Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21C

Datum:
08.05.2018
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Valdov, 1:10000
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3
H21C
6.40 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8401
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 33:58 9007
2. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 36:22 + 2:24 8433
3. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 3:06 8265
4. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 37:39 + 3:41 8126
5. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 38:03 + 4:05 8030
6. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 39:17 + 5:19 7735
7. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 39:40 + 5:42 7643
8. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 40:22 + 6:24 7476
9. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 40:29 + 6:31 7448
10. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 40:33 + 6:35 7432
11. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 40:46 + 6:48 7380
12. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 41:10 + 7:12 7284
13. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 41:28 + 7:30 7212
14. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 7:32 7204
15. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 41:37 + 7:39 7176
16. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:01 + 8:03 7081
17. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 42:11 + 8:13 7041
18. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 8:32 6965
19. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 42:48 + 8:50 6893
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 43:16 + 9:18 6781
21. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 9:49 6658
22. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 44:26 + 10:28 6502
23. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:28 + 10:30 6494
24. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 44:43 + 10:45 6434
25. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 45:16 + 11:18 6303
26. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 11:44 6199
27. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 46:14 + 12:16 6071
28. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 12:18 6063
29. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 46:42 + 12:44 5960
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 47:10 + 13:12 5848
31. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 48:03 + 14:05 5637
32. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 48:05 + 14:07 5629
33. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 48:54 + 14:56 5433
34. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 49:03 + 15:05 5397
35. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:12 + 15:14 5361
36. Šmejc Jakub SJC9401 C Sportcentrum Jičín 49:36 + 15:38 5266
37. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 15:51 5214
38. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 49:51 + 15:53 5206
39. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 50:08 + 16:10 5138
40. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 50:13 + 16:15 5118
41. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 50:24 + 16:26 5074
42. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 16:32 5050
43. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 50:40 + 16:42 5010
44. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:29 + 17:31 4815
45. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 51:42 + 17:44 4763
46. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 51:51 + 17:53 4727
47. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 51:55 + 17:57 4711
48. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:11 + 18:13 4647
49. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 52:53 + 18:55 4480
50. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 53:33 + 19:35 4320
51. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 55:35 + 21:37 3834
52. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:18 + 24:20 3183
53. Doleček Vojtěch ZAM9903 C OB TJ Sokol Žamberk 58:56 + 24:58 3032
54. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:02 + 26:04 2768
55. Vik Martin JIL9206 C OK Jilemnice 60:48 + 26:50 2585
56. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 61:09 + 27:11 2501
57. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 62:05 + 28:07 2278
58. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 63:34 + 29:36 1923
59. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 64:28 + 30:30 1707
60. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 65:09 + 31:11 1544
61. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:16 + 31:18 1516
62. Komín David PGP7405 C SK Praga 66:33 + 32:35 1209
63. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 67:50 + 33:52 902
64. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:59 + 34:01 866
65. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 73:29 + 39:31 0
66. Friml Dominik ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk 73:48 + 39:50 0
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov DISK 0