Race results: Mistrovství oblasti na klasické trati

Date:
2018/05/12
Place:
Byzhradec, louka u myslivecké chaty
Organiser:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Used map:
Komorna, 1:15 000 (pro DH16, DH18, DH20, DH21, DH35, DH40)
Vysekávaný, 1:10 000 (ostatní kategorie)
E = 5 m, stav květen 2018, ISOM 2017, hl. kartograf: J. Potštejnský
Director:
Pokorný David - R3
Referee:
Pátek Lukáš - R3
Course setter:
Locker Tomáš - R3, Potštejnský Jan - R2
JURY:
Koblížek Kamil, Roudný Martin, Netuka Jan
Protocol:
Závod se uskutečnil za slunečného počasí. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Během závodu nebyl podán žádný protest. Závod proběhl bez závad.
Classes:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     H75C     HDR     P     T    
D10N
4.20 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 22:19
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:26 + 0:07
3. Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:22 + 3:03
4. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 29:43 + 7:24
5. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 9:10
6. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 37:03 + 14:44
7. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 14:58
8. Netopilová Simona VAM0950 OOB Vamberk 39:00 + 16:41
9. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 16:42
10. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:03 + 17:44
11. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 42:40 + 20:21
12. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 21:01
13. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 47:37 + 25:18
14. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 50:42 + 28:23
15. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:18 + 35:59
Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové DISK
D10C
2.20 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 18:12
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:47 + 2:35
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 21:39 + 3:27
4. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 21:58 + 3:46
5. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 26:11 + 7:59
6. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 30:16 + 12:04
7. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 30:18 + 12:06
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 30:50 + 12:38
9. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:19 + 13:07
10. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 33:23 + 15:11
11. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:07 + 26:55
12. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 58:27 + 40:15
13. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 58:35 + 40:23
14. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 66:29 + 48:17
D12C
2.70 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 20:21
2. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 21:44 + 1:23
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 22:02 + 1:41
4. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:55 + 3:34
5. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 25:57 + 5:36
6. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 26:24 + 6:03
7. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 26:37 + 6:16
8. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 27:52 + 7:31
9. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 28:17 + 7:56
10. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 29:26 + 9:05
10. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 29:26 + 9:05
12. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 30:31 + 10:10
13. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 32:07 + 11:46
14. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 32:40 + 12:19
15. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 33:26 + 13:05
16. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 34:40 + 14:19
17. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 34:45 + 14:24
18. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 35:45 + 15:24
19. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:14 + 17:53
20. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 38:28 + 18:07
21. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 21:10
22. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 42:45 + 22:24
23. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 45:44 + 25:23
24. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 55:27 + 35:06
25. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 35:39
D12D
2.50 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 24:31
2. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 37:38 + 13:07
3. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 54:26 + 29:55
4. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 55:13 + 30:42
D14C
4.60 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 31:23
2. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 36:02 + 4:39
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 36:46 + 5:23
4. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:14 + 5:51
5. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:35 + 7:12
6. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 38:48 + 7:25
7. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 39:17 + 7:54
8. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 39:38 + 8:15
9. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 40:44 + 9:21
10. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 41:03 + 9:40
11. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 41:21 + 9:58
12. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:47 + 10:24
13. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 43:15 + 11:52
14. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:22 + 11:59
15. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:44 + 12:21
16. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:11 + 17:48
17. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:47 + 19:24
18. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 51:26 + 20:03
19. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 51:44 + 20:21
20. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:11 + 20:48
21. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:13 + 21:50
22. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 53:17 + 21:54
23. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 22:00
24. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 54:51 + 23:28
25. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 56:05 + 24:42
26. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 56:10 + 24:47
27. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 57:04 + 25:41
28. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 58:02 + 26:39
29. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:05 + 26:42
30. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 60:12 + 28:49
31. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 32:02
32. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 64:48 + 33:25
33. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 66:55 + 35:32
Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14D
2.90 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 31:43
2. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 33:11 + 1:28
3. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 37:11 + 5:28
