Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ondřejov, Astronomický ústav
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Cirkumzenitál 1 : 10 000, E 5 m, ISOM2017
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Nitsch Karel - R3
JURY:
Forstová Lenka, Matějů Luboš, Junek Petr
Protokol:
Závod preběhl bez závad, žádný protest proti průběhu závodu nebyl podán. Časový harmonogram byl dodržen.
D21L
4.71 km, 70 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8526
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 33:29 8914
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 35:43 + 2:14 8371
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 36:02 + 2:33 8294
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 37:03 + 3:34 8047
5. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 37:58 + 4:29 7824
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 38:47 + 5:18 7625
7. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 39:15 + 5:46 7512
8. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 39:28 + 5:59 7459
9. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 39:43 + 6:14 7398
10. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 41:54 + 8:25 6868
11. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 8:51 6762
12. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:48 + 12:19 5920
13. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 46:11 + 12:42 5827
14. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 46:24 + 12:55 5774
15. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:38 + 13:09 5717
16. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:50 + 13:21 5669
17. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 47:39 + 14:10 5470
18. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 48:27 + 14:58 5276
18. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:27 + 14:58 5276
20. Horová Magda VSP5450 USK Praha 50:42 + 17:13 4729
21. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 50:53 + 17:24 4684
22. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 51:14 + 17:45 4599
23. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:54 + 19:25 4194
24. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 54:34 + 21:05 3789
25. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 55:35 + 22:06
26. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 55:46 + 22:17 3497
27. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 61:19 + 27:50 2148
28. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 61:31 + 28:02 2100
29. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 63:07 + 29:38 1711
30. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 66:15 + 32:46 949
31. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 78:56 + 45:27 0
Znamenáčková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha DISK 0