Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Frantina, 1:10 000, e=5m, formát max. A4, mapový klíč ISOM2000. Mapy nebudou vodovzdorně upraveny.
Ředitel závodu:
Šesták Marek
Hlavní rozhodčí:
Szenczi Gabriel - R3
Stavitel tratí:
Ježek Ladislav - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Kobr Tomáš, Váňa Martin
Protokol:
závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.95 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 16:31
2. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 17:28 + 0:57
3. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 18:38 + 2:07
4. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 18:46 + 2:15
5. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 18:56 + 2:25
6. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 20:00 + 3:29
7. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 20:05 + 3:34
8. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 21:06 + 4:35
9. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:07 + 4:36
10. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 21:43 + 5:12
11. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 21:47 + 5:16
12. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 22:02 + 5:31
13. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 22:26 + 5:55
14. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 22:52 + 6:21
15. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 23:46 + 7:15
16. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:10 + 8:39
17. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 25:19 + 8:48
18. Barsová Magdalena Slavia Liberec orienteering 25:28 + 8:57
19. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:55 + 9:24
20. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 26:00 + 9:29
21. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 30:28 + 13:57
22. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:30 + 13:59
23. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 32:04 + 15:33
24. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 33:05 + 16:34
25. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 35:43 + 19:12
26. Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:48 + 19:17
27. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 47:49 + 31:18
28. Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 58:59 + 42:28
29. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:27 + 46:56
Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering DNS
Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering DNS
D10L
3.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:22
2. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 20:58 + 2:36
3. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 22:02 + 3:40
4. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 22:30 + 4:08
5. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 25:26 + 7:04
6. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 26:16 + 7:54
7. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 26:36 + 8:14
8. Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 27:44 + 9:22
9. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 30:40 + 12:18
10. Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 33:58 + 15:36
11. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 39:12 + 20:50
12. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:11 + 24:49
13. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 44:22 + 26:00
Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering DISK
Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D12
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:27
2. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:37 + 0:10
3. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 19:57 + 0:30
4. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:20 + 0:53
5. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 20:27 + 1:00
6. Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:44 + 1:17
7. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 20:48 + 1:21
8. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 21:13 + 1:46
9. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 22:18 + 2:51
10. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:34 + 3:07
11. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 22:53 + 3:26
12. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 23:03 + 3:36
13. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 24:17 + 4:50
14. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:00 + 5:33
15. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:23 + 5:56
16. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:53 + 7:26
17. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 27:28 + 8:01
18. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 27:41 + 8:14
19. Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor 27:59 + 8:32
20. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 28:14 + 8:47
21. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 29:41 + 10:14
22. Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:38 + 11:11
23. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 32:25 + 12:58
24. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 32:40 + 13:13
25. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 32:45 + 13:18
26. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 32:51 + 13:24
27. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 32:52 + 13:25
28. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:05 + 13:38
29. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 33:13 + 13:46
30. Široká Karolína VLI0657 C Slavia Liberec orienteering 37:23 + 17:56
31. Tourková Klára 2KZ0650 Česká Kamenice 39:29 + 20:02
32. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 42:36 + 23:09
33. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 43:18 + 23:51
34. Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 44:36 + 25:09
35. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 45:15 + 25:48
36. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 49:25 + 29:58
Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering DNS
D14
2.34 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 17:11
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 18:19 + 1:08
3. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 18:20 + 1:09
4. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 18:30 + 1:19
5. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 18:33 + 1:22
6. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 18:35 + 1:24
7. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 19:16 + 2:05
8. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:22 + 2:11
9. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 19:24 + 2:13
10. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 19:59 + 2:48
11. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 20:24 + 3:13
12. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 20:59 + 3:48
13. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 21:43 + 4:32
14. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 21:47 + 4:36
15. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 22:10 + 4:59
16. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 22:37 + 5:26
17. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 22:43 + 5:32
18. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:48 + 6:37
19. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 24:19 + 7:08
20. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 24:32 + 7:21
21. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:55 + 7:44
22. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 25:03 + 7:52
23. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 25:45 + 8:34
24. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:27 + 9:16
25. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:34 + 9:23
26. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 26:35 + 9:24
27. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 26:54 + 9:43
28. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:10 + 9:59
29. Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 28:59 + 11:48
30. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:31 + 15:20
31. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 34:03 + 16:52
32. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:44 + 28:33
Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov DNS
D16
2.67 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:44
2. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:34 + 3:50
3. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 28:31 + 5:47
4. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 30:38 + 7:54
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 31:46 + 9:02
6. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 36:26 + 13:42
7. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 37:49 + 15:05
8. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 38:16 + 15:32
9. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:32 + 16:48
10. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 45:29 + 22:45
10. Mrkvičková Veronika TJN0355 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:29 + 22:45
Budská Anna TJN0253 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava DNS
D18
3.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 36:17
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:12 + 3:55
3. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 41:08 + 4:51
4. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 42:21 + 6:04
5. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 63:58 + 27:41
Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor DNS
D20
3.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 36:13
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:37 + 9:24
D21K
3.02 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4512
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 26:43 4815
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 26:52 + 0:09 4792
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 32:21 + 5:38 3928
4. Vlčková Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 33:19 + 6:36 3776
5. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 33:55 + 7:12 3681
6. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 35:43 + 9:00 3398
7. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 36:07 + 9:24 3335
8. Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:09 + 9:26 3329
9. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 36:36 + 9:53 3259
10. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 37:47 + 11:04 3072
11. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 37:59 + 11:16 3041
12. Vágnerová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 40:23 + 13:40 2663
13. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 41:48 + 15:05 2440
14. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 42:52 + 16:09 2272
15. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 42:58 + 16:15 2256
16. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 45:57 + 19:14 1786
17. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 46:42 + 19:59 1668
18. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 54:12 + 27:29 487
19. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 55:46 + 29:03 240
Skorb Natalia 14R9250 Ekaterinburg DISK
Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering DNS 0
D21L
3.97 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8878
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 32:15 9148
2. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 33:34 + 1:19 8797
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 33:58 + 1:43 8690
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 34:23 + 2:08 8579
5. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 34:32 + 2:17 8539
6. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 34:36 + 2:21 8521
7. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 34:48 + 2:33 8467
8. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 34:52 + 2:37 8450
9. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 34:54 + 2:39 8441
10. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 35:59 + 3:44 8152
11. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 36:20 + 4:05 8058
12. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 4:15 8014
13. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 37:49 + 5:34 7662
14. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 37:59 + 5:44 7618
15. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:13 + 6:58 7289
16. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 39:27 + 7:12 7226
17. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 39:53 + 7:38 7111
18. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 40:51 + 8:36 6853
19. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 41:15 + 9:00 6746
20. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 41:30 + 9:15 6679
21. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:06 + 9:51 6519
22. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 42:07 + 9:52 6514
23. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:27 + 11:12 6159
24. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:58 + 11:43 6021
25. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 44:16 + 12:01 5941
26. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 45:16 + 13:01 5674
27. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 45:21 + 13:06 5651
28. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 45:36 + 13:21 5585
29. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 45:37 + 13:22 5580
30. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 46:23 + 14:08 5376
31. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:37 + 14:22 5313
32. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 47:19 + 15:04 5126
33. Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy 47:27 + 15:12 5091
34. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 48:19 + 16:04 4860
35. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 48:31 + 16:16 4806
36. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:41 + 16:26 4762
37. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 49:38 + 17:23 4508
38. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 50:55 + 18:40 4166
39. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 53:19 + 21:04
40. Svobodová Katu SMR8451 C SNS Smržovka 54:56 + 22:41 3093
41. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 56:03 + 23:48 2795
Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Nejezchlebová Barbora TUR9755 C OOB TJ Turnov DNS 0
D35
