Event results: Oblastní žebříček

Class: H21L

Date:
2018/05/12
Place:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Organiser:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Used map:
Frantina, 1:10 000, e=5m, formát max. A4, mapový klíč ISOM2000. Mapy nebudou vodovzdorně upraveny.
Director:
Šesták Marek
Referee:
Szenczi Gabriel - R3
Course setter:
Ježek Ladislav - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Kobr Tomáš, Váňa Martin
Protocol:
závod proběhl bez závad
H21L
5.47 km, 22 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8734
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 34:17 8750
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 34:20 + 0:03 8737
3. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 0:08 8716
4. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 34:57 + 0:40 8580
5. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 35:49 + 1:32 8360
6. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 2:06 8216
7. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 36:33 + 2:16 8173
8. Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín 36:57 + 2:40
9. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 37:09 + 2:52 8021
10. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 37:25 + 3:08 7953
11. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 37:34 + 3:17 7915
12. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 37:50 + 3:33 7847
13. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 38:07 + 3:50 7775
14. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 3:52 7766
15. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 38:22 + 4:05 7711
16. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:27 + 4:10 7690
17. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 38:38 + 4:21 7643
18. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 39:11 + 4:54 7504
19. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 40:05 + 5:48 7275
20. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:34 + 6:17 7152
21. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 41:07 + 6:50 7012
22. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 41:12 + 6:55 6991
23. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:20 + 7:03 6957
24. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 41:26 + 7:09 6931
24. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 41:26 + 7:09 6931
26. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 42:01 + 7:44 6783
27. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 42:02 + 7:45 6779
28. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:04 + 7:47 6770
29. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 42:12 + 7:55 6736
30. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 8:03 6703
31. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:46 + 8:29 6592
32. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 42:48 + 8:31 6584
33. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 42:55 + 8:38
34. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 43:13 + 8:56 6478
35. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 43:50 + 9:33 6321
36. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 44:13 + 9:56 6224
37. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:18 + 10:01 6202
38. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 44:30 + 10:13 6152
39. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:20 + 12:03 5685
40. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:52 + 12:35 5550
41. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 47:09 + 12:52 5478
42. Friedländer Emil 24D-000 SV Robotron Dresden 48:24 + 14:07
43. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 48:32 + 14:15 5126
44. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:49 + 14:32 5054
45. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 49:10 + 14:53 4965
46. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 49:23 + 15:06 4910
47. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 49:36 + 15:19 4855
48. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 49:38 + 15:21 4846
49. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 50:18 + 16:01 4677
50. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 50:29 + 16:12 4630
51. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 52:23 + 18:06 4147
52. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:04 + 18:47 3973
53. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:23 + 19:06 3892
54. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 53:34 + 19:17 3846
55. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:23 + 20:06 3638
56. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 54:29 + 20:12 3613
57. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 55:05 + 20:48 3460
58. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 58:04 + 23:47 2701
59. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 62:52 + 28:35 1481
60. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 63:38 + 29:21 1286
61. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 66:32 + 32:15 548
Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov DISK 0
Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov DNS 0
Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0