Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2018
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Valdov, 1:10000
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    
D10N
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:44
2. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 30:58 + 7:14
3. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 32:18 + 8:34
4. Netopilová Simona VAM0950 OOB Vamberk 34:48 + 11:04
5. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 35:04 + 11:20
6. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 36:27 + 12:43
7. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 40:02 + 16:18
8. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 17:56
9. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:26 + 19:42
10. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 45:59 + 22:15
11. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 59:03 + 35:19
D10C
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 17:09
2. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 17:36 + 0:27
3. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:48 + 1:39
4. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 19:21 + 2:12
5. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:18 + 3:09
6. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:41 + 3:32
7. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 21:43 + 4:34
8. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 22:05 + 4:56
8. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 22:05 + 4:56
10. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:32 + 6:23
11. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 23:44 + 6:35
12. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 25:31 + 8:22
13. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 26:11 + 9:02
14. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 29:09 + 12:00
15. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 29:23 + 12:14
16. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 29:53 + 12:44
17. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 30:34 + 13:25
18. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 31:52 + 14:43
19. Trlidová Adriana LPU0856 OK Lokomotiva Pardubice 32:15 + 15:06
20. Trlidová Anika LPU0855 OK Lokomotiva Pardubice 37:51 + 20:42
21. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 40:15 + 23:06
22. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 42:14 + 25:05
D12C
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 21:00
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 21:07 + 0:07
3. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 22:17 + 1:17
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 23:56 + 2:56
5. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 24:39 + 3:39
6. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:51 + 3:51
7. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 25:29 + 4:29
8. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 25:56 + 4:56
9. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 26:25 + 5:25
10. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 27:37 + 6:37
10. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:37 + 6:37
12. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 27:43 + 6:43
13. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 27:47 + 6:47
14. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 29:46 + 8:46
15. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 30:54 + 9:54
16. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 31:10 + 10:10
17. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 31:41 + 10:41
18. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 32:22 + 11:22
19. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 32:59 + 11:59
20. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:50 + 12:50
21. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 34:22 + 13:22
22. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 39:26 + 18:26
23. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:46 + 19:46
24. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 21:12
25. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 44:03 + 23:03
26. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 45:54 + 24:54
27. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 47:45 + 26:45
28. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:07 + 29:07
29. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 67:27 + 46:27
D12D
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 26:58
2. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 27:06 + 0:08
3. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 27:08 + 0:10
4. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 28:43 + 1:45
5. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 32:36 + 5:38
6. Horáková Karolína PHK0750 OK 99 Hradec Králové 34:12 + 7:14
7. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 38:20 + 11:22
8. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:59 + 14:01
9. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 42:31 + 15:33
10. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 44:10 + 17:12
11. Zikmundová Simona SJC0652 Sportcentrum Jičín 54:45 + 27:47
Dušková Tereza NPA0751 SK LOB Nová Paka DISK
D14C
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 21:18
2. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:16 + 3:58
3. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 25:17 + 3:59
4. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 25:30 + 4:12
5. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:37 + 4:19
6. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 25:55 + 4:37
7. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:41 + 5:23
8. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:45 + 5:27
9. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 27:18 + 6:00
10. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:20 + 6:02
11. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 28:08 + 6:50
12. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 29:25 + 8:07
13. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 30:08 + 8:50
14. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 30:20 + 9:02
15. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 31:41 + 10:23
16. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 31:55 + 10:37
17. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:01 + 10:43
18. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:30 + 11:12
19. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:45 + 11:27
20. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 32:48 + 11:30
21. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:49 + 11:31
22. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:25 + 13:07
23. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 35:48 + 14:30
24. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 36:14 + 14:56
25. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 36:24 + 15:06
26. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 40:04 + 18:46
27. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 41:57 + 20:39
28. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 21:46
29. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 44:34 + 23:16
30. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 46:21 + 25:03
31. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 46:47 + 25:29
32. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:09 + 27:51
33. Suchomelová Josefína ZAM0451 OB TJ Sokol Žamberk 52:21 + 31:03
34. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 60:42 + 39:24
Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14D
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:02
2. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 26:52 + 0:50
3. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 33:05 + 7:03
4. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 34:11 + 8:09
5. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:11 + 11:09
6. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 38:36 + 12:34
7. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 40:04 + 14:02
8. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 40:05 + 14:03
9. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:53 + 14:51
D16C
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 23:30
2. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 26:51 + 3:21
3. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 27:43 + 4:13
4. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 29:01 + 5:31
5. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 29:05 + 5:35
6. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 29:14 + 5:44
7. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 29:52 + 6:22
8. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 7:20
9. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 31:13 + 7:43
10. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 9:18
11. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 10:28
12. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 34:59 + 11:29
13. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 35:18 + 11:48
14. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 36:40 + 13:10
15. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 36:58 + 13:28
16. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 41:40 + 18:10
17. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:42 + 27:12
18. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:49 + 31:19
Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D18C
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 28:18
2. Mazurek Agnieszka CHC0154 K.O.B. Choceň 30:51 + 2:33
3. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 32:28 + 4:10
4. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:39 + 4:21
5. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 33:41 + 5:23
6. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 34:11 + 5:53
7. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 36:31 + 8:13
8. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 36:33 + 8:15
9. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 37:22 + 9:04
10. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 9:32
11. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 39:00 + 10:42
12. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 39:23 + 11:05
13. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 40:30 + 12:12
14. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 41:53 + 13:35
15. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:22 + 16:04
16. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 48:46 + 20:28
17. Šimková Klára CHC0054 K.O.B. Choceň 49:59 + 21:41
18. Dubská Veronika SJC Sportcentrum Jičín 52:29 + 24:11
19. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 55:48 + 27:30
Víchová Magdalena CHC0153 K.O.B. Choceň DISK
D20C
3.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:51
2. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 42:09 + 5:18
3. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 8:29
D21C
5.00 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8306
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 37:00 8794
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 1:50 8391
3. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 39:33 + 2:33 8233
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 2:44 8192
5. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 40:52 + 3:52 7943
6. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:59 + 3:59 7917
6. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 40:59 + 3:59 7917
8. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 41:03 + 4:03 7902
9. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 41:32 + 4:32 7796
10. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 42:16 + 5:16 7634
11. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 7:04 7238
12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 44:44 + 7:44 7091
13. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 44:56 + 7:56 7047
14. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 8:05 7014
15. Mervartová Kristýna SHK9150 OK Slavia Hradec Králové 45:10 + 8:10 6995
16. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:13 + 8:13 6984
17. Holasová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 45:59 + 8:59 6815
18. Petrasová Zuzana ASU9695 Magnus Orienteering 48:13 + 11:13 6323
19. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 48:21 + 11:21 6294
20. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 12:02 6144
21. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:35 + 12:35 6022
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 51:19 + 14:19 5641
23. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 51:40 + 14:40 5564
24. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 51:48 + 14:48 5534
25. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 52:24 + 15:24 5402
26. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 53:00 + 16:00 5270
27. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 53:47 + 16:47 5097
28. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 53:48 + 16:48 5094
29. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 57:48 + 20:48 4212
30. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 59:44 + 22:44 3787
31. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 60:11 + 23:11 3687
32. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 60:31 + 23:31 3614
33. Baierová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:19 + 25:19 3217
34. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 68:13 + 31:13 1918
35. Ďurovcová Soňa xxx xxx 72:44 + 35:44
D21D
3.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2868
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 38:21 3102
2. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 41:11 + 2:50 2899
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 42:55 + 4:34 2775
4. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 43:44 + 5:23 2717
5. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 48:38 + 10:17 2365
6. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 49:16 + 10:55 2320
7. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 11:30 2278
8. Gebhartová Klára JIL9052 OK Jilemnice 54:00 + 15:39
9. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:26 + 16:05 1950
10. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 54:38 + 16:17 1935
11. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:00 + 32:39 762
12. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 76:01 + 37:40 403
D35C
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 32:15
2. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 32:34 + 0:19
3. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 33:08 + 0:53
4. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 1:24
5. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:43 + 1:28
6. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 37:45 + 5:30
6. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 37:45 + 5:30
8. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 37:56 + 5:41
9. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 38:08 + 5:53
10. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 38:40 + 6:25
11. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 38:50 + 6:35
12. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 8:22
13. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 40:38 + 8:23
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:18 + 9:03
15. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:46 + 9:31
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 43:41 + 11:26
17. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 47:24 + 15:09
18. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:22 + 20:07
19. Janelová Lenka 5QZ7400 2M 66:39 + 34:24
D35D
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 34:37
2. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 0:57
3. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 35:51 + 1:14
4. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 36:05 + 1:28
5. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 37:14 + 2:37
6. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 37:57 + 3:20
7. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 3:47
8. Linková Eva STH7753 SK Studenec 38:28 + 3:51
9. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 38:41 + 4:04
10. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 39:33 + 4:56
11. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 39:47 + 5:10
12. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:32 + 6:55
13. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 41:41 + 7:04
14. Příkazská Petra 74C7600 NER 42:23 + 7:46
15. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:57 + 8:20
16. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 8:25
17. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 9:27
18. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:15 + 9:38
19. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:34 + 9:57
20. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:56 + 10:19
21. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:40 + 12:03
22. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:23 + 14:46
23. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:50 + 15:13
24. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 15:22
25. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 50:31 + 15:54
25. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:31 + 15:54
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:53 + 17:16
28. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 53:23 + 18:46
29. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 53:26 + 18:49
30. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 56:07 + 21:30
31. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 56:13 + 21:36
32. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:23 + 21:46
33. Jakubská Jitka 3IZ8150 PFJ 56:41 + 22:04
34. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:16 + 24:39
35. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:11 + 26:34
36. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 61:52 + 27:15
37. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:54 + 34:17
38. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 86:39 + 52:02
39. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 89:02 + 54:25
Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice DISK
Junková Kateřina STH7351 SK Studenec DISK
Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D40C
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 33:36
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 33:49 + 0:13
3. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 38:40 + 5:04
4. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 6:06
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 39:54 + 6:18
6. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 40:32 + 6:56
7. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 55:41 + 22:05
8. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 64:53 + 31:17
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 66:40 + 33:04
10. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 78:03 + 44:27
D45C
3.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 34:12
2. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 36:09 + 1:57
3. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 40:25 + 6:13
4. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 9:15
5. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 10:03
6. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 44:40 + 10:28
7. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 46:13 + 12:01
8. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:23 + 12:11
9. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 46:47 + 12:35
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:42 + 14:30
11. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 17:15
12. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:18 + 18:06
13. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 52:19 + 18:07
14. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:47 + 21:35
15. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:10 + 22:58
16. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 64:27 + 30:15
D45D
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 31:14
2. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 32:57 + 1:43
3. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 33:20 + 2:06
4. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 34:52 + 3:38
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 36:54 + 5:40
6. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 37:40 + 6:26
7. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:06 + 7:52
8. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 39:11 + 7:57
9. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:16 + 8:02
10. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 39:27 + 8:13
11. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 41:58 + 10:44
12. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 42:05 + 10:51
13. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:08 + 10:54
14. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 43:05 + 11:51
15. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 43:07 + 11:53
16. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 43:38 + 12:24
17. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 13:45
18. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 45:09 + 13:55
19. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 47:16 + 16:02
20. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:37 + 16:23
21. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:12 + 16:58
22. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 49:23 + 18:09
23. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 54:57 + 23:43
24. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:33 + 29:19
25. Ježková Lenka LPU7254 OK Lokomotiva Pardubice 75:36 + 44:22
Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice DISK
Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň DISK
D50C
3.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 36:55
2. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 3:54
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:47 + 5:52
4. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 48:40 + 11:45
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:23 + 13:28
6. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 51:50 + 14:55
7. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:05 + 15:10
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 53:46 + 16:51
9. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 57:24 + 20:29
10. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 65:44 + 28:49
11. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 74:43 + 37:48
D55C
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 33:32
2. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 34:14 + 0:42
3. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 36:25 + 2:53
4. Bartoňová Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 36:39 + 3:07
5. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 39:42 + 6:10
6. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 40:36 + 7:04
7. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 43:29 + 9:57
8. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 47:06 + 13:34
9. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 47:22 + 13:50
10. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 48:54 + 15:22
11. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 51:11 + 17:39
12. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 51:15 + 17:43
13. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 53:29 + 19:57
14. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 63:16 + 29:44
D55D
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:11
2. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 47:45 + 18:34
3. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 47:46 + 18:35
D60C
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 33:07
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 34:30 + 1:23
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 2:32
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 39:57 + 6:50
5. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:51 + 10:44
6. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 50:45 + 17:38
7. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 19:52
D65C
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 39:17
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 45:09 + 5:52
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 14:00
Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk DISK
D70C
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 39:12
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:29 + 4:17
H10N
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 24:52
2. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 25:49 + 0:57
3. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 26:39 + 1:47
4. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 27:03 + 2:11
5. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 28:52 + 4:00
6. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 31:50 + 6:58
7. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 31:53 + 7:01
8. Čihák Jakub HOR TJ Jiskra Hořice 32:46 + 7:54
9. Šafr Vít CHC0901 K.O.B. Choceň 33:33 + 8:41
10. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 34:55 + 10:03
11. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 35:03 + 10:11
12. Kobík Kryštof LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:19 + 10:27
13. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:00 + 13:08
14. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 39:05 + 14:13
15. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 14:51
16. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 43:01 + 18:09
17. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 43:45 + 18:53
18. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 48:13 + 23:21
19. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 49:14 + 24:22
20. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 52:08 + 27:16
21. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 28:31
22. Cupák Václav xxx xxx 54:14 + 29:22
23. Prox Jan 2HC1000 NNN Px 57:47 + 32:55
24. Havelka Pepa SJC1000 Sportcentrum Jičín 60:38 + 35:46
25. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 67:36 + 42:44
Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Částek Filip PHK1000 OK 99 Hradec Králové DISK
H10C
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 15:17
2. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:25 + 3:08
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 19:19 + 4:02
4. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:34 + 4:17
5. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 20:23 + 5:06
6. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 21:18 + 6:01
7. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 21:30 + 6:13
8. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 22:05 + 6:48
9. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 24:04 + 8:47
9. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 24:04 + 8:47
11. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 26:28 + 11:11
12. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 26:45 + 11:28
13. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 27:13 + 11:56
14. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 27:40 + 12:23
15. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 29:16 + 13:59
16. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 29:30 + 14:13
17. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 30:35 + 15:18
18. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 30:43 + 15:26
19. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 31:11 + 15:54
20. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 35:55 + 20:38
21. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 22:48
22. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 38:20 + 23:03
23. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 38:32 + 23:15
24. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 39:40 + 24:23
25. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:55 + 40:38
26. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 58:10 + 42:53
Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno DISK
H12C
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 21:50
2. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 23:40 + 1:50
3. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 26:31 + 4:41
4. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 28:51 + 7:01
5. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:27 + 7:37
6. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:01 + 10:11
6. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 32:01 + 10:11
8. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:11 + 10:21
9. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 32:32 + 10:42
10. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 32:52 + 11:02
11. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 32:57 + 11:07
12. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 33:09 + 11:19
13. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 33:31 + 11:41
14. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 11:55
15. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:14 + 13:24
16. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 35:27 + 13:37
17. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 13:56
18. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:32 + 14:42
19. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 38:31 + 16:41
20. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 39:06 + 17:16
21. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 39:43 + 17:53
22. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 19:34
23. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 44:44 + 22:54
24. Planík Martin STH0601 SK Studenec 66:10 + 44:20
Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice DISK
Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H12D
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 20:26
2. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:51 + 4:25
3. Vicenec Martin ZAM0601 OB TJ Sokol Žamberk 29:58 + 9:32
4. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 34:41 + 14:15
5. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 36:59 + 16:33
6. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:06 + 19:40
7. Ulrych Filip ZAM0702 OB TJ Sokol Žamberk 52:23 + 31:57
8. Meduna Ondřej STH SK Studenec 53:23 + 32:57
H14C
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 23:54
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 25:08 + 1:14
3. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 26:15 + 2:21
4. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 27:08 + 3:14
5. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 27:14 + 3:20
6. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 28:16 + 4:22
7. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:15 + 6:21
8. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:28 + 6:34
9. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 31:49 + 7:55
10. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 32:23 + 8:29
11. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 32:27 + 8:33
12. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 33:19 + 9:25
13. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 33:54 + 10:00
14. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:19 + 11:25
15. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 36:00 + 12:06
15. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 36:00 + 12:06
17. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:25 + 12:31
18. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 36:51 + 12:57
19. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 36:56 + 13:02
20. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 37:53 + 13:59
21. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 14:43
22. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 39:36 + 15:42
23. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:00 + 17:06
24. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 41:11 + 17:17
25. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:12 + 17:18
26. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 41:16 + 17:22
27. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:51 + 17:57
28. Trojan Matěj JIL0406 OK Jilemnice 43:28 + 19:34
29. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 43:56 + 20:02
30. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:51 + 20:57
31. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 45:47 + 21:53
32. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:05 + 23:11
33. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 47:32 + 23:38
34. Šašek Martin LLI0501 TJ Loko Liberec 48:13 + 24:19
35. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 49:11 + 25:17
36. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 56:15 + 32:21
37. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 61:03 + 37:09
38. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:43 + 61:49
Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín DISK
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:24 + 74:30
H14D
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:34
2. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 26:24 + 1:50
3. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 27:11 + 2:37
4. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 27:25 + 2:51
5. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 5:57
6. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 41:09 + 16:35
7. Lorenc Matyáš CHC0404 K.O.B. Choceň 50:13 + 25:39
H16C
4.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 24:53
2. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 26:55 + 2:02
3. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 27:39 + 2:46
4. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 27:46 + 2:53
5. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 30:29 + 5:36
6. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 30:32 + 5:39
7. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 30:37 + 5:44
8. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 31:42 + 6:49
9. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:01 + 9:08
10. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 34:20 + 9:27
11. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 34:59 + 10:06
12. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 35:02 + 10:09
13. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:41 + 10:48
14. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 36:14 + 11:21
15. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 11:33
16. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 38:55 + 14:02
17. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 38:58 + 14:05
18. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 39:16 + 14:23
19. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:51 + 15:58
20. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 42:19 + 17:26
21. Pachel Jakub ZAM0202 OB TJ Sokol Žamberk 47:41 + 22:48
22. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 51:20 + 26:27
23. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:52 + 28:59
24. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 55:22 + 30:29
25. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 62:00 + 37:07
26. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:46 + 41:53
27. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:46 + 59:53
H18C
4.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 29:57
1. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 29:57
3. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 30:04 + 0:07
4. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 30:18 + 0:21
5. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 30:25 + 0:28
6. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 0:51
7. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 31:12 + 1:15
8. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:37 + 1:40
9. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 32:55 + 2:58
10. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:56 + 2:59
11. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 33:05 + 3:08
12. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 33:59 + 4:02
13. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 34:50 + 4:53
14. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:51 + 5:54
15. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 40:36 + 10:39
16. Ledniowski Filip CHC0004 K.O.B. Choceň 40:40 + 10:43
17. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 42:14 + 12:17
18. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:57 + 18:00
H20C
4.90 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4712
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 31:38 5373
2. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 33:33 + 1:55 5116
3. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 42:23 + 10:45 3932
4. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 43:15 + 11:37 3815
5. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 44:54 + 13:16 3594
6. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 13:37 3547
7. Vaněk Martin CHC9905 K.O.B. Choceň 60:21 + 28:43 1523
H21C
6.40 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8401
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 33:58 9007
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 36:22 + 2:24 8433
3. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 3:06 8265
4. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 37:39 + 3:41 8126
5. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 38:03 + 4:05 8030
6. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 39:17 + 5:19 7735
7. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 39:40 + 5:42 7643
8. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 40:22 + 6:24 7476
9. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 40:29 + 6:31 7448
10. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 40:33 + 6:35 7432
11. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 40:46 + 6:48 7380
12. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 41:10 + 7:12 7284
13. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 41:28 + 7:30 7212
14. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 7:32 7204
15. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 41:37 + 7:39 7176
16. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 42:01 + 8:03 7081
17. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 42:11 + 8:13 7041
18. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 8:32 6965
19. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 42:48 + 8:50 6893
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 43:16 + 9:18 6781
21. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 9:49 6658
22. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 44:26 + 10:28 6502
23. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:28 + 10:30 6494
24. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 44:43 + 10:45 6434
25. Vítek Tomáš PHK7702 OK 99 Hradec Králové 45:16 + 11:18 6303
26. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 11:44 6199
27. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 46:14 + 12:16 6071
28. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 12:18 6063
29. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 46:42 + 12:44 5960
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 47:10 + 13:12 5848
31. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 48:03 + 14:05 5637
32. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 48:05 + 14:07 5629
33. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 48:54 + 14:56 5433
34. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 49:03 + 15:05 5397
35. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:12 + 15:14 5361
36. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 49:36 + 15:38 5266
37. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 15:51 5214
38. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 49:51 + 15:53 5206
39. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 50:08 + 16:10 5138
40. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 50:13 + 16:15 5118
41. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 50:24 + 16:26 5074
42. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 16:32 5050
43. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 50:40 + 16:42 5010
44. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:29 + 17:31 4815
45. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 51:42 + 17:44 4763
46. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 51:51 + 17:53 4727
47. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 51:55 + 17:57 4711
48. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:11 + 18:13 4647
49. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 52:53 + 18:55 4480
50. Lesák Jakub ZAM9603 OB TJ Sokol Žamberk 53:33 + 19:35 4320
51. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 55:35 + 21:37 3834
52. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:18 + 24:20 3183
53. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB TJ Sokol Žamberk 58:56 + 24:58 3032
54. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 60:02 + 26:04 2768
55. Vik Martin JIL9206 OK Jilemnice 60:48 + 26:50 2585
56. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 61:09 + 27:11 2501
57. Sourada Tomáš ZAM9902 OB TJ Sokol Žamberk 62:05 + 28:07 2278
58. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 63:34 + 29:36 1923
59. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 64:28 + 30:30 1707
60. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 65:09 + 31:11 1544
61. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:16 + 31:18 1516
