Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H45L

Datum:
13.05.2018
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Na Rovinách, 1:15000 a 1:10000
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Němečková Jarmila - R1
Protokol:
Závod oblastního mistrovství na klasické trati proběhl bez závad, za teplého počasí, cílem prošlo 952 závodníků, příchozí v to nepočítaje. Zdravotníci v cíli a na shromaždišti ošetřili několik drobných poranění a odřenin. Jury ve složení Kavková, Janovský, Kurfurst neřešila žádný protest.
H45L
8.20 km, 270 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 61:04
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 61:36 + 0:32
3. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 66:01 + 4:57
4. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 66:45 + 5:41
5. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 67:00 + 5:56
6. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 68:12 + 7:08
7. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 68:44 + 7:40
8. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 71:47 + 10:43
9. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 73:07 + 12:03
10. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 74:04 + 13:00
11. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 74:30 + 13:26
12. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 75:05 + 14:01
13. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 75:42 + 14:38
14. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:02 + 16:58
15. Herynek Petr RIC7305 C OB Říčany 79:01 + 17:57
16. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 80:26 + 19:22
17. Tomandl Jan 5IX7001 C NOK HoRa 83:46 + 22:42
18. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 83:48 + 22:44
19. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 85:31 + 24:27
20. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 87:39 + 26:35
21. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 88:52 + 27:48
22. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 88:54 + 27:50
23. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB Tretra Praha 89:59 + 28:55
24. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 90:10 + 29:06
25. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 93:57 + 32:53
26. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:38 + 34:34
27. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 96:32 + 35:28
28. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 98:06 + 37:02
29. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 98:26 + 37:22
30. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 99:33 + 38:29
31. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 99:59 + 38:55
32. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:39 + 40:35
33. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 102:12 + 41:08
34. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 104:28 + 43:24
35. Zmátlo Radek TAP6400 C KOB Tretra Praha 107:24 + 46:20
36. Srb Martin SJP5900 C KČT Slavoj Praha 108:09 + 47:05
37. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 109:52 + 48:48
38. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 117:25 + 56:21
39. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 118:40 + 57:36
40. Chvojka Zbyšek NNN6401 C Neregistrovaní 119:27 + 58:23
41. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 125:42 + 64:38
42. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 139:48 + 78:44
43. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 144:00 + 82:56
44. Vavřina Jan HCE7000 C TJ Hostivice 193:46 + 132:42
Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka DISK