3.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 32:08
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 32:51 + 0:43
3. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 35:44 + 3:36
4. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 36:01 + 3:53
5. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 38:21 + 6:13
6. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 42:22 + 10:14
7. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 43:41 + 11:33
8. Rypáčková Dana SPC7955 C SPORTICUS team 46:15 + 14:07
9. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 62:14 + 30:06
D40
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 27:13
2. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:52 + 6:39
3. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 37:10 + 9:57
4. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 37:49 + 10:36
5. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:29 + 11:16
6. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 40:04 + 12:51
7. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 42:07 + 14:54
8. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:38 + 15:25
9. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:05 + 15:52
10. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:11 + 15:58
11. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 43:16 + 16:03
12. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 46:15 + 19:02
13. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 46:59 + 19:46
14. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 49:09 + 21:56
15. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 50:01 + 22:48
16. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:18 + 24:05
17. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 52:32 + 25:19
18. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:52 + 27:39
19. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:15 + 29:02
20. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 59:28 + 32:15
Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov DISK
Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník DISK
Junková Petra STH7451 C SK Studenec DNS
D45
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 33:08
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 34:35 + 1:27
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 35:01 + 1:53
4. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 35:24 + 2:16
5. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 36:27 + 3:19
6. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 36:52 + 3:44
7. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 37:04 + 3:56
8. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 37:52 + 4:44
9. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 37:58 + 4:50
10. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:29 + 5:21
11. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 38:49 + 5:41
12. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 39:01 + 5:53
13. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:58 + 6:50
14. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:34 + 7:26
15. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 41:23 + 8:15
16. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:05 + 9:57
17. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 43:34 + 10:26
18. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:04 + 10:56
19. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 46:52 + 13:44
20. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 47:11 + 14:03
21. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 48:23 + 15:15
22. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:12 + 22:04
23. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:51 + 22:43
24. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:20 + 24:12
25. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:16 + 28:08
26. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 61:56 + 28:48
27. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 63:23 + 30:15
28. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:48 + 37:40
29. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:38 + 39:30
Žihlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec DNS
Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov DNS
D50
2.51 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 28:05
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 28:23 + 0:18
3. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 29:47 + 1:42
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 33:00 + 4:55
5. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 34:42 + 6:37
6. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 36:06 + 8:01
7. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:47 + 8:42
8. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 38:07 + 10:02
9. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 39:29 + 11:24
10. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 40:11 + 12:06
11. Krákorová Iva Neregistrovaní 54:30 + 26:25
D55
2.51 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 28:19
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 34:46 + 6:27
3. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 36:08 + 7:49
4. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:07 + 12:48
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 43:33 + 15:14
6. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 51:14 + 22:55
7. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 58:03 + 29:44
Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport DNS
D60
1.85 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 25:41
2. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 26:09 + 0:28
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 26:17 + 0:36
4. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:43 + 11:02
5. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 39:20 + 13:39
6. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 40:52 + 15:11
7. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 47:09 + 21:28
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 51:12 + 25:31
9. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 70:34 + 44:53
Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava DISK
D65
1.85 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 23:36
2. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 33:20 + 9:44
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 35:58 + 12:22
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 37:50 + 14:14
5. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 44:33 + 20:57
Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha DISK
D70
1.69 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 33:33
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 38:43 + 5:10
3. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 40:57 + 7:24
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 45:58 + 12:25
5. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 54:23 + 20:50
Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec DISK
H10
1.93 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 14:39
2. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 14:50 + 0:11
3. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 15:37 + 0:58
4. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:56 + 1:17
5. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:01 + 1:22
6. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 16:07 + 1:28
7. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:55 + 2:16
8. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:12 + 2:33
9. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 18:01 + 3:22
10. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 18:06 + 3:27
11. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 19:16 + 4:37
12. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 19:29 + 4:50
13. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 19:43 + 5:04
14. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 19:45 + 5:06
15. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 19:47 + 5:08
16. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 20:31 + 5:52
17. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 20:42 + 6:03
18. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:41 + 7:02
19. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 22:14 + 7:35
20. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 22:26 + 7:47
21. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 22:43 + 8:04
22. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 22:59 + 8:20
23. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 23:32 + 8:53
24. Šmidek František BOR0811 C OK Jiskra Nový Bor 23:39 + 9:00
25. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 25:08 + 10:29
26. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 25:54 + 11:15
27. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 27:43 + 13:04
28. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 40:04 + 25:25
Cingl Vojtěch LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kadečka David JEN0801 C OB Jenišovice DISK
Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 22:18 + 7:39
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 26:03 + 11:24
Kaiser Ondřej CHA0607 C OK Chrastava 52:45 + 38:06
Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha DNS
H10L
3.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 16:05
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 17:18 + 1:13
3. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 17:52 + 1:47
4. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 18:04 + 1:59
5. Guida Francesco Neregistrovaní 21:15 + 5:10
6. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 21:28 + 5:23
7. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 21:37 + 5:32
8. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 22:13 + 6:08
9. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 23:40 + 7:35
10. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 25:05 + 9:00
11. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 25:20 + 9:15
12. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 25:36 + 9:31
13. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 25:42 + 9:37
14. Walach Štěpán TJ Loko Liberec 25:54 + 9:49
15. Gurecký Vojtěch TJP0900 C TJ Sokol Troja 26:27 + 10:22
16. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 26:35 + 10:30
17. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 27:09 + 11:04
18. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 27:12 + 11:07
19. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 27:49 + 11:44
20. Jalovec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:56 + 11:51
21. Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:02 + 12:57
22. Jiroutek Jakub LLI0902 C TJ Loko Liberec 29:05 + 13:00
23. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 32:37 + 16:32
24. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 45:13 + 29:08
Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering DISK
Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava DISK
H12
2.36 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:22
2. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 16:45 + 0:23
3. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:02 + 0:40
4. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 18:17 + 1:55
5. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 18:27 + 2:05
6. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 19:46 + 3:24
7. Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 20:26 + 4:04
8. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:51 + 4:29
9. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 20:54 + 4:32
10. Zurynek Jan TJN0605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:11 + 4:49
11. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 21:15 + 4:53
12. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 21:54 + 5:32
13. Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 22:01 + 5:39
14. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 22:13 + 5:51
15. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 22:20 + 5:58
16. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 22:28 + 6:06
17. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:10 + 6:48
18. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 24:12 + 7:50
19. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:22 + 9:00
20. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 25:29 + 9:07
21. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 25:50 + 9:28
22. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:28 + 10:06
23. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:38 + 10:16
24. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 27:21 + 10:59
25. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:22 + 11:00
26. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 27:43 + 11:21
27. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 28:09 + 11:47
28. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 29:09 + 12:47
29. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 30:56 + 14:34
30. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 32:16 + 15:54
31. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 34:57 + 18:35
32. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 36:21 + 19:59
33. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 41:13 + 24:51
34. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 43:02 + 26:40
Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava DISK
H14
2.67 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 21:23
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 22:02 + 0:39
3. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 24:22 + 2:59
4. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 26:29 + 5:06
5. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:33 + 6:10
6. Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 28:39 + 7:16
7. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 31:19 + 9:56
8. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 33:39 + 12:16
9. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 34:32 + 13:09
10. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 35:10 + 13:47
11. Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:30 + 14:07
12. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:12 + 14:49
13. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 36:34 + 15:11
14. Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 37:37 + 16:14
15. Pitra Jan TJN0505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:36 + 20:13
16. Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 41:48 + 20:25
17. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 48:25 + 27:02
18. Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov 48:54 + 27:31
19. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 61:52 + 40:29
20. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 74:38 + 53:15
21. Kämmerer Leon 24D0301 SV Robotron Dresden 82:02 + 60:39
Rind Matyáš LLI0400 C TJ Loko Liberec DISK
Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering DISK
Rokos Marek TJN0500 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor DNS
Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava DNS
Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha DNS
Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
H16
3.04 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:12
2. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:55 + 1:43
3. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 23:06 + 1:54
4. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 25:54 + 4:42
5. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 26:15 + 5:03
6. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 27:22 + 6:10
7. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:04 + 7:52
8. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 29:57 + 8:45
9. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 31:20 + 10:08
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 32:28 + 11:16
11. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 37:41 + 16:29
12. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:24 + 17:12
13. Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 38:42 + 17:30
14. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 42:44 + 21:32
15. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 46:19 + 25:07
16. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:52 + 31:40
17. Tourek Matěj 2KZ0300 Česká Kamenice 54:44 + 33:32
18. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 54:49 + 33:37
19. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 61:49 + 40:37
Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava DISK
Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H18
3.79 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 28:20
2. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 33:48 + 5:28
3. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:42 + 12:22
4. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 16:14
5. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:47 + 24:27
6. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 75:09 + 46:49
H21K
3.83 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3657
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:41 3939
2. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 30:32 + 1:51 3722
3. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 34:02 + 5:21 3310
4. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:35 + 7:54 3010
5. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 37:36 + 8:55 2890
6. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:59 + 11:18 2610
7. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:37 + 12:56 2418
8. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 41:43 + 13:02 2406
9. Palfi Štefan Akademik TU Košice 41:57 + 13:16
10. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 42:58 + 14:17 2259
11. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 43:00 + 14:19 2255
12. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:42 + 16:01 2055
13. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 47:34 + 18:53 1718
14. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 49:05 + 20:24 1539
15. Vágner Vladislav SJC8602 C Sportcentrum Jičín 50:01 + 21:20 1429
16. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:29 + 22:48 1257
17. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 52:04 + 23:23 1188
18. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:36 + 24:55 1008
H21L
5.47 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8734
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 34:17 8750
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 34:20 + 0:03 8737
3. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 0:08 8716
4. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 34:57 + 0:40 8580
5. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 35:49 + 1:32 8360
6. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 2:06 8216
7. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 36:33 + 2:16 8173
8. Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín 36:57 + 2:40
9. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 37:09 + 2:52 8021
10. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 37:25 + 3:08 7953
11. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 37:34 + 3:17 7915
12. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 37:50 + 3:33 7847
13. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 38:07 + 3:50 7775
14. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 3:52 7766
15. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 38:22 + 4:05 7711
16. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:27 + 4:10 7690
17. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 38:38 + 4:21 7643
18. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 39:11 + 4:54 7504
19. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 40:05 + 5:48 7275
20. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:34 + 6:17 7152
21. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 41:07 + 6:50 7012
22. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 41:12 + 6:55 6991
23. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:20 + 7:03 6957
24. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 41:26 + 7:09 6931
24. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 41:26 + 7:09 6931
26. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 42:01 + 7:44 6783
27. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 42:02 + 7:45 6779
28. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:04 + 7:47 6770
29. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 42:12 + 7:55 6736
30. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 8:03 6703
31. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:46 + 8:29 6592
32. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 42:48 + 8:31 6584
33. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 42:55 + 8:38
34. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 43:13 + 8:56 6478
35. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 43:50 + 9:33 6321
36. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 44:13 + 9:56 6224
37. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:18 + 10:01 6202
38. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 44:30 + 10:13 6152
39. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:20 + 12:03 5685
40. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:52 + 12:35 5550
41. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 47:09 + 12:52 5478
42. Friedländer Emil 24D-000 SV Robotron Dresden 48:24 + 14:07
43. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 48:32 + 14:15 5126
44. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:49 + 14:32 5054
45. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 49:10 + 14:53 4965
46. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 49:23 + 15:06 4910
47. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 49:36 + 15:19 4855
48. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 49:38 + 15:21 4846
49. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 50:18 + 16:01 4677
50. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 50:29 + 16:12 4630
51. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 52:23 + 18:06 4147
52. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:04 + 18:47 3973
53. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:23 + 19:06 3892
54. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 53:34 + 19:17 3846
55. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:23 + 20:06 3638
56. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 54:29 + 20:12 3613
57. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 55:05 + 20:48 3460
58. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 58:04 + 23:47 2701
59. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 62:52 + 28:35 1481
60. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 63:38 + 29:21 1286
61. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 66:32 + 32:15 548
Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov DISK 0
Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov DNS 0
Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0
H35
3.79 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 30:18
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 31:07 + 0:49
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 31:24 + 1:06
4. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 32:04 + 1:46
5. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 33:45 + 3:27
6. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 34:37 + 4:19
7. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 38:32 + 8:14
8. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 38:59 + 8:41
9. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 44:19 + 14:01
10. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 44:44 + 14:26
11. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 48:52 + 18:34
12. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 52:37 + 22:19
13. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 57:56 + 27:38
Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA DISK
H40
3.61 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:32
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 30:31 + 2:59
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 30:36 + 3:04
4. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 33:39 + 6:07
5. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 34:37 + 7:05
6. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 35:35 + 8:03
7. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 35:50 + 8:18
8. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 35:56 + 8:24
9. Hrůzek Libor 5GZ7400 Šenováci 38:38 + 11:06
10. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 39:09 + 11:37
11. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 39:28 + 11:56
12. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:15 + 12:43
13. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 42:09 + 14:37
14. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 42:35 + 15:03
15. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 42:47 + 15:15
16. Skorb Stanislav 14R7700 Ekaterinburg 46:02 + 18:30
17. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 46:11 + 18:39
18. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 46:47 + 19:15
19. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 48:03 + 20:31
20. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 48:36 + 21:04
21. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 50:09 + 22:37
22. Gomolák Jan CHA7605 C OK Chrastava 53:48 + 26:16
23. Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:34 + 27:02
24. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 61:27 + 33:55
H45
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 27:07
2. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:06 + 1:59
3. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 30:37 + 3:30
4. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:10 + 4:03
5. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 31:45 + 4:38
6. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 31:53 + 4:46
7. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:27 + 5:20
8. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 34:27 + 7:20
9. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:34 + 7:27
10. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 34:56 + 7:49
11. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:08 + 8:01
12. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:52 + 9:45
12. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 36:52 + 9:45
14. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:06 + 9:59
15. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 37:39 + 10:32
16. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 38:57 + 11:50
17. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 39:02 + 11:55
18. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:19 + 12:12
19. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:01 + 12:54
20. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 40:21 + 13:14
21. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 40:43 + 13:36
22. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 41:25 + 14:18
23. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 41:38 + 14:31
24. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:15 + 15:08
25. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 42:53 + 15:46
26. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 43:07 + 16:00
27. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:21 + 17:14
28. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:32 + 17:25
29. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 45:46 + 18:39
30. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 46:32 + 19:25
31. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:05 + 19:58
32. Tourek Jan 2KZ7300 Česká Kamenice 47:08 + 20:01
33. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:12 + 21:05
34. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:14 + 23:07
35. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 54:03 + 26:56
36. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:52 + 28:45
37. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 63:55 + 36:48
38. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 75:02 + 47:55
H50
3.36 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 30:47
2. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 37:14 + 6:27
3. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 40:05 + 9:18
4. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 42:07 + 11:20
5. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 43:16 + 12:29
6. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 43:26 + 12:39
7. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 46:21 + 15:34
8. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 53:34 + 22:47
9. Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:22 + 33:35
10. Míka Zdeněk TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:25 + 35:38
