Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.05.2018
Místo konání:
tábor Vránov, Svatava - Podlesí
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Vránov
Ředitel závodu:
Rambousek Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Pilař Karel - R3
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R3
JURY:
Milota Josef, Bohuslav Václav, Ševčík Petr
Protokol:
Lehké technické problémy s PC při průběhu, ale jinak vše bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 24:05
2. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 32:44 + 8:39
3. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 60:34 + 36:29
4. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 68:27 + 44:22
MS Benešová Kateřina BSO0652 KOB Baník Sokolov 49:58 + 25:53
MS Kulichová Daniela BSO0653 KOB Baník Sokolov 48:59 + 24:54
D12
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 25:36
2. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 28:38 + 3:02
3. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 32:35 + 6:59
4. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 33:20 + 7:44
5. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 34:29 + 8:53
6. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 35:36 + 10:00
7. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 40:59 + 15:23
8. Apolínová Nela ZZ217 47:29 + 21:53
9. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 52:10 + 26:34
10. Křiklavová Magdalena ZZ215 58:39 + 33:03
11. Zachová Barbora BSO KOB Baník Sokolov 62:38 + 37:02
12. Stiborová Jolana ZZ5 66:35 + 40:59
13. Česáková Alice ZZ216 67:40 + 42:04
Frantová Natálka ZZ36 DISK
D14
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 24:35
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 24:36 + 0:01
3. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 25:27 + 0:52
4. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 28:36 + 4:01
5. Česáková Eliška ZZ218 34:32 + 9:57
6. Měchurová Zuzana ZZ31 36:55 + 12:20
7. Česáková Ivana ZZ219 50:50 + 26:15
8. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 57:42 + 33:07
Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia Plzeň DISK
Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov DISK
D16
5.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 86:55
2. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 88:53 + 1:58
3. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 92:39 + 5:44
4. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 106:06 + 19:11
5. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 110:56 + 24:01
D18
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 86:45
2. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 87:35 + 0:50
3. Dlesková Dana BSO0151 KOB Baník Sokolov 97:36 + 10:51
4. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 105:57 + 19:12
D21
6.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 86:37
2. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 108:18 + 21:41
D35
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 75:20
2. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 80:00 + 4:40
3. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 84:35 + 9:15
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 84:45 + 9:25
5. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 93:50 + 18:30
6. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 100:22 + 25:02
7. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 106:31 + 31:11
8. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 106:50 + 31:30
9. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 112:44 + 37:24
10. Turčinová Kamila ZZ221 113:49 + 38:29
11. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 126:50 + 51:30
Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Smrtová Erika ONO7452 SKOB Ostrov DISK
D45
5.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 64:25
2. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 74:07 + 9:42
3. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 76:22 + 11:57
4. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 77:43 + 13:18
5. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 82:04 + 17:39
6. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 82:29 + 18:04
7. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 82:46 + 18:21
8. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 84:34 + 20:09
9. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 89:27 + 25:02
Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
D55
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 44:23
2. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 45:08 + 0:45
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 45:40 + 1:17
4. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 47:49 + 3:26
5. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:09 + 4:46
D65
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 48:28
2. Nyklová Helena 2RC5150 Dalovice 50:38 + 2:10
3. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 53:34 + 5:06
4. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov 84:38 + 36:10
Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H10
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 30:27
2. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 37:03 + 6:36
3. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 41:06 + 10:39
4. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 50:26 + 19:59
Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš DISK
Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov DISK
MS Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 36:45 + 6:18
MS Švejda Pavel BSO0901 KOB Baník Sokolov 46:43 + 16:16
H12
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 22:53
2. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 24:40 + 1:47
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 25:03 + 2:10
4. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 34:23 + 11:30
5. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 36:24 + 13:31
6. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 37:21 + 14:28
7. Nuc Petr ZZ2 37:32 + 14:39
8. Nikodém Ondřej DCH0606 Radioelektronika Cheb 40:32 + 17:39
8. Bršťák Tomáš ZZ35 40:32 + 17:39
10. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 43:03 + 20:10
11. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 43:35 + 20:42
12. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 43:43 + 20:50
13. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 43:56 + 21:03
14. Rüster Maximilian ZZ222 46:02 + 23:09
15. Andrš Matěj ZZ33 46:29 + 23:36
16. Kříž Matěj ZZ34 53:45 + 30:52
Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov DISK
H14
5.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 46:18
2. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 47:29 + 1:11
3. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 54:51 + 8:33
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 79:54 + 33:36
5. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 82:19 + 36:01
6. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 118:05 + 71:47
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 50:10
2. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 67:59 + 17:49
3. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 90:17 + 40:07
4. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 93:20 + 43:10
5. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 101:11 + 51:01
6. Jirkovský Filip ZZ223 120:55 + 70:45
H18
8.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křiklava Jakub ZZ224 125:45
H21
9.50 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 93:52
2. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 118:16 + 24:24
3. Novák Karel SKV9401 TJ Slovan Karlovy Vary 124:07 + 30:15
4. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 135:13 + 41:21
H35
8.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 65:13
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 80:58 + 15:45
3. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 81:01 + 15:48
4. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 83:35 + 18:22
5. Černý Jan ZZ225 84:13 + 19:00
6. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 89:26 + 24:13
7. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 92:06 + 26:53
8. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 93:37 + 28:24
9. Fišer Pavel 5RZ7200 Noční můry 96:00 + 30:47
9. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 96:00 + 30:47
11. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 101:44 + 36:31
12. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 103:35 + 38:22
H45
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 58:09
2. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 74:34 + 16:25
3. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 75:27 + 17:18
4. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 75:48 + 17:39
5. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 79:10 + 21:01
6. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 88:28 + 30:19
7. Mareš Alexandr NEK7300 Nejdek Orienteering 95:42 + 37:33
8. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 123:46 + 65:37
Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory DISK
H55
5.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 59:40
2. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 79:46 + 20:06
3. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 86:23 + 26:43
4. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 103:33 + 43:53
5. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 103:47 + 44:07
H65
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 35:08
2. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 35:33 + 0:25
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 35:38 + 0:30
4. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 35:54 + 0:46
5. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 37:52 + 2:44
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 38:40 + 3:32
7. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 41:02 + 5:54
8. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 41:32 + 6:24
9. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 44:15 + 9:07
10. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 45:51 + 10:43
11. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 63:58 + 28:50
HD10L
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšek Tomáš LPM1 OK Lokomotiva Plzeň 36:01
2. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 45:57 + 9:56
3. Švejda Vojtěch BSO KOB Baník Sokolov 47:30 + 11:29
4. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 51:05 + 15:04
5. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 52:17 + 16:16
6. Jirkovský Lukáš ZZ211 53:13 + 17:12
7. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 54:06 + 18:05
8. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 54:26 + 18:25
9. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 56:02 + 20:01
10. Jirka František BSO KOB Baník Sokolov 56:26 + 20:25
11. Černý Antonín ZZ214 57:12 + 21:11
12. Nuc Tomáš ZZ2 63:42 + 27:41
13. Bursíková Viktorie ZZ213 70:15 + 34:14
14. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 72:32 + 36:31
15. Stiborová Apolena ZZ5 73:15 + 37:14
Skultéty Kristýna NEK Nejdek Orienteering DISK
MS Zapletalová Adéla MLA1 MLOK Mariánské Lázně 35:50 +
MS Mašková Lucie ZZ210 81:17 + 45:16
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zachová Johana BSO KOB Baník Sokolov 43:22
2. Kovalová Karolínka BSO1 KOB Baník Sokolov 43:36 + 0:14
3. Jirka Jindřich BSO KOB Baník Sokolov 44:31 + 1:09
4. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 46:36 + 3:14
5. Sandor Martin ZZ28 49:35 + 6:13
6. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 56:59 + 13:37
7. Zach Jakub BSO KOB Baník Sokolov 57:01 + 13:39
8. Naporowská Josefína BSO KOB Baník Sokolov 72:24 + 29:02
9. Kovalová Adinka BSO2 KOB Baník Sokolov 72:25 + 29:03
10. Veseleňák Václav BSO KOB Baník Sokolov 72:50 + 29:28
Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov DISK
Fiala Jakub NEK Nejdek Orienteering DISK
MS Davidová Jana ZZ29 54:41 + 11:19
P
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Česáková Michaela ZZ41 28:42
2. Holík Jaromír ONO SKOB Ostrov 28:55 + 0:13
3. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 29:11 + 0:29
4. Turčin Jan ZZ227 32:02 + 3:20
5. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 32:37 + 3:55
6. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 34:39 + 5:57
7. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 37:11 + 8:29
8. Dlabač Marek ZZ236 37:13 + 8:31
9. Gelnerová Martina KRL Kometa Kralovice 37:26 + 8:44
10. Měchura Václav ZZ2 38:28 + 9:46
11. Měchurová Marie ZZ2 38:47 + 10:05
12. Fryš Zdeněk ZZ5 39:00 + 10:18
13. Jirkovský Libor ZZ233 39:30 + 10:48
14. Váchová Ilona ZZ226 39:59 + 11:17
15. Andršová Iveta ZZ2 40:05 + 11:23
16. Pjenčák Roman MAS KČT Aš 40:29 + 11:47
17. Uher Adam ZZ32 41:43 + 13:01
18. Nuc Pavel ZZ2 42:28 + 13:46
19. Křiklavová Petra ZZ228 43:32 + 14:50
20. Donda Jiří MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 47:47 + 19:05
21. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 49:44 + 21:02
22. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 51:14 + 22:32
23. Bursík Petr ZZ2 51:21 + 22:39
24. Šimonková Terezie ZZ42 52:12 + 23:30
25. Jirkovská Michaela ZZ235 58:41 + 29:59
26. Apolín Pavel ZZ234 59:45 + 31:03
27. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 63:03 + 34:21
28. Křiklava Adam ZZ229 65:37 + 36:55
29. Kopp Václav ZZ5 76:42 + 48:00
30. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 85:07 + 56:25
T
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 77:40
2. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 93:08 + 15:28
3. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 95:25 + 17:45
4. Štros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 106:30 + 28:50