4. Pokorná Adéla JIL0454 OK Jilemnice 37:34 + 5:51
5. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:55 + 6:12
6. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 38:14 + 6:31
7. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 7:24
8. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 8:47
9. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 41:38 + 9:55
10. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:36 + 10:53
11. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 51:38 + 19:55
12. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 24:25
D16C
5.80 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 42:16
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 44:13 + 1:57
3. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 46:20 + 4:04
4. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 49:50 + 7:34
5. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 11:10
6. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 54:57 + 12:41
7. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 60:23 + 18:07
8. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 62:13 + 19:57
9. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 63:21 + 21:05
10. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 64:26 + 22:10
11. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 66:46 + 24:30
12. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:52 + 27:36
13. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 70:47 + 28:31
14. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 70:56 + 28:40
15. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 71:20 + 29:04
16. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 72:41 + 30:25
17. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 74:53 + 32:37
18. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 78:01 + 35:45
19. Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:49 + 38:33
20. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 87:07 + 44:51
21. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 88:20 + 46:04
22. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 93:12 + 50:56
23. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 105:10 + 62:54
Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové DISK
D18C
6.80 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 49:38
2. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 56:35 + 6:57
3. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 57:49 + 8:11
4. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 58:19 + 8:41
5. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 58:22 + 8:44
6. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 58:40 + 9:02
7. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 58:52 + 9:14
8. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 60:35 + 10:57
9. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 62:25 + 12:47
10. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 65:21 + 15:43
11. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 70:15 + 20:37
12. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 70:24 + 20:46
13. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 70:48 + 21:10
14. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 78:14 + 28:36
15. Procházková Tereza ZAM0054 OB TJ Sokol Žamberk 83:28 + 33:50
16. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:12 + 51:34
Mazurek Agnieszka CHC0154 K.O.B. Choceň DISK
D20C
7.30 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 84:43
2. Dubská Veronika SJC Sportcentrum Jičín 88:31 + 3:48
3. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 88:50 + 4:07
D21C
9.20 km, 18 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 7452
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 70:16 7807
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:58 + 2:42 7523
3. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 73:26 + 3:10 7474
4. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 74:22 + 4:06 7375
5. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 75:47 + 5:31 7226
6. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 79:59 + 9:43 6784
7. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 80:23 + 10:07 6742
8. Petrasová Zuzana ASU9695 Magnus Orienteering 82:26 + 12:10 6526
9. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 86:34 + 16:18 6091
10. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 101:44 + 31:28 4495
11. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 105:35 + 35:19 4090
12. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 109:53 + 39:37 3637
13. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 115:21 + 45:05 3062
14. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 116:20 + 46:04 2959
15. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 121:15 + 50:59 2441
D21D
5.10 km, 11 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 3155
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Myslivcová Markéta SHK9650 OK Slavia Hradec Králové 50:38 3284
2. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 52:07 + 1:29 3192
3. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 52:22 + 1:44 3177
4. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 1:46 3174
5. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 53:36 + 2:58 3100
6. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 62:22 + 11:44 2554
7. Šiffelová Lenka ZAM8452 OB TJ Sokol Žamberk 64:22 + 13:44 2430
8. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 65:50 + 15:12 2339
9. Chládková Eva ZAM7051 OB TJ Sokol Žamberk 69:52 + 19:14 2088
10. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 74:24 + 23:46 1805
11. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 75:11 + 24:33 1757
12. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 77:22 + 26:44 1621
13. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:45 + 40:07 788
14. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 117:52 + 67:14 0
Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 46:46 + 0
D35C
6.70 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 55:14
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 62:35 + 7:21
3. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 63:06 + 7:52
4. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:40 + 9:26
5. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 65:37 + 10:23
6. Sršňová Kateřina VAM8150 OOB Vamberk 69:15 + 14:01
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 71:58 + 16:44
8. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 89:51 + 34:37
D35D
5.10 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 49:11
2. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 50:30 + 1:19
3. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:49 + 2:38
4. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 52:47 + 3:36
5. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:20 + 4:09
6. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 53:22 + 4:11
7. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 6:21
8. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 56:07 + 6:56
9. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 56:29 + 7:18
10. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 57:35 + 8:24
11. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 9:35
12. Linková Eva STH7753 SK Studenec 59:06 + 9:55
13. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 59:09 + 9:58
13. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 59:09 + 9:58
15. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 60:02 + 10:51
16. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 60:04 + 10:53
17. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 61:00 + 11:49
18. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 61:58 + 12:47
19. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 63:06 + 13:55
20. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 63:44 + 14:33
21. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 14:51
22. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:56 + 16:45
23. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:09 + 16:58
24. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:54 + 18:43
25. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:59 + 18:48
26. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 69:07 + 19:56
27. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 69:12 + 20:01
28. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 69:45 + 20:34
29. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 70:16 + 21:05
30. Koblicová Milena VAM7651 OOB Vamberk 70:40 + 21:29
31. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:29 + 22:18
32. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 72:21 + 23:10
33. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 72:29 + 23:18
34. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 73:07 + 23:56
35. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 75:15 + 26:04
36. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:02 + 36:51
37. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:40 + 37:29
Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D40C
6.70 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 51:59
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 53:10 + 1:11
3. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 55:01 + 3:02
4. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 58:13 + 6:14
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 60:41 + 8:42
6. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 61:53 + 9:54
7. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 66:20 + 14:21
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 67:49 + 15:50
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 77:18 + 25:19
10. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 78:20 + 26:21
11. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 79:36 + 27:37
Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové DISK
Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D45C
4.60 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 43:31
2. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 3:51
3. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:11 + 4:40
4. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 48:45 + 5:14
5. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:54 + 5:23
6. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 52:05 + 8:34
7. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 53:31 + 10:00
8. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 55:45 + 12:14
9. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:26 + 20:55
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:56 + 23:25
D45D
4.00 km, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 43:24
2. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 45:18 + 1:54
3. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 47:24 + 4:00
4. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 48:48 + 5:24
5. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 48:52 + 5:28
6. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 49:56 + 6:32
7. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 50:21 + 6:57
8. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 51:29 + 8:05
9. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 52:05 + 8:41
10. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 53:19 + 9:55
11. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 53:57 + 10:33
12. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 54:14 + 10:50
13. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:53 + 11:29
14. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 55:16 + 11:52
15. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:20 + 12:56
16. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 56:31 + 13:07
17. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 56:44 + 13:20
18. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 56:52 + 13:28
19. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 58:16 + 14:52
20. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:01 + 15:37
21. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 64:25 + 21:01
22. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 64:54 + 21:30
23. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 65:29 + 22:05
24. Kalousová Dana ZAM5951 OB TJ Sokol Žamberk 65:36 + 22:12
25. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 67:43 + 24:19
26. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 69:25 + 26:01
27. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 71:49 + 28:25
28. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 79:25 + 36:01
Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové DISK
Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D50C
4.60 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 36:01
2. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 36:35 + 0:34
3. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 8:31
4. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 48:37 + 12:36
5. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 51:20 + 15:19
6. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:31 + 16:30
7. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 56:37 + 20:36
8. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:39 + 32:38
9. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 69:27 + 33:26
10. Pannyová Pavla LTU6550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:17 + 45:16
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK
D55C
3.20 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 38:17
2. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 38:37 + 0:20
3. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 43:42 + 5:25
4. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 48:14 + 9:57
5. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 51:08 + 12:51
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 52:01 + 13:44
7. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 52:03 + 13:46
8. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 52:30 + 14:13
9. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 53:50 + 15:33
10. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 54:13 + 15:56
11. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 56:00 + 17:43
12. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 59:14 + 20:57
13. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 67:54 + 29:37
D55D
3.00 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 43:26
2. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 50:40 + 7:14
3. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 75:37 + 32:11
D60C
3.20 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 39:03
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 1:57
3. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:17 + 3:14
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 45:03 + 6:00
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 48:46 + 9:43
6. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 57:09 + 18:06
D65C
3.00 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 48:16
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 52:29 + 4:13
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 53:21 + 5:05
D70C
3.00 km, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 53:16
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 5:09
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:28 + 12:12
H10N
4.30 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 18:13
2. Čihák Jakub HOR TJ Jiskra Hořice 18:32 + 0:19
3. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 19:31 + 1:18
4. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 22:30 + 4:17
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 23:40 + 5:27
6. Suk Marek LTU0900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:51 + 7:38
7. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 29:17 + 11:04
8. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:39 + 11:26
9. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 29:55 + 11:42
10. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 31:14 + 13:01
11. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 32:39 + 14:26
12. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 40:16 + 22:03
13. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 42:25 + 24:12
14. Bém Miroslav SRK1002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:38 + 24:25
15. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 54:40 + 36:27
16. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 56:40 + 38:27
Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové DISK
H10C
2.40 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 20:27
2. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:57 + 2:30
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 23:34 + 3:07
4. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 24:56 + 4:29
5. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 26:16 + 5:49
6. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:44 + 6:17
7. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 27:11 + 6:44
8. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 28:35 + 8:08
9. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 10:36
10. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 33:01 + 12:34
11. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 34:59 + 14:32
12. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 37:34 + 17:07
13. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 18:29
14. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 39:10 + 18:43
15. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 41:46 + 21:19
16. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 24:07
17. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 46:26 + 25:59
18. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:47 + 26:20
19. Lánský Alexandr SRK0802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:23 + 26:56
20. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 48:09 + 27:42
21. Šeps Miroslav SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:11 + 28:44
22. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 49:31 + 29:04
23. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 31:02
24. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 53:08 + 32:41
25. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:13 + 36:46
26. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 78:05 + 57:38
Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové DISK
H12C
3.20 km, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:17
2. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 28:03 + 1:46
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 28:32 + 2:15
4. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 29:52 + 3:35
5. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 30:12 + 3:55
6. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 32:31 + 6:14
7. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 36:14 + 9:57
8. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 10:39
9. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 38:09 + 11:52
10. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 38:37 + 12:20
11. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 40:02 + 13:45
12. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:49 + 14:32
13. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:13 + 14:56
14. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:54 + 15:37
15. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 17:26
16. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 17:58
17. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:57 + 20:40
18. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 47:36 + 21:19
19. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 48:12 + 21:55
20. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 49:37 + 23:20
21. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 25:27
22. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 52:32 + 26:15
23. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 58:50 + 32:33
24. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 64:51 + 38:34
25. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 66:11 + 39:54
26. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 67:34 + 41:17
27. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 69:45 + 43:28
28. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 80:44 + 54:27
Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín DISK
H12D
2.70 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 25:58
2. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:45 + 7:47
3. Vicenec Martin ZAM0601 OB TJ Sokol Žamberk 36:08 + 10:10
4. Kvašovský Filip 4JC0900 nereg 36:36 + 10:38
5. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:30 + 13:32
6. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:25 + 23:27
7. Adamec Matěj ZAM0603 OB TJ Sokol Žamberk 70:49 + 44:51
H14C
6.30 km, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 44:29
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 0:04
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 45:21 + 0:52
4. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:45 + 2:16
5. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 48:23 + 3:54
6. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 48:27 + 3:58
7. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 48:57 + 4:28
8. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 51:33 + 7:04
9. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 52:41 + 8:12
10. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 53:15 + 8:46
11. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 54:47 + 10:18
12. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 55:47 + 11:18
13. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 59:05 + 14:36
14. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 60:45 + 16:16
15. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 61:07 + 16:38
16. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 61:20 + 16:51
17. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 61:43 + 17:14
18. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 62:22 + 17:53
19. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:45 + 18:16
20. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 63:04 + 18:35
21. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:56 + 19:27
22. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 64:52 + 20:23
23. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:47 + 21:18
24. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 67:03 + 22:34
25. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 67:09 + 22:40
26. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 67:53 + 23:24
27. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 69:00 + 24:31
28. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 69:16 + 24:47
29. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 71:17 + 26:48
30. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 72:09 + 27:40
31. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:58 + 29:29
32. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 79:17 + 34:48
33. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 80:21 + 35:52
34. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:32 + 37:03
35. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:55 + 41:26
36. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:05 + 42:36
37. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 87:07 + 42:38
38. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 87:53 + 43:24
39. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 89:45 + 45:16
40. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 91:06 + 46:37
41. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 95:43 + 51:14
42. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 99:29 + 55:00
43. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 102:28 + 57:59
Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice DISK
H14D
3.00 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 26:47
2. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 28:41 + 1:54
3. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 29:09 + 2:22
4. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:25 + 14:38
5. Kadrman Jakub CET0502 TJ Loko Česká Třebová 49:23 + 22:36
6. Háp Matěj SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 50:34 + 23:47
7. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:36 + 57:49
Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H16C
7.80 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 45:55
2. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 49:17 + 3:22
3. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 50:35 + 4:40
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:34 + 5:39
5. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 51:53 + 5:58
6. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 55:00 + 9:05
7. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 57:08 + 11:13
8. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 57:19 + 11:24
9. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 57:25 + 11:30
10. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 64:31 + 18:36
11. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:35 + 19:40
12. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 66:48 + 20:53
13. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 67:30 + 21:35
14. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 67:44 + 21:49
15. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 69:05 + 23:10
16. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 71:57 + 26:02
17. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 73:43 + 27:48
18. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 75:38 + 29:43
19. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 83:47 + 37:52
20. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:29 + 42:34
21. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 94:08 + 48:13
22. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:54 + 54:59
23. Zahradník Jan KOR0304 OB DDM Kostelec nad Orlicí 102:29 + 56:34
24. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 106:50 + 60:55
25. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 107:10 + 61:15
26. Ešpandr Matěj SRK0305 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 115:41 + 69:46
27. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 116:05 + 70:10
28. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 127:34 + 81:39
29. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 138:19 + 92:24
H18C
9.40 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 56:18
2. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 59:44 + 3:26
3. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 60:56 + 4:38
4. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 62:57 + 6:39
5. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:42 + 8:24
6. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 64:48 + 8:30
7. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 65:46 + 9:28
8. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 65:48 + 9:30
9. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 69:18 + 13:00
10. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:22 + 16:04
11. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 74:29 + 18:11
12. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 77:26 + 21:08
13. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:32 + 22:14
14. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 88:02 + 31:44
15. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:55 + 34:37
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 93:05 + 36:47
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DISK
Nejman Marek PHK0002 OK 99 Hradec Králové DISK
H20C
11.00 km, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Novotný Matěj ZAM9802 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H21C
14.50 km, 27 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 7778
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 87:36 8288
2. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 90:50 + 3:14 8008
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 96:38 + 9:02 7506
4. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 101:30 + 13:54 7085
5. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 102:55 + 15:19 6962
6. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 104:33 + 16:57 6821
7. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 105:49 + 18:13 6711
8. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:03 + 19:27 6605
9. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 107:50 + 20:14 6537
10. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 110:18 + 22:42 6324
10. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 110:18 + 22:42 6324
12. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 113:23 + 25:47 6057
13. Ježek Jiří PHK8403 OK 99 Hradec Králové 113:58 + 26:22 6006
14. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 115:32 + 27:56 5871
15. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 116:23 + 28:47 5797
16. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 120:01 + 32:25 5483
17. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 129:13 + 41:37 4687
18. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 130:39 + 43:03 4563
19. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 131:59 + 44:23 4447
20. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 135:10 + 47:34 4172
21. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 147:34 + 59:58 3099
22. Sourada Tomáš ZAM9902 OB TJ Sokol Žamberk 156:31 + 68:55 2324
23. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 158:35 + 70:59 2145
Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory DISK 0
Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk DISK 0
Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
H21D
8.20 km, 19 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 3023
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 71:02 3135
2. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 72:25 + 1:23 3076
3. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 73:17 + 2:15 3039
4. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 77:15 + 6:13 2870
5. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 84:47 + 13:45 2548
6. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 85:20 + 14:18 2525
7. Zajíček Radim SRK9102 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:48 + 35:46 1609
8. Kutal Jiří OSN8601 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 111:40 + 40:38 1401
9. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 111:56 + 40:54 1390
H35C
10.10 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 80:36
2. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 86:29 + 5:53
3. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 89:47 + 9:11
4. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 92:28 + 11:52
5. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 99:17 + 18:41
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 108:58 + 28:22
7. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 109:37 + 29:01
Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H35D
6.60 km, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 54:21
2. Panáček Aleš 8MC7600 Papiyon 58:16 + 3:55
3. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 60:51 + 6:30
4. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 61:39 + 7:18
5. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 62:44 + 8:23
6. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 64:13 + 9:52
7. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 66:15 + 11:54
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:11 + 13:50
9. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:31 + 14:10
10. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 70:06 + 15:45
11. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 71:31 + 17:10
12. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:58 + 20:37
13. Puš Roman STH7501 SK Studenec 75:29 + 21:08
14. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:35 + 21:14
15. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 76:10 + 21:49
16. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 76:23 + 22:02
17. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 78:06 + 23:45
18. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 79:55 + 25:34
19. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 80:16 + 25:55
20. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 81:20 + 26:59
21. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 82:58 + 28:37
22. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 90:29 + 36:08
23. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 91:32 + 37:11
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:05 + 37:44
25. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 94:25 + 40:04
26. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 98:38 + 44:17
27. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 107:00 + 52:39
28. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 114:28 + 60:07
H40C
10.10 km, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 75:49
2. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 92:42 + 16:53
3. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 96:25 + 20:36
4. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 97:10 + 21:21
5. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 97:57 + 22:08
6. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 99:44 + 23:55
7. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 99:55 + 24:06
8. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 106:32 + 30:43
Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín DISK
Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H45C
8.20 km, 23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 60:00
2. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 69:39 + 9:39
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 70:22 + 10:22
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 71:05 + 11:05
5. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 73:37 + 13:37
6. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 74:12 + 14:12
7. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:39 + 14:39
8. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 75:49 + 15:49
9. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 76:15 + 16:15
10. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 76:31 + 16:31
11. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 80:11 + 20:11
12. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 81:43 + 21:43
13. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 87:41 + 27:41
14. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 88:25 + 28:25
15. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 89:28 + 29:28
16. Mazurek Piotr 17P7000 WKS Śląsk Wrocław 89:32 + 29:32
17. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 90:53 + 30:53
18. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 91:38 + 31:38
19. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 93:43 + 33:43
20. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 99:19 + 39:19
21. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 111:51 + 51:51
Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald DISK
Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych DISK
H45D
5.80 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 55:15
2. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 55:46 + 0:31
3. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 60:13 + 4:58
4. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 62:38 + 7:23
5. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 63:11 + 7:56
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 65:42 + 10:27
7. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 66:02 + 10:47
8. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 67:35 + 12:20
9. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:43 + 17:28
10. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 73:11 + 17:56
11. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 74:03 + 18:48
12. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 75:22 + 20:07
13. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 75:32 + 20:17
13. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 75:32 + 20:17
15. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:48 + 20:33
16. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:19 + 21:04
17. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 77:28 + 22:13
18. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 78:14 + 22:59
19. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 79:48 + 24:33
20. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 79:51 + 24:36
21. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 80:56 + 25:41
22. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:48 + 26:33
23. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 83:44 + 28:29
24. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 83:46 + 28:31
25. Košek Martin SHK7301 OK Slavia Hradec Králové 86:43 + 31:28
26. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:42 + 32:27
27. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 87:56 + 32:41
28. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 90:54 + 35:39
29. Jirák Stanislav LPU6304 OK Lokomotiva Pardubice 96:36 + 41:21
30. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 122:39 + 67:24
31. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 136:50 + 81:35
Michálek Marcel 2SD6900 SKH Hradec Králové DISK
Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H50C
8.20 km, 23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 71:49
2. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 72:14 + 0:25
3. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 75:23 + 3:34
4. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 84:03 + 12:14
5. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 84:14 + 12:25
6. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:36 + 16:47
7. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:59 + 18:10
8. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 99:17 + 27:28
9. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 106:30 + 34:41
10. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 110:26 + 38:37
Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí DISK
H55C
6.00 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Smutný Michal NNN6010 Neregistrovaní 55:01
2. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 56:08 + 1:07
3. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 60:11 + 5:10
4. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 60:42 + 5:41
5. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 60:59 + 5:58
6. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 6:50
7. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 63:49 + 8:48
8. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 63:56 + 8:55
9. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 64:18 + 9:17
10. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 67:01 + 12:00
11. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 79:31 + 24:30
12. Ježek Jiří PHK6201 OK 99 Hradec Králové 99:13 + 44:12
H55D
5.30 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 55:11
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 57:22 + 2:11
3. Vykysalý Miroslav PHK5902 OK 99 Hradec Králové 57:56 + 2:45
4. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 62:18 + 7:07
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 62:32 + 7:21
6. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 65:38 + 10:27
7. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:16 + 12:05
8. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 67:42 + 12:31
9. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 69:02 + 13:51
10. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 69:10 + 13:59
11. Junek Petr STH5501 SK Studenec 69:38 + 14:27
12. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 77:17 + 22:06
13. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 81:25 + 26:14
14. Kroupa Jan LPU5503 OK Lokomotiva Pardubice 90:46 + 35:35
15. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 94:17 + 39:06
16. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 105:21 + 50:10
H60C
6.00 km, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 53:27
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 54:28 + 1:01
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 56:14 + 2:47
4. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 58:12 + 4:45
5. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 58:52 + 5:25
6. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 58:55 + 5:28
7. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 61:16 + 7:49
8. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 64:15 + 10:48
9. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 66:55 + 13:28
10. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 69:11 + 15:44
11. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 70:11 + 16:44
12. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 70:54 + 17:27
13. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 75:02 + 21:35
14. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 78:44 + 25:17
15. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 99:52 + 46:25
H65C
3.80 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:25
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:33 + 3:08
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:23 + 5:58
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 44:39 + 7:14
5. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 47:04 + 9:39
6. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 52:37 + 15:12
7. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:35 + 18:10
8. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:02 + 22:37
H70C
3.80 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 37:48
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 41:00 + 3:12
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 51:26 + 13:38
4. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 53:09 + 15:21
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 55:12 + 17:24
6. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 59:19 + 21:31
7. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 61:10 + 23:22
8. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 75:10 + 37:22
9. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 78:33 + 40:45
H75C
3.80 km, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 42:42
2. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 58:12 + 15:30
3. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 61:25 + 18:43
4. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 61:57 + 19:15
5. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 81:16 + 38:34
HDR
4.00 km, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sobotková Klára SRK1061 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:43
2. Fajfr Aleš xxx xxx 20:51 + 4:08
3. Sobotka Alexandr SRK1301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:39 + 4:56
4. Severa Matyáš 74C2 NER 23:11 + 6:28
5. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 24:04 + 7:21
6. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 24:19 + 7:36
7. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 25:05 + 8:22
8. Adamec Filip xxx LPU-OK Lokomotiva Pardubice 25:33 + 8:50
9. Stolina David DOB KOB Dobruška 25:34 + 8:51
10. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:48 + 9:05
11. Panáčková Alžběta xxx xxx 25:57 + 9:14
12. Kadrmanová Nela xxx xxx 26:25 + 9:42
13. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 27:29 + 10:46
14. Šrejr Matěj xxx xxx 28:12 + 11:29
15. Jirešová Pavla xxx xxx 28:55 + 12:12
16. Sehnoutková Anna KOR0950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:27 + 12:44
17. Jiroutová Marie CHC1051 K.O.B. Choceň 30:41 + 13:58
18. Korbelová Eliška CHC1251 K.O.B. Choceň 31:12 + 14:29
19. Panáčková Johana xxx xxx 31:32 + 14:49
20. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 32:08 + 15:25
21. Šrámek Petr SNA1101 TJ START Náchod 33:18 + 16:35
22. Čtvrtečková Natálie TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 34:30 + 17:47
22. Záštěrová Karolína TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 34:30 + 17:47
24. Bláhová Klára xxx xxx 34:33 + 17:50
25. Čtvrtečka Jakub TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 35:20 + 18:37
26. Hladká Emma xxx xxx 35:25 + 18:42
27. Smith Laura VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:26 + 18:43
28. Korbelová Tereza CHC1252 K.O.B. Choceň 35:49 + 19:06
29. Kubíková Adéla LPU1099 OK Lokomotiva Pardubice 35:53 + 19:10
30. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 35:56 + 19:13
31. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 35:59 + 19:16
32. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 36:35 + 19:52
33. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 37:02 + 20:19
34. Mrázek Václav xxx xxx 38:10 + 21:27
35. Hanáček Jan xxx xxx 40:23 + 23:40
36. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 41:47 + 25:04
37. Fukátko Václav LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:25 + 26:42
38. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 27:03
39. Ježková Karolína xxx xxx 43:56 + 27:13
40. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 27:23
41. Gogová Anežka+Eliška xxx xxx 44:21 + 27:38
42. Hrnčíř Marek SNA0802 TJ START Náchod 44:34 + 27:51
43. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 30:39
44. Mrázková Barča xxx xxx 47:42 + 30:59
45. Elbl Jindřich PHK OK 99 Hradec Králové 48:35 + 31:52
46. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:47 + 32:04
47. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 48:54 + 32:11
48. Jelínek Šimon ZAM1601 OB TJ Sokol Žamberk 49:25 + 32:42
49. Langer Jonáš xxx xxx 49:31 + 32:48
50. Stejskalová Eliška xxx xxx 55:08 + 38:25
51. Daněk Tomáš TYN0900 OOB SK Týniště nad Orlicí 55:24 + 38:41
52. Šafář Jan CET TJ Loko Česká Třebová 56:04 + 39:21
53. Horák Václav xxx xxx 65:45 + 49:02
54. Janatová Anežka BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:41 + 55:58
55. Bláha Štěpán xxx xxx 77:27 + 60:44
56. Wagner Roman xxx xxx 85:34 + 68:51
57. Matrasová Marie+Štěpán xxx xxx 114:16 + 97:33
Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
2.80 km, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vašátko Marek xxx xxx 21:56
2. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB TJ Sokol Žamberk 23:48 + 1:52
3. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 25:26 + 3:30
4. Šponarová Lucie ZAM9151 OB TJ Sokol Žamberk 25:45 + 3:49
5. Maloch Pavel xxx xxx 26:22 + 4:26
6. Kvašovský Jakup 4JC7800 nereg 27:28 + 5:32
7. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 27:36 + 5:40
8. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 28:07 + 6:11
9. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 29:02 + 7:06
10. Mádle Miroslav BRU7600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:34 + 8:38
11. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 31:48 + 9:52
12. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 31:55 + 9:59
13. Ešpandrová Eliška SRK7551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:21 + 11:25
14. Munzar Martin LPU OK Lokomotiva Pardubice 33:52 + 11:56
15. Bohanská Lenka xxx xxx 33:59 + 12:03
16. Jirman Ondřejh xxx xxx 34:01 + 12:05
17. Nováková Časomíra xxx xxx 34:06 + 12:10
18. Goláň Oldřich LPU OK Lokomotiva Pardubice 34:31 + 12:35
19. Lounek Jaroslav KOR6901 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:40 + 12:44
20. Morávková Lída xxx CHC-K.O.B. Choceň 34:53 + 12:57
21. Junková Iva LTU7351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:28 + 13:32
22. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:05 + 14:09
23. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 36:31 + 14:35
24. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 36:35 + 14:39
25. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:42 + 14:46
26. Neumannová Blanka xxx xxx 37:17 + 15:21
27. Hápová Šárka SHK OK Slavia Hradec Králové 38:24 + 16:28
28. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 38:59 + 17:03
29. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 40:32 + 18:36
30. Hovad Jaroslav ZAM7701 OB TJ Sokol Žamberk 40:38 + 18:42
31. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 41:32 + 19:36
32. Krejcarová Anežka BRU9950 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:24 + 21:28
33. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33 + 21:37
34. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 44:03 + 22:07
35. Janata Vojtěch BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:05 + 24:09
36. Posejpal Kryštof BRU0702 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:18 + 24:22
37. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:15 + 26:19
38. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 48:47 + 26:51
39. Janebová Jana xxx xxx 49:13 + 27:17
40. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 49:20 + 27:24
41. Petera Josef DOB KOB Dobruška 50:53 + 28:57
42. Janovská Věra JIL OK Jilemnice 50:57 + 29:01
43. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:05 + 29:09
44. Marčíková Petra TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 53:12 + 31:16
45. Juška Jiří xxx xxx 53:13 + 31:17
46. Doležalová Ivana TYN6451 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:23 + 31:27
47. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 53:55 + 31:59
48. Zounar Jiří xxx xxx 54:52 + 32:56
49. Zounarová Michaela xxx xxx 54:59 + 33:03
50. Severová Radka 74C1 NER 55:46 + 33:50
51. Dostálová Kateřina xxx xxx 56:05 + 34:09
52. Horáková Eliška xxx xxx 60:25 + 38:29
53. Szabová Kateřina xxx xxx 68:13 + 46:17
54. Bouda Tomáš xxx xxx 82:37 + 60:41
Janovský Petr JIL OK Jilemnice DISK
Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Věříšová Lenka 2SC7750 NEREG - Věříšovi DISK
T
6.70 km, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 42:18
2. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 59:38 + 17:20
3. Věříš Michal xxx xxx 60:33 + 18:15
4. Fleischmann Aleš 1JC8900 Klub přátel kofoly 61:24 + 19:06
5. Růžička Karel xxx xxx 61:42 + 19:24
6. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 63:19 + 21:01
7. Nárovec Václav xxx xxx 64:40 + 22:22
8. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 67:30 + 25:12
9. Komárková Lucie xxx xxx 69:13 + 26:55
10. Matoušek Josef xxx xxx 73:49 + 31:31
11. Balcar Pavel xxx xxx 74:58 + 32:40
12. Bláha David xxx xxx 74:59 + 32:41
13. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 78:33 + 36:15
14. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 83:26 + 41:08
15. Sodomková Andrea xxx xxx 87:25 + 45:07
16. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 90:19 + 48:01
17. Pleskač Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:26 + 48:08
18. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:38 + 56:20
19. Falta Jiří HOS6201 TJ Tatran Hostinné 104:00 + 61:42
20. Procinger Michal VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:31 + 66:13
21. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 111:42 + 69:24
22. Stejskal Petr xxx xxx 113:03 + 70:45
23. Válek Lukáš KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 141:26 + 99:08
Suková Jana xxx xxx DISK
Stejskalová Lucie xxx xxx DISK