H55
3.36 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 33:10
2. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 33:47 + 0:37
3. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 35:33 + 2:23
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 37:54 + 4:44
5. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 41:05 + 7:55
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 41:30 + 8:20
7. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 42:09 + 8:59
8. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 43:53 + 10:43
9. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 48:31 + 15:21
10. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:08 + 16:58
11. Bičík Miroslav TUV6101 C SOK TJ Turnov 55:51 + 22:41
12. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 58:02 + 24:52
13. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 75:37 + 42:27
Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DNS
H60
2.91 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 31:00
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 33:03 + 2:03
3. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 34:57 + 3:57
4. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 35:31 + 4:31
5. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 40:03 + 9:03
6. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:35 + 17:35
7. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 51:27 + 20:27
8. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:47 + 31:47
Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H65
2.91 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 43:05
2. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 45:00 + 1:55
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 51:17 + 8:12
4. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 58:28 + 15:23
5. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 61:11 + 18:06
6. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 63:05 + 20:00
7. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 72:44 + 29:39
Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha DNS
H70
1.96 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 27:09
2. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 29:31 + 2:22
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 29:48 + 2:39
4. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 36:50 + 9:41
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 38:27 + 11:18
6. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 49:12 + 22:03
7. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 50:33 + 23:24
H75
1.96 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 28:00
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 31:44 + 3:44
3. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:46 + 5:46
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 34:01 + 6:01
5. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:51 + 10:51
6. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 41:56 + 13:56
7. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 43:17 + 15:17
Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov DISK
Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha DNS
HDR
3.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybář Vítek Neregistrovaní 17:51
2. Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:37 + 0:46
3. Straková Kateřina Neregistrovaní 20:15 + 2:24
4. Paclt Vojtěch TJ Loko Liberec 20:28 + 2:37
5. Čupcová Valerie Neregistrovaní 21:37 + 3:46
6. Němcová Nikola TJ Loko Liberec 22:13 + 4:22
7. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:42 + 4:51
8. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 22:50 + 4:59
9. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 23:20 + 5:29
10. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 23:22 + 5:31
11. Vacek Kryštof BOR1005 C OK Jiskra Nový Bor 23:23 + 5:32
12. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 23:46 + 5:55
13. Kaše Jakub Neregistrovaní 23:52 + 6:01
14. Tourek Filip 2KZ1200 Česká Kamenice 24:12 + 6:21
15. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 24:39 + 6:48
16. Rybář Jiří Neregistrovaní 24:46 + 6:55
17. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 25:18 + 7:27
18. Beneš Max Neregistrovaní 25:36 + 7:45
19. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 26:02 + 8:11
20. Procházková Sára TUV1250 C SOK TJ Turnov 26:03 + 8:12
21. Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 26:15 + 8:24
22. Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 26:37 + 8:46
23. Kaše Matěj Neregistrovaní 26:54 + 9:03
24. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 27:00 + 9:09
25. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 27:02 + 9:11
26. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 27:54 + 10:03
27. Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 27:59 + 10:08
28. Špidlová Ester TJ Loko Liberec 28:02 + 10:11
29. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 28:20 + 10:29
30. Kocián Filip TJ Loko Liberec 28:31 + 10:40
31. Maděrová Klára Slavia Liberec orienteering 28:40 + 10:49
32. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 29:16 + 11:25
33. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 30:00 + 12:09
34. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 30:28 + 12:37
35. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 30:30 + 12:39
36. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 30:47 + 12:56
37. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 31:40 + 13:49
38. Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 31:52 + 14:01
39. Kubátová Karolína CHA0951 C OK Chrastava 32:50 + 14:59
40. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 32:51 + 15:00
41. Hromadová Klára TJ Loko Liberec 32:53 + 15:02
42. Rypáčková Šárka SPC1151 C SPORTICUS team 33:02 + 15:11
43. Podhorný Prokop Neregistrovaní 33:19 + 15:28
44. Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 33:31 + 15:40
45. Šuma Josef Neregistrovaní 33:55 + 16:04
46. Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 34:12 + 16:21
47. Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 34:17 + 16:26
48. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 34:47 + 16:56
49. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 35:17 + 17:26
50. Švihovský Matyáš Sportcentrum Jičín 35:25 + 17:34
51. Švihovský Daniel Sportcentrum Jičín 35:27 + 17:36
52. Zemanová Karolína VLI1251 C Slavia Liberec orienteering 35:36 + 17:45
53. Pražák Jáchym Neregistrovaní 35:48 + 17:57
54. Rozkovec František TJ Loko Liberec 36:18 + 18:27
55. Zavázalová Karolína BOR0858 C OK Jiskra Nový Bor 36:32 + 18:41
56. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 37:08 + 19:17
57. Šafránek David Neregistrovaní 37:50 + 19:59
58. Němcová Rozárie Neregistrovaní 38:08 + 20:17
59. Vítková Adriana CHA0852 C OK Chrastava 38:57 + 21:06
60. Lietava Jiří Neregistrovaní 38:58 + 21:07
61. Čepelka Oldřich Neregistrovaní 39:19 + 21:28
62. Čepelková Alenka Neregistrovaní 39:31 + 21:40
63. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 40:52 + 23:01
64. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 41:05 + 23:14
65. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 41:46 + 23:55
66. Lankaš Vojtěch OK Chrastava 42:14 + 24:23
67. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 44:26 + 26:35
68. Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:27 + 27:36
69. Muchová Emma Neregistrovaní 49:10 + 31:19
70. David Daniel Neregistrovaní 50:19 + 32:28
71. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 57:38 + 39:47
72. Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor 57:58 + 40:07
73. Baťko Ondřej BOR0907 C OK Jiskra Nový Bor 58:07 + 40:16
74. Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 58:13 + 40:22
75. Neumann Vít BOR1003 C OK Jiskra Nový Bor 58:59 + 41:08
76. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 63:46 + 45:55
77. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 64:51 + 47:00
78. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 72:26 + 54:35
Lankaš Antonín OK Chrastava DISK
Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov DNS
Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov DNS
Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team DNS
Kalousková Aneta JEN1350 C OB Jenišovice DNS
P
2.23 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 21:29
2. Procházková Lenka TUV7650 SOK TJ Turnov 21:52 + 0:23
3. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:51 + 3:22
4. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:32 + 4:03
5. Pokorná Marcela Neregistrovaní 25:46 + 4:17
6. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 26:14 + 4:45
7. Šipoš Olga Neregistrovaní 26:31 + 5:02
8. Linhartová Martina Neregistrovaní 27:00 + 5:31
9. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 27:04 + 5:35
10. Štolbová Miroslava TJN0659 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:15 + 5:46
11. Kubec Michal Neregistrovaní 27:40 + 6:11
12. Halířová Eva BOR6659 OK Jiskra Nový Bor 28:00 + 6:31
13. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 28:29 + 7:00
14. Tkáč Jan Neregistrovaní 29:02 + 7:33
15. Rindová Adriana LLI0653 C TJ Loko Liberec 29:31 + 8:02
16. Štičková Eva LLI6051 C TJ Loko Liberec 29:45 + 8:16
17. Rindová Kateřina LLI7450 C TJ Loko Liberec 29:57 + 8:28
18. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:17 + 8:48
19. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 31:10 + 9:41
20. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 31:24 + 9:55
21. Jelínková Jiřina LTP7551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:39 + 10:10
22. Vacíková Jana Neregistrovaní 32:10 + 10:41
23. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 32:13 + 10:44
24. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 32:28 + 10:59
24. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 32:28 + 10:59
26. Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 33:02 + 11:33
27. Lochman Adam Neregistrovaní 33:37 + 12:08
28. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 34:54 + 13:25
29. Holasová Jaroslava TUR5750 C OOB TJ Turnov 35:27 + 13:58
30. Šípová Anežka Neregistrovaní 35:53 + 14:24
31. Jelínek Šimon 5GZ0500 Šenováci 36:54 + 15:25
32. Walach Jiří TJ Loko Liberec 37:13 + 15:44
33. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 37:36 + 16:07
34. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 39:08 + 17:39
35. Štefko Dominik BOR7716 C OK Jiskra Nový Bor 39:54 + 18:25
36. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 40:36 + 19:07
37. Čepelka Matěj Neregistrovaní 42:31 + 21:02
38. Čepelka Vítěslav Neregistrovaní 42:33 + 21:04
39. Kuťková Petra Neregistrovaní 43:27 + 21:58
40. Labská Bohuslava LLI6951 C TJ Loko Liberec 44:07 + 22:38
41. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 47:49 + 26:20
42. Musil Radek Neregistrovaní 48:45 + 27:16
43. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 49:36 + 28:07
44. Mašínová Ivana TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:31 + 31:02
45. Rajtorová Jasmína Neregistrovaní 52:41 + 31:12
46. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 54:39 + 33:10
47. Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov 54:48 + 33:19
48. Funková Markéta Neregistrovaní 57:04 + 35:35
49. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 57:12 + 35:43
50. Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:44 + 36:15
51. Synková Marcela Neregistrovaní 57:49 + 36:20
52. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 59:25 + 37:56
53. Nolová Markéta Neregistrovaní 61:03 + 39:34
54. Přibyl Adam KOB Děčín 64:44 + 43:15
55. Synek Antonín Neregistrovaní 67:22 + 45:53
56. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:26 + 45:57
57. Tourek Vojtěch 2KZ0800 Česká Kamenice 69:08 + 47:39
Blín Jonáš Neregistrovaní DISK
T
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:59
2. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 29:20 + 0:21
3. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 29:53 + 0:54
4. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:23 + 2:24
5. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 32:22 + 3:23
6. Gavendová Hana Neregistrovaní 32:39 + 3:40
7. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 33:45 + 4:46
8. Šklíba David Neregistrovaní 34:09 + 5:10
9. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 34:16 + 5:17
10. Beránek Petr Neregistrovaní 34:46 + 5:47
11. Maděrová Michala Slavia Liberec orienteering 35:45 + 6:46
12. Votava David 4HX7100 DSVJ 35:50 + 6:51
13. Král Luboš Neregistrovaní 36:52 + 7:53
14. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 36:55 + 7:56
15. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 37:12 + 8:13
16. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 37:22 + 8:23
17. Svobodová Radka AOP9452 C Orientační Běh Opava 37:54 + 8:55
18. Lischka Martin Neregistrovaní 38:47 + 9:48
19. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 41:01 + 12:02
20. Poláková Veronika OK Chrastava 42:49 + 13:50
21. Čečerle Lukáš Neregistrovaní 42:57 + 13:58
22. Albrecht David Neregistrovaní 43:20 + 14:21
23. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 45:06 + 16:07
24. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 45:18 + 16:19
25. Adolph Zdeňka Neregistrovaní 45:37 + 16:38
26. Němeček Jakub Neregistrovaní 46:33 + 17:34
27. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 46:53 + 17:54
28. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 47:09 + 18:10
29. Nejedlo David LLI7100 C TJ Loko Liberec 47:25 + 18:26
30. Přibyl Luboš 48:06 + 19:07
31. Karásek Jiří 57X7100 OB Karas 48:58 + 19:59
32. Kaše Jakub Neregistrovaní 54:02 + 25:03
33. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 55:34 + 26:35
34. Přibilová Erika Neregistrovaní 56:22 + 27:23
35. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 57:35 + 28:36
36. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 58:08 + 29:09
37. Drbohlav Zdeněk Neregistrovaní 58:29 + 29:30
38. Juklíček Jakub 3YC8800 K&Z 59:37 + 30:38
39. Šubrtová Vendula Neregistrovaní 60:56 + 31:57
40. Schejbal Jan Neregistrovaní 62:01 + 33:02
41. Saska Jaromír Neregistrovaní 62:06 + 33:07
42. Blínová Vendula Neregistrovaní 63:28 + 34:29
43. Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 63:39 + 34:40
44. Votoček Aleš Neregitrovaní 2 65:14 + 36:15
45. Lischková Olga Neregistrovaní 65:45 + 36:46
46. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 70:21 + 41:22
47. Pavelková Zuzana 3YC8750 K&Z 71:24 + 42:25
48. Adolph Jeff Neregistrovaní 74:13 + 45:14
Týfa Lukáš Neregistrovaní DISK
Mašín René Neregistrovaní DISK