Event results: Oblastní žebříček

Class: H21L

Date:
2018/05/12
Place:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Organiser:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Used map:
Červený kámen, 1:10 000, e=5m, formát max. A4, mapový klíč ISOM2000. Mapy nebudou vodovzdorně upraveny.
Director:
Šesták Marek
Referee:
Martan Jiří - R3
Course setter:
Kruliš Petr - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Kobr Tomáš, Váňa Martin
Protocol:
závod proběhl bez závad
H21L
4.88 km, 17 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8656
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 39:36 8936
2. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 40:09 + 0:33 8820
3. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 43:02 + 3:26 8210
4. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 43:08 + 3:32 8189
5. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 43:31 + 3:55 8108
6. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 43:49 + 4:13 8045
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 43:50 + 4:14 8041
8. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 44:13 + 4:37 7960
9. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 44:43 + 5:07 7854
10. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 44:51 + 5:15 7826
11. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 45:17 + 5:41 7734
11. Friedländer Emil 24D-000 SV Robotron Dresden 45:17 + 5:41
13. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 46:20 + 6:44 7512
14. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 47:12 + 7:36 7329
14. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 47:12 + 7:36 7329
16. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 47:54 + 8:18 7181
17. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 48:27 + 8:51 7065
17. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 48:27 + 8:51 7065
19. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 48:48 + 9:12 6991
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 49:06 + 9:30 6927
21. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 50:13 + 10:37 6691
22. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 50:25 + 10:49 6649
23. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 50:28 + 10:52 6638
24. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:39 + 11:03 6599
25. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:51 + 11:15 6557
26. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 50:59 + 11:23 6529
27. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 51:25 + 11:49 6437
28. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 52:09 + 12:33 6282
29. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 52:39 + 13:03 6177
30. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:47 + 13:11 6148
31. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 53:00 + 13:24 6103
32. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 53:13 + 13:37 6057
33. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:50 + 14:14 5926
34. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 54:13 + 14:37 5845
35. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 55:11 + 15:35 5641
36. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 56:30 + 16:54 5362
37. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 56:49 + 17:13 5295
38. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 57:10 + 17:34 5221
39. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:53 + 18:17 5070
40. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:04 + 19:28 4820
41. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:13 + 19:37 4788
42. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 59:26 + 19:50 4742
43. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 59:31 + 19:55 4724
44. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:07 + 20:31 4597
45. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:08 + 21:32 4382
46. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:25 + 21:49 4323
47. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 62:56 + 23:20 4002
48. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 63:44 + 24:08 3833
49. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 64:15 + 24:39 3723
50. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 64:28 + 24:52 3677
51. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 65:11 + 25:35 3526
52. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 66:23 + 26:47 3272
53. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 66:59 + 27:23
54. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 68:33 + 28:57 2814
55. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 69:34 + 29:58 2599
56. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 73:19 + 33:43 1806
57. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:28 + 33:52 1774
58. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 73:37 + 34:01 1742
59. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:31 + 34:55 1552
60. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 75:02 + 35:26 1443
61. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 75:18 + 35:42 1386
62. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 106:48 + 67:12 0
Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov DISK 0
Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS 0