14. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 58:53 + 18:48 4154
15. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 58:58 + 18:53 4143
16. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:08 + 21:03 3847
17. Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín 61:55 + 21:50
18. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 64:52 + 24:47 3338
19. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 68:38 + 28:33 2824
20. Rubeš Pavel 34Z8000 C SK Černé plíce 71:40 + 31:35
21. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 72:15 + 32:10 2330
22. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 84:46 + 44:41 622
23. Jirsa Miloš NNN8001 C Neregistrovaní 87:32 + 47:27
24. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 104:57 + 64:52 0