62. Komín David PGP7405 SK Praga 66:33 + 32:35 1209
63. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 67:50 + 33:52 902
64. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:59 + 34:01 866
65. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 73:29 + 39:31 0
66. Friml Dominik ZAM9901 OB TJ Sokol Žamberk 73:48 + 39:50 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov DISK 0
H21D
4.20 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3059
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 37:38 3227
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 0:40 3174
3. Procházka Martin LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:59 + 2:21
4. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 40:57 + 3:19 2961
5. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 4:42 2850
6. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 42:56 + 5:18 2802
7. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 45:31 + 7:53 2596
8. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 45:37 + 7:59 2588
9. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:53 + 16:15 1925
H35C
5.00 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:39
2. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 35:15 + 4:36
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 5:06
4. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:50 + 6:11
5. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 37:45 + 7:06
6. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 38:01 + 7:22
7. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 7:45
8. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 38:55 + 8:16
9. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 39:11 + 8:32
10. Hošek Václav DKP8000 Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 8:57
11. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 9:04
12. Svoboda Ondra SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 40:50 + 10:11
13. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 42:02 + 11:23
14. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 43:19 + 12:40
15. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 43:25 + 12:46
16. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 43:59 + 13:20
17. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 13:39
18. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 46:18 + 15:39
19. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 46:29 + 15:50
20. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 47:14 + 16:35
21. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:42 + 20:03
22. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 52:59 + 22:20
23. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 54:36 + 23:57
24. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:25 + 28:46
Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové DISK
Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové DISK
H35D
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 32:51
2. Margold Martin DKP8106 Oddíl OB Kotlářka 32:53 + 0:02
3. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 33:42 + 0:51
4. Charvát František SHK7501 OK Slavia Hradec Králové 35:10 + 2:19
5. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 36:29 + 3:38
6. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 36:32 + 3:41
7. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 37:14 + 4:23
8. Trlida Vratislav LPU7516 OK Lokomotiva Pardubice 37:53 + 5:02
9. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 39:43 + 6:52
10. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 40:19 + 7:28
11. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:44 + 7:53
12. Panáček Aleš xxx xxx 41:10 + 8:19
13. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 41:40 + 8:49
14. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 42:19 + 9:28
15. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:33 + 9:42
16. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 42:44 + 9:53
17. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 43:54 + 11:03
18. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:28 + 11:37
19. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 44:55 + 12:04
20. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:59 + 13:08
21. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 46:06 + 13:15
22. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 46:51 + 14:00
23. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:42 + 18:51
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:24 + 19:33
25. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 20:14
26. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:47 + 22:56
27. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 56:13 + 23:22
28. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:05 + 38:14
H40C
5.00 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 36:05
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 40:15 + 4:10
3. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 41:48 + 5:43
4. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 7:02
5. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 43:33 + 7:28
6. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 45:33 + 9:28
7. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 46:12 + 10:07
8. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 49:19 + 13:14
9. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:11 + 15:06
10. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 54:40 + 18:35
11. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:28 + 19:23
12. Puš Roman STH7501 SK Studenec 78:40 + 42:35
13. Kaplan Daniel PDY7700 Běhej Poděbrady 106:55 + 70:50
H45C
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 29:56
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 33:13 + 3:17
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 33:54 + 3:58
4. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 5:24
5. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 36:06 + 6:10
6. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 38:08 + 8:12
7. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 38:22 + 8:26
8. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 39:39 + 9:43
9. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 40:35 + 10:39
10. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 41:07 + 11:11
11. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 41:57 + 12:01
11. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 41:57 + 12:01
13. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:40 + 12:44
14. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 44:18 + 14:22
15. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 46:19 + 16:23
16. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 17:06
17. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 20:22
18. Kraus Martin 61Z7100 KOB RA 52:23 + 22:27
19. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 28:35
20. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:08 + 30:12
H45D
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:55
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 35:13 + 0:18
3. Bílek Tomáš 2XC7300 Vojice 36:48 + 1:53
4. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 37:59 + 3:04
5. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:23 + 3:28
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 3:38
7. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 39:22 + 4:27
8. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 39:57 + 5:02
9. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 40:29 + 5:34
10. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 40:54 + 5:59
11. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 8:11
12. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 44:21 + 9:26
13. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 44:32 + 9:37
14. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 44:34 + 9:39
15. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 44:42 + 9:47
16. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 45:06 + 10:11
17. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 47:28 + 12:33
18. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 47:30 + 12:35
19. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:30 + 14:35
20. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 49:49 + 14:54
21. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 50:08 + 15:13
22. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 50:21 + 15:26
23. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 51:39 + 16:44
24. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:47 + 17:52
25. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:16 + 18:21
26. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 53:33 + 18:38
27. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 54:39 + 19:44
28. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:48 + 21:53
29. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 57:33 + 22:38
30. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 69:12 + 34:17
31. Michálek Marcel 2SD6900 SKH Hradec Králové 70:28 + 35:33
32. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:55 + 38:00
33. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 84:27 + 49:32
34. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:18 + 53:23
Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové DISK
H50C
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 34:41
2. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 40:00 + 5:19
3. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 41:04 + 6:23
4. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 42:32 + 7:51
5. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:38 + 10:57
6. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:13 + 14:32
7. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 54:22 + 19:41
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 59:26 + 24:45
Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55C
3.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 28:32
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 35:11 + 6:39
3. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 35:30 + 6:58
4. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 37:32 + 9:00
5. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 10:36
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 40:43 + 12:11
7. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 40:46 + 12:14
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 44:31 + 15:59
9. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 16:02
10. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 18:35
11. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:32 + 20:00
12. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 50:26 + 21:54
13. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 51:04 + 22:32
14. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 51:17 + 22:45
15. Ježek Jiří PHK6201 OK 99 Hradec Králové 51:33 + 23:01
16. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:52 + 24:20
17. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 54:21 + 25:49
18. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 63:52 + 35:20
19. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 64:22 + 35:50
H55D
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý Miroslav PHK5902 OK 99 Hradec Králové 32:16
2. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 32:56 + 0:40
3. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:14 + 3:58
4. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 36:54 + 4:38
5. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 4:40
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 4:55
7. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 5:34
8. Junek Petr STH5501 SK Studenec 41:13 + 8:57
9. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 41:17 + 9:01
10. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 12:49
11. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 54:11 + 21:55
12. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 55:12 + 22:56
13. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 57:37 + 25:21
H60C
3.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 36:30
2. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 36:53 + 0:23
3. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 36:56 + 0:26
4. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 38:41 + 2:11
5. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 39:03 + 2:33
6. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 41:19 + 4:49
7. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 42:01 + 5:31
8. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 43:07 + 6:37
9. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 45:50 + 9:20
10. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 46:20 + 9:50
11. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 58:01 + 21:31
12. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 60:51 + 24:21
13. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 72:24 + 35:54
Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk DISK
H65C
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 29:25
2. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:36 + 4:11
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 36:20 + 6:55
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:01 + 9:36
5. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 39:32 + 10:07
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 42:14 + 12:49
7. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:46 + 13:21
8. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 44:56 + 15:31
9. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 45:48 + 16:23
10. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 46:43 + 17:18
11. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:14 + 22:49
12. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:31 + 30:06
H70C
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 30:24
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 30:32 + 0:08
3. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 30:45 + 0:21
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:33 + 3:09
5. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 33:58 + 3:34
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 37:12 + 6:48
7. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:05 + 10:41
8. Springer Michal PHK4601 OK 99 Hradec Králové 48:42 + 18:18
9. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 61:30 + 31:06
10. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 66:15 + 35:51
H75C
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 29:54
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 42:57 + 13:03
3. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 51:09 + 21:15
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 59:08 + 29:14
Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiler Štěpán xxx xxx 23:27
2. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 24:11 + 0:44
3. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 25:35 + 2:08
4. Cupáková Änna xxx xxx 27:22 + 3:55
5. Horáková Viktorie PHK OK 99 Hradec Králové 28:56 + 5:29
6. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 29:19 + 5:52
7. Janele Denis xxx xxx 29:43 + 6:16
8. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 30:00 + 6:33
9. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 30:06 + 6:39
10. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 30:09 + 6:42
11. Macháček Vít CHC1201 K.O.B. Choceň 30:33 + 7:06
12. Šabatka Filip xxx xxx 30:37 + 7:10
13. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 31:43 + 8:16
14. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 31:47 + 8:20
15. Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 32:43 + 9:16
16. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 32:48 + 9:21
17. Leflerová Kristýna PHK0659 OK 99 Hradec Králové 33:38 + 10:11
18. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 34:28 + 11:01
19. Vágner Jan xxx xxx 34:48 + 11:21
20. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 34:58 + 11:31
21. Baierová Ida xxx xxx 35:12 + 11:45
22. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 11:53
23. Udržal Lukáš LPU13 OK Lokomotiva Pardubice 35:22 + 11:55
24. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 35:35 + 12:08
25. Šimek Jan CHC K.O.B. Choceň 35:37 + 12:10
25. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 35:37 + 12:10
27. Pozdílková Káťa PHK OK 99 Hradec Králové 37:24 + 13:57
28. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 37:41 + 14:14
29. Kynčl Ládík xxx xxx 38:20 + 14:53
30. Bezvodová Elen SHK OK Slavia Hradec Králové 38:30 + 15:03
31. Kušička Josef 3SC7600 ČHTM Horní Jelení 38:50 + 15:23
32. Žemlík Leonard TUV1301 SOK TJ Turnov 38:52 + 15:25
33. Šlesingerová Nela KUO KOB Ústí nad Orlicí 40:26 + 16:59
