Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: D35

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámecký pahorek
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Moskva Roman - R3
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Protokol:
Závod se uskutečnil za teplého slunečného počasí. Zúčastnilo se jej 473 závodníků.
D35
3.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 44:48
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 52:17 + 7:29
3. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 53:48 + 9:00
4. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 56:11 + 11:23
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 56:46 + 11:58
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:46 + 11:58
7. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:14 + 13:26
8. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:06 + 14:18
9. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:46 + 15:58
10. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 62:46 + 17:58
11. Marszalek Maria 11P1854 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 63:14 + 18:26
12. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:16 + 18:28
13. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 65:34 + 20:46
14. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 66:52 + 22:04
15. Golinowska Elzbieta 11P1852 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 68:15 + 23:27
16. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 70:28 + 25:40
17. Hloušková Marcela KSU1800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:53 + 28:05
18. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 73:38 + 28:50
19. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 74:53 + 30:05
20. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 76:08 + 31:20
21. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 76:34 + 31:46
22. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 77:40 + 32:52
23. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:00 + 36:12
24. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:14 + 40:26
25. Slonska Boguslawa 11P1858 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 86:31 + 41:43
26. Kaszkiewicz Kamila 11P1853 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 104:30 + 59:42
27. Filipiak Agnieszka 11P1857 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 113:39 + 68:51