Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
17.06.2018
Místo konání:
Srbská Kamenice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Kamzičí rokle – 1:10 000 pro DH16 - DH21KL; pro ostatní 1:7 500, E=5mm
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Burda Matěj - R3
Stavitel tratí:
Nehasil David
JURY:
Kobr Tomáš, Hradec Pavel, Gálus Igor
Protokol:
Byl podán protest ohledně nedostatečného občerstvení na trati kategorie H40. Jury protest uznala. Pořadatelé se omlouvají za nedostatek možností občerstvení na některých tratích. Během závodu došlo k několika drobným zraněním (4x - kotník, loket, drobné oděrky).
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T3     T5    
D10
1.60 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:11
2. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 15:14 + 0:03
3. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 15:23 + 0:12
4. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 18:01 + 2:50
5. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:23 + 3:12
6. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 18:52 + 3:41
7. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 21:15 + 6:04
8. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 21:18 + 6:07
9. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 22:17 + 7:06
10. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:57 + 7:46
11. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 23:31 + 8:20
12. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 24:21 + 9:10
13. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 25:55 + 10:44
14. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 26:07 + 10:56
15. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:51 + 15:40
16. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 32:27 + 17:16
17. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 33:12 + 18:01
18. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 35:34 + 20:23
19. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 41:51 + 26:40
20. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 43:58 + 28:47
21. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 47:20 + 32:09
22. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 62:01 + 46:50
23. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:57 + 49:46
Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering DISK
Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov DISK
Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 46:47 + 31:36
D10L
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 21:29
2. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 23:22 + 1:53
3. Čupcová Viktorie BOR OK Jiskra Nový Bor 23:28 + 1:59
4. Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:39 + 7:10
5. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 30:11 + 8:42
6. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 31:05 + 9:36
7. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 36:56 + 15:27
8. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 40:05 + 18:36
9. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 43:14 + 21:45
10. Kubátová Karolína CHA0951 C OK Chrastava 46:04 + 24:35
Vítková Adriana CHA0852 C OK Chrastava DISK
D12
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 18:12
2. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:25 + 1:13
3. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:38 + 2:26
4. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:12 + 3:00
5. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:33 + 3:21
6. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 22:56 + 4:44
7. Tourková Klára 9CC0603 NEREG 22:57 + 4:45
8. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:29 + 5:17
9. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:45 + 5:33
10. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 25:22 + 7:10
11. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:18 + 8:06
12. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 26:35 + 8:23
13. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:37 + 9:25
14. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 28:49 + 10:37
15. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 32:05 + 13:53
16. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 33:03 + 14:51
17. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:40 + 15:28
18. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 36:56 + 18:44
18. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 36:56 + 18:44
20. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 39:20 + 21:08
21. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 44:07 + 25:55
22. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 45:26 + 27:14
23. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 45:39 + 27:27
24. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 47:44 + 29:32
25. Štěpánková Magdaléna BOR0764 C OK Jiskra Nový Bor 62:57 + 44:45
Mašková Lucie STB0751 C TJ Stadion Nový Bor DISK
D14
2.60 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 27:33
2. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 28:50 + 1:17
3. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:48 + 6:15
4. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 34:10 + 6:37
5. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 35:05 + 7:32
6. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:07 + 10:34
7. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 38:51 + 11:18
8. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 40:20 + 12:47
9. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 40:33 + 13:00
10. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 42:08 + 14:35
11. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 43:17 + 15:44
12. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 45:02 + 17:29
13. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 47:16 + 19:43
14. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 47:20 + 19:47
15. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 48:08 + 20:35
16. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 59:15 + 31:42
17. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 60:15 + 32:42
18. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 60:46 + 33:13
19. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 63:14 + 35:41
20. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:20 + 36:47
21. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 66:20 + 38:47
22. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 97:52 + 70:19
23. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 100:42 + 73:09
24. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 113:49 + 86:16
Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering DISK
Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava DISK
Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D16
3.70 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 49:56
2. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 52:13 + 2:17
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 55:00 + 5:04
4. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 10:30
5. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 62:47 + 12:51
6. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 65:04 + 15:08
7. Müller Josefine 71D0350 USV TU Dresden 66:39 + 16:43
8. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:25 + 17:29
9. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 73:38 + 23:42
10. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 81:30 + 31:34
11. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 87:26 + 37:30
12. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:35 + 39:39
13. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 103:10 + 53:14
14. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 106:44 + 56:48
Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava DISK
Mrkvičková Veronika TJN0355 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava DISK
D18
4.80 km, 240 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:55
2. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 84:56 + 11:01
3. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:55 + 19:00
4. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 93:33 + 19:38
5. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:49 + 20:54
6. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:02 + 45:07
D20
5.10 km, 265 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knížková Šárka TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:10
D21K
4.00 km, 200 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5380
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 64:54 6138
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 74:50 + 9:56 5398
3. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 81:11 + 16:17 4925
4. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 81:54 + 17:00 4872
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 82:25 + 17:31 4833
6. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 83:46 + 18:52 4733
7. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:06 + 31:12 3814
8. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 112:45 + 47:51 2573
9. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 113:54 + 49:00 2487
10. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 124:04 + 59:10 1730
11. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 142:08 + 77:14 383
Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov DISK 0
Smetanová Alžběta CHA9450 C OK Chrastava DISK 0
D21L
6.30 km, 375 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 77:28 9174
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 77:41 + 0:13 9150
3. Mrázková Romana SJC8351 R Sportcentrum Jičín 87:55 + 10:27 8040
4. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 94:48 + 17:20 7294
5. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 96:54 + 19:26 7066
6. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 100:04 + 22:36 6722
7. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 101:37 + 24:09 6554
8. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 102:02 + 24:34 6509
9. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:54 + 25:26 6415
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 104:28 + 27:00 6245
11. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 105:33 + 28:05 6128
12. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 106:09 + 28:41 6063
13. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 108:12 + 30:44 5840
14. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 109:42 + 32:14 5678
15. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 109:46 + 32:18 5670
16. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:01 + 32:33 5643
17. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 110:44 + 33:16 5565
18. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 111:45 + 34:17 5455
19. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 117:48 + 40:20 4799
20. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 118:09 + 40:41 4761
21. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 122:39 + 45:11 4273
22. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 133:09 + 55:41 3134
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy DISK 0
Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov DISK 0
Jaunspraie Mara 71D8799 USV TU Dresden DISK
Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld DISK
Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
D35
5.30 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 88:08
2. Ender Franka 43D8303 HSG Turbine Zittau 89:37 + 1:29
3. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 91:33 + 3:25
4. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 109:40 + 21:32
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 109:47 + 21:39
6. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 113:17 + 25:09
7. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 134:25 + 46:17
8. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 148:47 + 60:39
9. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 160:55 + 72:47
Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava DISK
DaCosta Inbar 24I8110 Israel Orienteering DISK
Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering DISK
D40
4.20 km, 215 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 55:32
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 60:02 + 4:30
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 66:41 + 11:09
4. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 68:37 + 13:05
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 69:21 + 13:49
6. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 72:25 + 16:53
7. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:36 + 22:04
8. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 82:19 + 26:47
9. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 86:56 + 31:24
10. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 91:07 + 35:35
11. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 97:40 + 42:08
12. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 99:54 + 44:22
13. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 104:52 + 49:20
14. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:08 + 50:36
15. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 112:26 + 56:54
16. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 114:18 + 58:46
17. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:31 + 58:59
18. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 118:55 + 63:23
19. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 121:29 + 65:57
20. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 123:55 + 68:23
21. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 126:53 + 71:21
22. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 133:25 + 77:53
23. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 147:29 + 91:57
24. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 175:42 + 120:10
25. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 181:44 + 126:12
Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga DISK
Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha DISK
Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava DISK
Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D45
3.60 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 78:22
2. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:47 + 2:25
3. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 84:34 + 6:12
4. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 92:51 + 14:29
5. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 92:59 + 14:37
6. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 98:02 + 19:40
7. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 99:33 + 21:11
8. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 102:08 + 23:46
9. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 117:38 + 39:16
10. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 142:32 + 64:10
11. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 147:28 + 69:06
Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov DISK
Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D50
3.20 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 62:32
2. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 65:49 + 3:17
3. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 69:01 + 6:29
4. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 69:06 + 6:34
5. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 73:52 + 11:20
6. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 74:14 + 11:42
7. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 77:59 + 15:27
8. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 83:23 + 20:51
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 94:04 + 31:32
10. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:31 + 33:59
11. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 98:35 + 36:03
12. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:31 + 43:59
13. Noiman Anat 24I6428 Israel Orienteering 116:20 + 53:48
14. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 122:36 + 60:04
15. Müller-Wenzke Astrid 71D6851 USV TU Dresden 151:20 + 88:48
D55
2.40 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 49:18
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 51:25 + 2:07
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:37 + 4:19
4. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 54:47 + 5:29
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 58:16 + 8:58
6. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:12 + 19:54
7. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:02 + 21:44
8. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 85:46 + 36:28
9. Yael Lipman 24I6124 Israel Orienteering 101:47 + 52:29
10. Ruth Nativ 24I6118 Israel Orienteering 115:23 + 66:05
11. Yael Rivka Regev 24I6138 Israel Orienteering 123:48 + 74:30
Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Yona Heiman 24I6112 Israel Orienteering DISK
D60
2.10 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 54:06
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 54:53 + 0:47
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 57:13 + 3:07
4. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:08 + 9:02
5. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 63:22 + 9:16
6. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 71:17 + 17:11
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 84:06 + 30:00
8. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 94:45 + 40:39
9. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 108:27 + 54:21
Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava DISK
Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D65
1.90 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 49:16
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 62:09 + 12:53
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 69:56 + 20:40
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 79:17 + 30:01
5. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 84:50 + 35:34
6. Ender Irina 43D5002 HSG Turbine Zittau 90:06 + 40:50
7. Dalia Ravid 24I5035 Israel Orienteering 104:32 + 55:16
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 117:10 + 67:54
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK
Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.70 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 51:42
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 52:15 + 0:33
3. Andra Kotzer 24I5033 Israel Orienteering 52:22 + 0:40
4. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 58:24 + 6:42
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 70:01 + 18:19
DaCosta Beck Roni 24I5009 Israel Orienteering DISK
H10
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:21
2. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 13:39 + 0:18
3. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 14:21 + 1:00
4. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:37 + 1:16
5. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:45 + 1:24
6. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 15:27 + 2:06
7. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 16:57 + 3:36
8. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 17:37 + 4:16
9. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 19:08 + 5:47
10. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:51 + 9:30
11. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 23:10 + 9:49
12. Povolný Vojtěch KUL0803 C KOB Ústí nad Labem 25:19 + 11:58
13. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 26:26 + 13:05
14. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 28:51 + 15:30
15. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 29:28 + 16:07
16. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 32:12 + 18:51
17. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 35:43 + 22:22
18. Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 36:16 + 22:55
19. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 39:36 + 26:15
20. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 43:31 + 30:10
Volný Ondřej 1EC0800 Outdoor PRG DISK
Kaiser Ondřej CHA0607 C OK Chrastava 19:22 + 6:01
Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 47:41 + 34:20
H10L
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 19:07
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 20:39 + 1:32
3. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 25:18 + 6:11
4. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 26:47 + 7:40
5. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 33:55 + 14:48
Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov DISK
Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja DISK
Bazinek Richard ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H12
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:17
2. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 18:15 + 1:58
3. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:22 + 3:05
4. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 20:01 + 3:44
5. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 20:16 + 3:59
6. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:20 + 5:03
7. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:28 + 6:11
8. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:01 + 6:44
9. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:31 + 8:14
10. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 25:39 + 9:22
11. Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 27:44 + 11:27
12. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 28:28 + 12:11
13. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 29:17 + 13:00
14. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 31:23 + 15:06
15. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 32:34 + 16:17
16. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 34:38 + 18:21
17. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 35:06 + 18:49
18. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 35:28 + 19:11
19. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 37:13 + 20:56
20. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 39:22 + 23:05
21. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 39:54 + 23:37
22. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:43 + 24:26
23. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:49 + 24:32
24. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 41:25 + 25:08
25. Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 47:32 + 31:15
26. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 48:45 + 32:28
27. Lukeš Josef 1EC0701 Outdoor PRG 51:01 + 34:44
H14
3.00 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 34:03
2. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 2:11
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 37:12 + 3:09
4. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 38:35 + 4:32
5. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 41:20 + 7:17
6. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:09 + 8:06
7. Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 13:14
8. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 47:34 + 13:31
9. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:45 + 28:42
10. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 71:26 + 37:23
11. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 74:25 + 40:22
12. Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 84:24 + 50:21
13. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 84:32 + 50:29
14. Lukeš František 1EC0501 Outdoor PRG 85:58 + 51:55
15. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 92:32 + 58:29
16. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:56 + 66:53
17. Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 104:45 + 70:42
Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov DISK
Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov DISK
Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:43 + 38:40
H16
4.60 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:40
2. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 50:26 + 2:46
3. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 52:58 + 5:18
4. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 56:37 + 8:57
5. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:21 + 12:41
6. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 61:08 + 13:28
7. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 66:45 + 19:05
8. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 70:10 + 22:30
9. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:25 + 23:45
10. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:53 + 25:13
11. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 79:00 + 31:20
12. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 88:10 + 40:30
13. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:08 + 61:28
14. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 109:23 + 61:43
15. Tourek Matěj 9CC0302 NEREG 112:39 + 64:59
16. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 117:16 + 69:36
17. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 145:46 + 98:06
Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk DISK
Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava DISK
Kraus Jakub LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H18
6.20 km, 440 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 72:29
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 78:46 + 6:17
3. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:12 + 21:43
4. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 99:31 + 27:02
5. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 100:25 + 27:56
6. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 123:49 + 51:20
7. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 152:59 + 80:30
8. Novák Jakub RUM0001 B ZOOB Rumburk 155:36 + 83:07
Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové DISK
Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy DISK
H21K
5.80 km, 385 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:04 5671
2. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 83:42 + 9:38 5057
3. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 86:57 + 12:53 4850
4. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 91:44 + 17:40 4546
5. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 99:20 + 25:16 4062
6. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 102:36 + 28:32 3854
7. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 103:03 + 28:59 3826
8. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 107:31 + 33:27 3541
9. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 116:09 + 42:05 2992
10. Krejčí Lukáš TJN8500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 120:53 + 46:49 2690
11. Pflug Norbert 88D0000 OK Mark Brandenburg 132:57 + 58:53
Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha DISK 0
Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice DISK 0
Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov DISK 0
H21L
8.50 km, 650 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 79:22 9236
2. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:54 + 2:32 8955
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 82:32 + 3:10 8884
4. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 85:07 + 5:45 8598
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 86:17 + 6:55 8468
6. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 87:17 + 7:55 8357
7. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:42 + 12:20 7866
8. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 93:38 + 14:16 7652
9. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 94:21 + 14:59 7572
10. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 95:26 + 16:04 7452
11. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 97:07 + 17:45 7265
12. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 97:27 + 18:05 7228
13. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 97:36 + 18:14 7211
14. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 99:23 + 20:01 7013
15. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 99:54 + 20:32 6956
16. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 101:25 + 22:03 6787
17. Dittmann Robert 19D9704 SSV Planeta Radebeul 101:59 + 22:37
18. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 102:04 + 22:42 6715
19. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 102:57 + 23:35 6617
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 105:14 + 25:52 6364
21. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 106:46 + 27:24 6193
22. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 107:38 + 28:16 6097
23. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 107:39 + 28:17 6095
24. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 108:11 + 28:49 6036
25. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 109:52 + 30:30 5849
26. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 111:07 + 31:45 5710
27. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 111:11 + 31:49 5703
28. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 111:34 + 32:12 5660
29. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:14 + 33:52 5475
30. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 113:23 + 34:01 5458
31. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 113:30 + 34:08 5445
32. Von Dalowski Felix NNN Neregistrovaní 115:09 + 35:47
33. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:25 + 40:03 4788
34. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:47 + 40:25 4748
35. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 120:10 + 40:48 4705
36. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 124:06 + 44:44 4268
37. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 126:54 + 47:32 3957
38. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 127:38 + 48:16 3876
39. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 132:26 + 53:04 3343
40. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 135:43 + 56:21 2978
41. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 143:07 + 63:45 2156
42. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 158:54 + 79:32 404
43. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 167:27 + 88:05 0
44. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 204:40 + 125:18 0
Francke Jan DOK8400 C OK Doksy DISK 0
Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec DISK 0
Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga DISK 0
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha DISK 0
Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov DISK 0
Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK 0
Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering DISK 0
Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
H35
6.60 km, 455 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 87:31
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:35 + 1:04
3. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 90:55 + 3:24
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 95:06 + 7:35
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 95:09 + 7:38
6. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 96:21 + 8:50
7. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 96:33 + 9:02
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 100:23 + 12:52
9. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 106:01 + 18:30
10. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:47 + 23:16
11. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 112:46 + 25:15
12. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 122:44 + 35:13
13. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 138:56 + 51:25
14. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 144:05 + 56:34
15. Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 150:23 + 62:52
Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Lukeš Zdeněk 1EC7401 Outdoor PRG DISK
Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering DISK
H40
6.00 km, 410 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 69:35
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 73:42 + 4:07
3. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 74:51 + 5:16
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 77:23 + 7:48
5. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 79:15 + 9:40
6. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 82:06 + 12:31
7. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 85:42 + 16:07
8. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 86:29 + 16:54
9. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 86:48 + 17:13
10. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 95:50 + 26:15
11. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 100:10 + 30:35
12. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 100:32 + 30:57
13. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 101:34 + 31:59
14. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 103:39 + 34:04
15. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 103:56 + 34:21
16. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 109:33 + 39:58
17. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 110:08 + 40:33
18. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 122:09 + 52:34
19. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 124:25 + 54:50
20. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 135:46 + 66:11
21. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 137:40 + 68:05
22. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 139:43 + 70:08
23. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 140:04 + 70:29
24. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 142:36 + 73:01
25. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 147:18 + 77:43
26. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 166:13 + 96:38
Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha DISK
Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering DISK
Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Ron Shlomo Huberfeld 24I7222 Israel Orienteering DISK
Klášterka Karel LTP7400 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H45
5.30 km, 360 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 65:20
2. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 70:24 + 5:04
3. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 79:49 + 14:29
4. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 81:01 + 15:41
5. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 84:52 + 19:32
6. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 85:11 + 19:51
7. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 86:38 + 21:18
8. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 87:17 + 21:57
9. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:49 + 27:29
10. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:53 + 27:33
11. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 93:17 + 27:57
12. Tourek Jan 9CC7301 NEREG 93:38 + 28:18
13. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 94:28 + 29:08
14. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 97:00 + 31:40
15. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 97:50 + 32:30
16. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 100:34 + 35:14
17. Klaška Jan 5NC9949 Neregistrovaní - N 100:36 + 35:16
18. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 102:27 + 37:07
19. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 102:33 + 37:13
20. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:04 + 42:44
21. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:10 + 45:50
22. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 114:29 + 49:09
23. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 115:20 + 50:00
24. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 123:03 + 57:43
25. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 130:00 + 64:40
26. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 144:01 + 78:41
27. Šafařík Milan LDC7249 KOB Děčín 172:09 + 106:49
28. Hůla Pavel LBE7349 TJ Lokomotiva Beroun 219:53 + 154:33
29. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 242:55 + 177:35
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem DISK
Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Yaniv Rainhartz 24I7240 Israel Orienteering DISK
Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov DISK
H50
4.40 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 55:42
2. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 63:04 + 7:22
3. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 67:16 + 11:34
4. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 68:34 + 12:52
5. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:15 + 15:33
6. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 72:41 + 16:59
7. Křivda Ivan 2PC6749 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 74:31 + 18:49
8. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 74:37 + 18:55
9. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 75:39 + 19:57
10. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 76:55 + 21:13
11. Noiman Ziv 24I6427 Israel Orienteering 79:33 + 23:51
12. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 83:11 + 27:29
13. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:55 + 29:13
14. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:41 + 35:59
15. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:02 + 38:20
16. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:39 + 40:57
17. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 96:46 + 41:04
18. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 97:34 + 41:52
19. Shai Satt 24I6439 Israel Orienteering 105:24 + 49:42
20. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 127:08 + 71:26
Ron Twig 24I6402 Israel Orienteering DISK
Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín DISK
H55
4.00 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 62:48
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 64:18 + 1:30
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 69:52 + 7:04
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:20 + 11:32
5. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 91:11 + 28:23
6. Rafi Heiman 24I6111 Israel Orienteering 100:37 + 37:49
7. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:38 + 37:50
8. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 106:04 + 43:16
9. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 108:33 + 45:45
10. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 109:47 + 46:59
11. Arie yevsaev 24I6115 Israel Orienteering 110:25 + 47:37
12. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 122:18 + 59:30
13. Amar Itzik 24I6129 Israel Orienteering 125:10 + 62:22
14. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 129:02 + 66:14
15. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 130:18 + 67:30
16. Yacobi Elisha 24I6119 Israel Orienteering 138:30 + 75:42
17. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 147:11 + 84:23
Edo Britt 24I6125 Israel Orienteering DISK
Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Morag Boaz 24I6126 Israel Orienteering DISK
Glaser Ilan 24I6107 Israel Orienteering DISK
Jonathan Bar Jehuda 24I6113 Israel Orienteering DISK
Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov DISK
H60
3.20 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 47:34
2. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:41 + 2:07
3. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 55:01 + 7:27
4. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:35 + 9:01
5. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 57:45 + 10:11
6. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 58:07 + 10:33
7. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 59:52 + 12:18
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:22 + 13:48
9. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 63:55 + 16:21
10. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 78:50 + 31:16
11. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 88:09 + 40:35
12. Wollstein Ofer Dan 24I5514 Israel Orienteering 88:24 + 40:50
13. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:56 + 41:22
14. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 89:08 + 41:34
15. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:02 + 46:28
16. Duben Jiří LDC5601 C KOB Děčín 96:54 + 49:20
17. Shmuel Regev 24I5537 Israel Orienteering 104:52 + 57:18
18. Rami Lipman 24I5523 Israel Orienteering 116:43 + 69:09
19. Ofer Yodfat 24I5517 Israel Orienteering 117:31 + 69:57
Goll Ofek 24I5508 Israel Orienteering DISK
Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H65
2.50 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 40:05
2. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 40:46 + 0:41
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 41:53 + 1:48
4. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 43:16 + 3:11
5. Conrad Helmut 71D0049 USV TU Dresden 43:30 + 3:25
6. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 43:42 + 3:37
7. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 44:44 + 4:39
8. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 48:38 + 8:33
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 51:50 + 11:45
10. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 52:51 + 12:46
11. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 53:55 + 13:50
12. Parish Plass James 24I5006 Israel Orienteering 57:20 + 17:15
13. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 57:33 + 17:28
14. Avital Ofer 24I5003 Israel Orienteering 63:37 + 23:32
15. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 69:49 + 29:44
16. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 73:11 + 33:06
17. Ender Volker 43D5001 HSG Turbine Zittau 73:39 + 33:34
18. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 82:24 + 42:19
19. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 95:33 + 55:28
20. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 106:02 + 65:57
21. Asher Shmuely 24I5031 Israel Orienteering 116:59 + 76:54
22. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 117:11 + 77:06
Abugani Shmuel 24I5001 Israel Orienteering DISK
H70
2.30 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 40:33
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 43:57 + 3:24
3. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 47:51 + 7:18
4. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 50:30 + 9:57
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:21 + 17:48
6. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:38 + 26:05
7. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:01 + 71:28
8. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 184:58 + 144:25
Moshe Ravid 24I4636 Israel Orienteering DISK
Shaul Shefi 24I4604 Israel Orienteering DISK
Kořínek Jindřich TUR4549 OOB TJ Turnov DISK
Oded Levin 24I4621 Israel Orienteering DISK
H75
2.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo 19D4000 SSV Planeta Radebeul 44:10
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 45:27 + 1:17
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 65:50 + 21:40
4. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:08 + 21:58
5. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:43 + 26:33
6. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 93:11 + 49:01
Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov DISK
HDR
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tourek Filip 9CC1202 NEREG 22:47
2. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 23:13 + 0:26
3. Šuma Josef NNN Neregistrovaní 23:28 + 0:41
4. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 23:45 + 0:58
5. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 25:12 + 2:25
6. Čupcová Valerie NNN Neregistrovaní 26:45 + 3:58
7. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 27:04 + 4:17
8. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 28:15 + 5:28
9. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 28:54 + 6:07
10. Zenko Rosalie BOR OK Jiskra Nový Bor 29:14 + 6:27
11. Kolář Vojtěch NNN Neregistrovaní 31:14 + 8:27
12. Kolářová Adéla NNN Neregistrovaní 31:15 + 8:28
12. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 31:15 + 8:28
14. Kolařík Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 31:58 + 9:11
15. Klášterková Ema LTP1150 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:43 + 9:56
16. Zurynek Tomáš EKP1100 C VŠTJ Ekonom Praha 33:56 + 11:09
17. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 35:26 + 12:39
18. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 35:51 + 13:04
19. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 35:53 + 13:06
20. Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 37:52 + 15:05
21. Povolný Štěpán BOR OK Jiskra Nový Bor 39:04 + 16:17
22. Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 40:07 + 17:20
23. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 41:27 + 18:40
24. Karafiát Dominik NNN Neregistrovaní 42:41 + 19:54
25. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 42:54 + 20:07
26. Karafiátová Kamila NNN Neregistrovaní 43:15 + 20:28
27. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 44:47 + 22:00
28. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 46:49 + 24:02
29. Pokorná Dita PGP SK Praga 48:41 + 25:54
30. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 50:48 + 28:01
31. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 52:33 + 29:46
32. Ryšánková Alice KUL KOB Ústí nad Labem 53:57 + 31:10
33. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 54:33 + 31:46
34. Drbohlav Marek NNN Neregistrovaní 67:59 + 45:12
35. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 74:47 + 52:00
36. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 74:48 + 52:01
37. Hromádková Adriana KUL KOB Ústí nad Labem 77:11 + 54:24
38. Mikulčíková Sára KUL KOB Ústí nad Labem 77:12 + 54:25
39. Pečenková Lucie KUL KOB Ústí nad Labem 77:52 + 55:05
40. Mikulčíková Natálie KUL KOB Ústí nad Labem 78:13 + 55:26