34. Karban Mikuláš HOR0301 TJ Jiskra Hořice 40:31 + 17:04
35. Šroler Dominik CHC K.O.B. Choceň 40:54 + 17:27
36. Bucharová Anna xxx xxx 40:59 + 17:32
37. Částek Adam xxx xxx 42:29 + 19:02
38. Smith Laura VRL1152 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:31 + 19:04
38. Riško Kristýna xxx xxx 42:31 + 19:04
40. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 42:42 + 19:15
41. Ondrušová Leona PHK0954 OK 99 Hradec Králové 42:44 + 19:17
42. Panáčková Johana xxx xxx 43:06 + 19:39
43. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 19:40
44. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:55 + 20:28
45. Šnokhausová Nikol xxx SJC-Sportcentrum Jičín 44:23 + 20:56
46. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:24 + 20:57
47. Hanč Jan VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:48 + 21:21
48. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:48 + 22:21
49. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:50 + 22:23
50. Korbelová Eliška CHC1251 K.O.B. Choceň 46:12 + 22:45
51. Korbelová Tereza CHC1252 K.O.B. Choceň 46:16 + 22:49
52. Zástěrová Magdalena TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 47:18 + 23:51
53. Róža Lukáš xxx xxx 48:08 + 24:41
54. Dytrych Adam NPA SK LOB Nová Paka 49:03 + 25:36
55. Čtvrtečková Natálie TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 49:42 + 26:15
56. Zástěrová Karolína TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 49:45 + 26:18
57. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 50:15 + 26:48
58. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 27:27
59. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:10 + 28:43
60. Kuřík Matyáš STH1401 SK Studenec 53:24 + 29:57
61. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:31 + 30:04
62. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 53:49 + 30:22
63. Šíma Filip phk12 PHK-OK 99 Hradec Králové 54:14 + 30:47
64. Horák Václav xxx xxx 56:03 + 32:36
65. Jakubský Pavel 3IZ1100 PFJ 57:47 + 34:20
66. Jakubský Filip 3IZ1200 PFJ 58:02 + 34:35
67. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 58:56 + 35:29
68. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 61:20 + 37:53
69. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:31 + 38:04
70. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:23 + 39:56
71. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 63:40 + 40:13
72. Čížek Antonín SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 65:20 + 41:53
73. Jakoubek Jan SJC Sportcentrum Jičín 76:47 + 53:20
74. Weinerová Eliška SHK OK Slavia Hradec Králové 82:29 + 59:02
75. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 82:57 + 59:30
76. Podlipná Klára xxx xxx 83:30 + 60:03
77. Kubátová Klára xxx xxx 93:12 + 69:45
78. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 93:22 + 69:55
Stonawská Gabriela PHK1054 OK 99 Hradec Králové DISK
P
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš STH SK Studenec 19:09
2. Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:14 + 1:05
3. Domin Martin LPU OK Lokomotiva Pardubice 22:50 + 3:41
4. Zídek Jan xxx xxx 23:59 + 4:50
5. Stolíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 24:41 + 5:32
6. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:28 + 7:19
7. Hamáčková Martina xxx xxx 26:39 + 7:30
8. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 28:27 + 9:18
9. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:33 + 9:24
10. Mativiová Světlana xxx xxx 28:51 + 9:42
11. Zemánek Mojmír xxx xxx 29:08 + 9:59
12. Šmidrkal Jan xxx xxx 29:46 + 10:37
13. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 30:04 + 10:55
14. Metelka Jiří xxx xxx 30:48 + 11:39
15. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 31:31 + 12:22
16. Levrincová Petra xxx xxx 31:38 + 12:29
17. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 31:55 + 12:46
18. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:15 + 13:06
19. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 32:46 + 13:37
20. Vaníček Jan NER NER 33:02 + 13:53
21. Bezvoda Jiří SHK OK Slavia Hradec Králové 33:57 + 14:48
22. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:46 + 15:37
23. Junková Iva LTU7351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:29 + 17:20
24. Karníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 17:21
25. Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 37:49 + 18:40
26. Proxová Lada 2HC8350 NNN Px 38:11 + 19:02
27. Kadaně Miroslav LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 19:04
28. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:32 + 19:23
29. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:36 + 19:27
30. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:51 + 19:42
31. Kvapilová Zuzana xxx xxx 40:02 + 20:53
32. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 40:50 + 21:41
33. Juška Jiří xxx xxx 41:37 + 22:28
34. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 42:34 + 23:25
35. Mádle Miroslav BRU7600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:52 + 23:43
36. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 43:25 + 24:16
37. Štiková Lucie XXX xxx 44:27 + 25:18
38. Lžíčařová Iveta DOB9090 KOB Dobruška 46:15 + 27:06
39. Věříšová Lenka 2SC7750 NEREG - Věříšovi 47:03 + 27:54
40. Komárek Láďa xxx xxx 47:08 + 27:59
41. Šafránková Iva KOR7051 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:12 + 28:03
41. Chrtek Jan xxx xxx 47:12 + 28:03
43. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 47:13 + 28:04
44. Haken Kryštof STH0505 SK Studenec 48:32 + 29:23
45. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:49 + 30:40
46. Fejfar Libor xxx xxx 50:01 + 30:52
47. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 51:50 + 32:41
48. Vaníčková Věra NER NER 54:51 + 35:42
49. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 58:14 + 39:05
50. Šťovíčková Věra xxx xxx 58:51 + 39:42
51. Šťovíček Vladimír xxx xxx 60:55 + 41:46
52. Tauchmanová Klára xxx xxx 64:22 + 45:13
53. Hrdová Blanka xxx xxx 65:00 + 45:51
54. Věříšová Lucie 2SC0350 NEREG - Věříšovi 67:02 + 47:53
55. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 72:38 + 53:29
56. Šlesingerová Jiřka KUO KOB Ústí nad Orlicí 75:03 + 55:54
57. Medunová Hana STH SK Studenec 84:47 + 65:38
58. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:26 + 68:17
59. Jakoubková Gabriela JIL OK Jilemnice 126:38 + 107:29
60. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 126:41 + 107:32
Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zemánková Anna xxx xxx DISK
T
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 29:45
2. Vlastník Šimon JIL OK Jilemnice 32:26 + 2:41
3. Vlach Tomáš xxx xxx 36:12 + 6:27
4. Škorpilová Jana SJC7401 Sportcentrum Jičín 37:42 + 7:57
5. Dubrovská Veronika xxx xxx 38:19 + 8:34
6. Sehnal Tomáš pdy6700 PDY-Běhej Poděbrady 38:44 + 8:59
7. Pkokrná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 40:11 + 10:26
8. Komárková Lucie LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:12 + 11:27
9. Jakubský Ondřej 3IZ7700 PFJ 41:15 + 11:30
10. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:28 + 11:43
11. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 43:20 + 13:35
12. Dubrovský Lukáš xxx xxx 43:42 + 13:57
13. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:24 + 15:39
14. Šťovíček Pavel xxx xxx 47:10 + 17:25
15. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 49:15 + 19:30
16. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 50:08 + 20:23
17. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 51:14 + 21:29
18. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:12 + 25:27
19. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 55:53 + 26:08
20. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 56:30 + 26:45
21. Falta Jiří xxx xxx 56:51 + 27:06
22. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 59:31 + 29:46
23. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 61:00 + 31:15
24. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 62:31 + 32:46
25. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 67:28 + 37:43
26. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:19 + 40:34
27. Pitts Lukáš STH0001 SK Studenec 76:45 + 47:00
28. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:32 + 53:47
29. Válek Lukáš KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 107:14 + 77:29
30. Vychopen Tomáš BRU6801 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 123:07 + 93:22