Event results: Mistrovství oblasti na klasické trati

Class: H21

Date:
2018/06/02
Place:
Ivančice, louka u řeky Jihlavy při cestě Ivančice-Moravské Bránice
Organiser:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Used map:
Réna
Director:
Ptáček Ladislav
Referee:
Ptáček Pavel - R2
Course setter:
Ptáček Pavel - R3
H21
8.40 km, 290 m, 26 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 8557
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 52:06 9133
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 55:48 + 3:42 8542
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 56:00 + 3:54 8510
4. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 58:09 + 6:03 8166
5. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 58:28 + 6:22 8116
6. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 58:48 + 6:42 8062
7. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 58:50 + 6:44 8057
8. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 59:45 + 7:39 7911
9. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 60:04 + 7:58 7860
10. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 62:54 + 10:48 7407
11. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 63:17 + 11:11 7346
12. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 64:00 + 11:54 7232
13. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 64:33 + 12:27 7144
14. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 65:30 + 13:24 6992
15. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 68:00 + 15:54 6593
16. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 68:36 + 16:30 6497
17. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 68:44 + 16:38 6476
18. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 68:53 + 16:47 6452
19. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 68:57 + 16:51 6441
20. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 68:58 + 16:52 6438
21. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 69:16 + 17:10 6390
22. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 70:17 + 18:11 6228
23. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 71:22 + 19:16 6055
24. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 72:54 + 20:48 5810
25. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 74:51 + 22:45 5498
26. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 75:03 + 22:57 5466
27. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 79:27 + 27:21 4763
28. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 80:27 + 28:21 4604
29. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 81:43 + 29:37 4401
30. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 83:50 + 31:44 4063
31. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 84:29 + 32:23 3959
32. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 86:50 + 34:44 3584
33. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 86:57 + 34:51 3565
34. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:42 + 37:36 3126
35. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 90:15 + 38:09 3038
36. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 94:51 + 42:45 2303
37. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 95:45 + 43:39 2159
38. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 95:57 + 43:51 2127
39. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 97:48 + 45:42 1832
40. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 97:51 + 45:45 1824
41. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 101:04 + 48:58 1310
42. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 102:56 + 50:50 1012
43. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 122:10 + 70:04 0
Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno DISK 0