Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámecký pahorek
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Moskva Roman - R3
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Protokol:
Závod se uskutečnil za teplého slunečného počasí. Zúčastnilo se jej 473 závodníků.
H21
9.30 km, 280 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8317
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 65:49 8654
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 67:17 + 1:28 8469
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 68:24 + 2:35 8328
4. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:52 + 5:03 8016
5. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 72:08 + 6:19 7856
6. Jurczyk Tomasz 11P1905 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 72:30 + 6:41
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 74:45 + 8:56 7526
8. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:57 + 9:08 7500
9. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:11 + 9:22 7471
10. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:33 + 10:44 7298
11. Tkaczuk Tomasz C 76:43 + 10:54
12. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:20 + 11:31 7199
13. Gryzio Lukasz 11P1902 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 77:41 + 11:52
14. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 77:53 + 12:04 7130
15. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 78:02 + 12:13 7111
16. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 81:14 + 15:25 6707
17. Jankowiak Pawel 11P1903 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 84:30 + 18:41
18. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:43 + 18:54 6267
19. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 92:02 + 26:13 5343
20. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 92:58 + 27:09 5225
21. Blachut Igor 11P1900 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 94:06 + 28:17
22. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 99:48 + 33:59 4362
23. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:24 + 34:35 4286
24. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 100:41 + 34:52 4250
25. Mazan Bartlomiej 11P1906 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 113:19 + 47:30
26. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 128:22 + 62:33 754
27. Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín 132:08 + 66:19
28. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 140:32 + 74:43 0
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava DISK 0
Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava DISK 0