Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Kanice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Zadní Hády
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí:
Drábek Jan - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R3, Nykodým Miloš
Protokol:
Závod proběhl za slunečného teplého počasí cca 24 °C, cílem prošlo 393 závodníků, lékařka ošetřila drobné poranění. Protest nebyl podán a jury nemusela zasednout.
H21
5.10 km, 285 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7900
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 44:49 8261
2. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 45:39 + 0:50 8115
3. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 47:28 + 2:39 7797
4. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 47:50 + 3:01 7732
5. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 51:18 + 6:29 7125
6. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 51:46 + 6:57 7043
7. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 52:21 + 7:32 6941
8. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 55:33 + 10:44 6380
9. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 55:36 + 10:47 6371
10. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 57:58 + 13:09 5957
11. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 58:11 + 13:22 5919
12. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:21 + 13:32 5889
13. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 59:50 + 15:01 5629
14. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 60:11 + 15:22 5568
15. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 60:27 + 15:38 5521
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 64:34 + 19:45 4800
17. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 66:01 + 21:12 4546
18. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 67:17 + 22:28 4324
19. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 67:46 + 22:57 4239
20. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 69:38 + 24:49 3912
21. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 69:44 + 24:55 3894
22. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 73:36 + 28:47 3217
23. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 81:53 + 37:04 1765
24. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 83:08 + 38:19 1546
25. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 84:50 + 40:01 1248
26. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 85:29 + 40:40 1134
27. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 87:20 + 42:31 810
28. Buchta Jiří 5RX8802 NNN 89:15 + 44:26
29. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 97:48 + 52:59 0
30. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 97:51 + 53:02 0
31. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 101:12 + 56:23 0
32. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 112:07 + 67:18 0
Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Kůra Josef 86Z8700 Šnek Brno DISK