Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: D35K

Datum:
13.05.2018
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Na Rovinách, 1:15000 a 1:10000
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Němečková Jarmila - R1
Protokol:
Závod oblastního mistrovství na klasické trati proběhl bez závad, za teplého počasí, cílem prošlo 952 závodníků, příchozí v to nepočítaje. Zdravotníci v cíli a na shromaždišti ošetřili několik drobných poranění a odřenin. Jury ve složení Kavková, Janovský, Kurfurst neřešila žádný protest.
D35K
4.40 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 47:18
2. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 47:45 + 0:27
3. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 49:45 + 2:27
4. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:11 + 2:53
5. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 51:45 + 4:27
6. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 53:06 + 5:48
7. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 55:11 + 7:53
8. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:59 + 17:41
9. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov 67:31 + 20:13
10. Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 67:50 + 20:32
11. Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:48 + 21:30
12. Pánková Vendula 2SD7650 C SKH Hradec Králové 69:52 + 22:34
13. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 70:10 + 22:52
14. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 71:22 + 24:04
15. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem 72:59 + 25:41
16. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 73:18 + 26:00
17. Hánělová Katarina ZVO7351 C OB SK Zvole 73:22 + 26:04
18. Ellederová Zdeňka DKP7754 C Oddíl OB Kotlářka 74:25 + 27:07
19. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 76:06 + 28:48
20. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 76:40 + 29:22
21. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 76:41 + 29:23
22. Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 77:05 + 29:47
23. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 78:00 + 30:42
24. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 89:39 + 42:21
25. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 91:31 + 44:13
26. Grimmerová Mariana RIC8051 C OB Říčany 99:47 + 52:29
27. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 102:16 + 54:58
28. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 108:18 + 61:00
29. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 118:39 + 71:21
30. Jirkovská Kateřina 6KC7550 C Neregistrovaný 122:47 + 75:29
31. Nekvasilová Monika DKP7650 C Oddíl OB Kotlářka 152:26 + 105:08
Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice DISK
Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha DISK
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK