Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : BOR (90)

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Červený kámen, 1:10 000, e=5m, formát max. A4, mapový klíč ISOM2000. Mapy nebudou vodovzdorně upraveny.
Ředitel závodu:
Šesták Marek
Hlavní rozhodčí:
Martan Jiří - R3
Stavitel tratí:
Kruliš Petr - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Kobr Tomáš, Váňa Martin
Protokol:
závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D35     D40     D50     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H75     HDR     P    
D10
2.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 23:43 + 3:20
5. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 25:42 + 5:19
12. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 31:07 + 10:44
16. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 33:24 + 13:01
D10L
2.95 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 26:37 + 1:06
7. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 39:25 + 13:54
Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor DNS
D12
2.37 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 28:20 + 2:26
5. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 30:09 + 4:15
9. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 37:28 + 11:34
19. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 45:27 + 19:33
20. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 46:43 + 20:49
22. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 49:36 + 23:42
Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor DNS
D14
2.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 34:36 + 8:51
10. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 36:08 + 10:23
14. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 40:49 + 15:04
20. Štěpánková Alžběta BOR OK Jiskra Nový Bor 47:06 + 21:21
22. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 47:59 + 22:14
26. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 60:09 + 34:24
D16
2.89 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 42:08 + 5:58
D18
2.94 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 39:04 + 4:02
Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor DNS
D20
2.82 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 34:38
D21L
3.81 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8723
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
6. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 43:18 + 5:58 7926
23. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 55:53 + 18:33 5160
D35
3.04 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 92:53 + 52:39
D40
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 45:10 + 2:37
3. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 50:06 + 7:33
7. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 57:28 + 14:55
D50
2.54 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 38:51 + 5:46
9. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 63:23 + 30:18
D55
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 69:48 + 31:49
D65
2.06 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 32:15
5. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 60:17 + 28:02
H10
2.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 20:14 + 1:44
12. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 23:39 + 5:09
15. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 27:27 + 8:57
16. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 31:24 + 12:54
18. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 32:06 + 13:36
21. Šmidek František BOR0811 C OK Jiskra Nový Bor 36:15 + 17:45
23. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 36:50 + 18:20
H10L
2.95 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 21:22 + 2:15
9. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 32:57 + 13:50
10. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 14:28
H12
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 29:58 + 7:12
14. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 33:55 + 11:09
20. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 49:22 + 26:36
22. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 53:23 + 30:37
28. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 63:22 + 40:36
Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor DNS
H14
2.93 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 31:27 + 3:03
3. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 4:24
9. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 56:32 + 28:08
11. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 69:43 + 41:19
Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H16
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 45:12 + 14:45
6. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 45:48 + 15:21
H18
3.11 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 54:19 + 18:51
H21K
3.96 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3223
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 68:41 + 22:27 2290
H21L
4.88 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8656
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 39:36 8936
11. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 45:17 + 5:41 7734
37. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 56:49 + 17:13 5295
H35
3.86 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 45:35 + 11:36
8. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 46:38 + 12:39
H40
3.82 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 46:29 + 4:37
8. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 64:36 + 22:44
9. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 64:42 + 22:50
11. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 67:27 + 25:35
Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H45
3.41 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 39:24 + 6:12
21. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 59:11 + 25:59
H50
3.13 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 53:06 + 10:21
5. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 55:01 + 12:16
H55
2.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 46:03 + 1:54
H60
2.86 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 42:06 + 3:12
H75
2.12 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 41:08 + 1:53
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 45:42 + 6:27
5. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 46:48 + 7:33
HDR
2.95 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 25:02 + 3:35
7. Vacek Kryštof BOR1005 C OK Jiskra Nový Bor 25:13 + 3:46
19. Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 35:18 + 13:51
20. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 35:23 + 13:56
Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Zavázalová Karolína BOR0858 C OK Jiskra Nový Bor DNS
P
2.12 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 25:35
2. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 27:33 + 1:58
3. Halířová Eva BOR6659 OK Jiskra Nový Bor 27:49 + 2:14
21. Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 44:41 + 19:06
26. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 51:13 + 25:38