Event results: Oblastní žebříček

Class: H21L

Date:
2018/06/02
Place:
Ondřejov, Astronomický ústav
Organiser:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Used map:
Cirkumzenitál 1 : 10 000, E 5 m, ISOM2017
Director:
Skripnik Ondřej
Referee:
Kurfürst Pavel - R1
Course setter:
Nitsch Karel - R3
JURY:
Forstová Lenka, Matějů Luboš, Junek Petr
Protocol:
Závod preběhl bez závad, žádný protest proti průběhu závodu nebyl podán. Časový harmonogram byl dodržen.
H21L
5.51 km, 120 m, 20 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8048
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 30:07 8560
2. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 32:12 + 2:05 8038
3. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 34:10 + 4:03 7546
4. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 34:12 + 4:05 7538
5. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 35:14 + 5:07 7279
6. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 35:25 + 5:18 7233
7. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 35:34 + 5:27 7196
8. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 35:37 + 5:30 7183
9. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 36:27 + 6:20 6975
10. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 38:24 + 8:17 6487
11. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 38:34 + 8:27 6445
12. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 38:47 + 8:40 6391
13. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 38:52 + 8:45 6370
14. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 39:00 + 8:53 6337
15. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 39:47 + 9:40 6141
16. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 39:50 + 9:43 6128
17. Rožek David RIC7403 OB Říčany 39:54 + 9:47 6111
18. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 40:02 + 9:55 6078
19. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:21 + 11:14 5749
20. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 41:27 + 11:20 5724
21. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 41:29 + 11:22 5715
22. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 42:00 + 11:53 5586
23. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 44:13 + 14:06 5031
24. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 44:19 + 14:12 5006
25. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 44:49 + 14:42 4881
26. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 46:02 + 15:55 4577
27. Janas Petr PGP7106 SK Praga 46:11 + 16:04 4539
28. Kučera Petr MFP7602 Matfyz Praha 47:02 + 16:55 4326
29. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 48:01 + 17:54 4080
30. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 49:09 + 19:02 3797
31. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 49:31 + 19:24 3705
32. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 50:48 + 20:41 3384
33. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 50:49 + 20:42
34. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 53:34 + 23:27 2691
35. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 53:54 + 23:47 2608
36. Přibík Martin PGP7406 SK Praga 54:36 + 24:29 2433
37. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 55:04 + 24:57
38. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 59:11 + 29:04 1286
39. Brabec Tomáš NNN2316 Neregistrovaní 59:48 + 29:41
40. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 61:39 + 31:32 669
41. Michalský Richard RIC7703 OB Říčany 62:20 + 32:13 498
42. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 63:00 + 32:53 331
43. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 64:55 + 34:48 0
44. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 66:32 + 36:25 0
45. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 68:05 + 37:58 0
46. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 68:37 + 38:30