41. Tesařová Frida SCP1351 C OK Sparta Praha 100:30 + 77:43
Kubecová Markéta KAM0953 C OK Kamenice DISK
Baťko Ondřej BOR0907 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Švihovký Daniel SJC1101 Sportcentrum Jičín DISK
P
1.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava David 4HX7100 DSVJ 18:29
2. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 22:13 + 3:44
3. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:38 + 4:09
4. Lisá Štěpánka NNN Neregistrovaní 23:18 + 4:49
5. Dědek Vilém ROU SKOB Roudnice nad Labem 24:37 + 6:08
6. Houžvičková Karolína NNN Neregistrovaní 24:47 + 6:18
7. Engelmertová Michaela NNN Neregistrovaní 25:09 + 6:40
8. Tourek Vojtěch 9CC0801 NEREG 27:26 + 8:57
9. Nováková Pavla nnn NNN Neregistrovaní 27:51 + 9:22
10. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 28:38 + 10:09
11. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 29:12 + 10:43
12. Karafiátová Lucie NNN Neregistrovaní 29:26 + 10:57
13. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 29:34 + 11:05
14. Holasová Jaroslava TUR5750 C OOB TJ Turnov 29:56 + 11:27
15. Jelínková Jiřina LTP7551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:04 + 11:35
16. Dědková Olga ROU7650 C SKOB Roudnice nad Labem 31:11 + 12:42
17. Kapounová Jitka dok DOK OK Doksy 32:34 + 14:05
18. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:51 + 14:22
19. Lukavcová Lenka NNN Neregistrovaní 34:02 + 15:33
20. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 34:39 + 16:10
21. Zemancová Radka BOR8055 C OK Jiskra Nový Bor 35:04 + 16:35
22. Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:40 + 18:11
23. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 37:06 + 18:37
24. Muller Petra 18D Post SV Dresden 37:18 + 18:49
25. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 39:33 + 21:04
26. Jakubík Vojta TJN0049 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:28 + 22:59
27. Synek Antonín DOK5600 C OK Doksy 42:01 + 23:32
28. Karafiát Filip NNN Neregistrovaní 42:46 + 24:17
29. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 44:20 + 25:51
30. Synková Marcela DOK5751 C OK Doksy 44:58 + 26:29
31. Vítek Jaroslav NNN Neregistrovaní 48:58 + 30:29
32. Jelínek Šimon BOR OK Jiskra Nový Bor 49:06 + 30:37
33. Štefko Andrej BOR OK Jiskra Nový Bor 50:46 + 32:17
34. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:18 + 32:49
35. Knežová Jana NNN Neregistrovaní 51:59 + 33:30
36. Rajtorová Jasmína KAS0498 KOB Kamenický Šenov 52:25 + 33:56
37. Šípová Anežka KAS0499 KOB Kamenický Šenov 53:48 + 35:19
38. Hejna Pavel LLI TJ Loko Liberec 60:56 + 42:27
39. Kuťková Petra NNN7899 Neregistrovaní 67:50 + 49:21
40. Šterclová Tereza NNN Neregistrovaní 70:25 + 51:56
41. Svoboda David NNN Neregistrovaní 70:26 + 51:57
42. Cimbál Filip nnn NNN Neregistrovaní 71:37 + 53:08
43. Štefko Dominik BOR7716 C OK Jiskra Nový Bor 118:57 + 100:28
Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden DISK
Kadečka David JEN0801 C OB Jenišovice DISK
Soukup Josef BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
T3
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 60:04
2. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 60:21 + 0:17
3. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 63:32 + 3:28
4. Koudelka Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 64:29 + 4:25
5. Muller Marko 18D Post SV Dresden 69:51 + 9:47
6. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 76:46 + 16:42
7. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 77:15 + 17:11
8. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:15 + 24:11
9. Krásnolipská Mariana NNN Neregistrovaní 89:21 + 29:17
10. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 91:04 + 31:00
11. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 91:31 + 31:27
12. Lischka Martin 1KC8200 Lischčí smečka 91:38 + 31:34
13. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:50 + 34:46
14. Sázavská Tereza 62X7950 Neregistrovaní - VLI 94:55 + 34:51
15. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:12 + 45:08
16. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 105:38 + 45:34
17. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:25 + 46:21
18. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:41 + 49:37
19. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 110:00 + 49:56
20. Bláha David SRK9549 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 113:38 + 53:34
21. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 114:27 + 54:23
22. Kadlecová Daniela LDC9251 C KOB Děčín 125:32 + 65:28
23. David Daniel RUM ZOOB Rumburk 129:53 + 69:49
24. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 133:31 + 73:27
25. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 134:33 + 74:29
26. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 135:55 + 75:51
27. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 139:58 + 79:54
28. Lischková Olga 1KC8450 Lischčí smečka 172:19 + 112:15
Čečerle Tomáš VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden DISK
T5
5.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štryncl Pavel OBJ OB Jizerky 76:54
2. Eudler Felix NNN Neregistrovaní 88:43 + 11:49
3. Ježowixz Roman 79X0000 Žižkovský tygři 105:28 + 28:34
4. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:40 + 30:46
5. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 108:35 + 31:41
6. Pokorná Magdalena PGP7562 C SK Praga 110:48 + 33:54
7. Weisová Zuzana NNN Neregistrovaní 111:10 + 34:16
8. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 113:29 + 36:35
9. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 115:10 + 38:16
10. Hanzl Jaroslav 2PC7802 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 120:15 + 43:21
11. Skácel Dalibor NNN Neregistrovaní 122:37 + 45:43
12. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 126:28 + 49:34
13. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 127:44 + 50:50
14. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 134:54 + 58:00
15. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 135:27 + 58:33
16. Bek David 2PC8103 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 150:26 + 73:32
17. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 155:46 + 78:52
18. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 157:24 + 80:30
19. Cimbálová Irena NNN Neregistrovaní 164:50 + 87:56
20. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 178:54 + 102:00
21. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 179:31 + 102:37
Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Procházková Jitka KPY7850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov DISK