Race results: Mistrovství oblasti na klasické trati

Club results : SSU (12)

Date:
2018/06/16
Place:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Organiser:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Used map:
Zámecký pahorek
Director:
Pavlíková Hana
Referee:
Moskva Roman - R3
Course setter:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Protocol:
Závod se uskutečnil za teplého slunečného počasí. Zúčastnilo se jej 473 závodníků.
Classes:
D12     D35     D45     H10C     H12     H16     H18     H21     H35     H45     H70    
D12
2.10 km, 55 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
32. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 87:30 + 66:39
D35
3.90 km, 105 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:46 + 11:58
D45
3.50 km, 80 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 42:08 + 3:27
H10C
2.00 km, 35 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
9. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 37:42 + 17:53
H12
2.40 km, 80 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
16. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 78:57 + 56:38
MS Hejtmánek Štěpán SSU0500 C SK Severka Šumperk 136:42 + 114:23
H16
4.60 km, 130 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 45:13 + 7:58
H18
6.20 km, 200 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
7. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 81:05 + 22:24
H21
9.30 km, 280 m, 22 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 8317
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 74:45 + 8:56 7526
H35
6.70 km, 225 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
23. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 97:11 + 38:49
H45
5.20 km, 200 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
23. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 69:56 + 22:21
H70
2.40 km, 45 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 34:19