Výsledky závodu: Veteran cup open - E1

Datum:
06.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Andrš Jiří - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
0.95 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 8:03
2. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 8:44 + 0:41
3. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 9:38 + 1:35
4. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 12:06 + 4:03
5. Mušková Madla SCP1112 OK Sparta Praha 34:31 + 26:28
Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D12
1.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 7:34
2. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 7:49 + 0:15
3. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 7:52 + 0:18
4. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 8:47 + 1:13
5. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 8:55 + 1:21
6. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 8:59 + 1:25
7. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 10:16 + 2:42
8. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 13:50 + 6:16
9. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:57 + 7:23
10. Mušková Amálie SCP1111 OK Sparta Praha 18:59 + 11:25
D14
1.08 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 10:40
2. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 13:01 + 2:21
3. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 15:23 + 4:43
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:39 + 5:59
5. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 24:10 + 13:30
D16
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 15:15
2. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 18:09 + 2:54
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 19:40 + 4:25
4. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 20:56 + 5:41
5. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 23:04 + 7:49
6. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 24:27 + 9:12
7. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 10:00
8. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 26:46 + 11:31
D21A
2.13 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7319
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 21:26 7656
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 22:06 + 0:40 7439
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 23:52 + 2:26 6863
4. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 24:59 + 3:33 6499
5. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 25:02 + 3:36 6483
6. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 26:28 + 5:02 6016
7. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 26:50 + 5:24 5897
8. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 27:03 + 5:37 5826
9. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 27:30 + 6:04 5680
10. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:53 + 6:27 5555
11. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:06 + 6:40 5484
12. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:33 + 7:07 5338
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:34 + 8:08 5006
14. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 31:26 + 10:00 4398
15. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 35:12 + 13:46 3171
Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná DISK
Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín DISK 0
D21B
1.85 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3469
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 19:02 3902
2. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:49 + 1:47 3617
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:24 + 6:22 2887
4. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 25:42 + 6:40 2839
5. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 26:36 + 7:34 2695
6. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 26:45 + 7:43 2671
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 27:52 + 8:50 2493
8. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 28:50 + 9:48 2339
9. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:46 + 10:44 2190
10. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 33:25 + 14:23 1608
11. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 35:25 + 16:23
12. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 35:49 + 16:47 1225
13. Kuchařová Anna NNN1112 Neregistrovaní 37:12 + 18:10
14. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:39 + 20:37 614
D35
1.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 20:52
2. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 21:26 + 0:34
3. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 22:16 + 1:24
4. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 23:00 + 2:08
5. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 24:48 + 3:56
6. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 26:19 + 5:27
7. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28:35 + 7:43
8. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 32:31 + 11:39
9. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 34:03 + 13:11
D40
1.76 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 18:53
2. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 19:08 + 0:15
3. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 19:23 + 0:30
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:24 + 1:31
5. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 20:26 + 1:33
6. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:50 + 2:57
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:33 + 3:40
8. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 23:10 + 4:17
9. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:15 + 5:22
10. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 24:24 + 5:31
11. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 26:17 + 7:24
12. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 26:43 + 7:50
13. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 26:56 + 8:03
14. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 27:01 + 8:08
15. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 27:58 + 9:05
16. Rycerska Marzena 68P7550 individuální 29:17 + 10:24
17. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 30:34 + 11:41
18. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:53 + 12:00
19. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 13:32
Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň DISK
D45
1.68 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 20:59
2. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 21:17 + 0:18
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 22:25 + 1:26
4. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 23:42 + 2:43
5. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 24:21 + 3:22
6. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 24:24 + 3:25
7. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 24:50 + 3:51
8. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:53 + 4:54
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 25:59 + 5:00
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 26:24 + 5:25
11. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 26:34 + 5:35
12. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27:01 + 6:02
13. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 27:12 + 6:13
14. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 28:12 + 7:13
15. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 28:35 + 7:36
16. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 29:51 + 8:52
17. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 31:31 + 10:32
18. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 35:14 + 14:15
19. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 35:20 + 14:21
20. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 18:50
Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz DISK
D50
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 20:47
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 22:15 + 1:28
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:16 + 1:29
4. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:04 + 3:17
5. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 27:54 + 7:07
6. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 28:28 + 7:41
7. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 28:56 + 8:09
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 30:32 + 9:45
9. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 33:07 + 12:20
10. Doležalová Ivana TYN6451 OOB SK Týniště nad Orlicí 33:50 + 13:03
11. Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice 37:33 + 16:46
12. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 40:03 + 19:16
13. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 51:28 + 30:41
D55
1.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 21:51
2. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:11 + 4:20
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 26:19 + 4:28
4. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 27:04 + 5:13
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 27:26 + 5:35
6. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:39 + 5:48
7. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 28:30 + 6:39
8. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 30:52 + 9:01
9. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 31:06 + 9:15
10. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 35:53 + 14:02
11. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:59 + 15:08
12. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 39:20 + 17:29
13. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 47:59 + 26:08
D60
1.28 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 21:04
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 21:10 + 0:06
3. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 22:34 + 1:30
4. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 23:11 + 2:07
5. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 23:25 + 2:21
6. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:57 + 3:53
7. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 25:29 + 4:25
8. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 28:10 + 7:06
9. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 8:27
10. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 36:03 + 14:59
11. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:36 + 17:32
D65
1.08 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 11:41
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 13:46 + 2:05
3. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 15:02 + 3:21
4. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:46 + 4:05
5. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 17:05 + 5:24
6. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:39 + 8:58
7. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 21:37 + 9:56
8. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 22:41 + 11:00
Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť DISK
H10
0.95 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 6:41
2. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 6:43 + 0:02
3. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 7:03 + 0:22
4. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 7:24 + 0:43
5. Tejkl Štěpán DOB0800 KOB Dobruška 7:41 + 1:00
6. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 8:04 + 1:23
7. Sedláček Benedikt KOR0902 OB DDM Kostelec nad Orlicí 8:29 + 1:48
8. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 8:50 + 2:09
9. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 8:56 + 2:15
10. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 9:32 + 2:51
11. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 10:43 + 4:02
12. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:02 + 4:21
13. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 15:32 + 8:51
H12
1.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 6:28
2. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 7:39 + 1:11
3. Lounek Vít KOR0601 OB DDM Kostelec nad Orlicí 7:46 + 1:18
4. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 7:54 + 1:26
5. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 9:24 + 2:56
6. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 12:38 + 6:10
7. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 13:24 + 6:56
8. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 13:26 + 6:58
9. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 24:30 + 18:02
H14
1.28 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 11:05
2. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 11:45 + 0:40
3. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 11:52 + 0:47
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 12:59 + 1:54
5. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:04 + 3:59
6. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 15:40 + 4:35
7. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:54 + 4:49
8. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 17:07 + 6:02
9. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:02 + 8:57
10. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 23:12 + 12:07
Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H16
1.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:28
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 14:56 + 0:28
3. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 17:25 + 2:57
4. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 17:43 + 3:15
5. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 20:27 + 5:59
6. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:52 + 7:24
Biolik Emil 46P0300 Trackcourse DISK
H18
2.13 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 25:09
H21A
2.16 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8214
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 16:53 8339
2. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 17:07 + 0:14 8228
3. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 17:26 + 0:33 8076
4. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 17:42 + 0:49 7948
5. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 17:52 + 0:59 7868
6. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 18:04 + 1:11 7772
7. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 18:50 + 1:57 7405
8. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 19:10 + 2:17 7245
8. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 19:10 + 2:17 7245
10. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:11 + 2:18 7237
11. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 19:19 + 2:26 7173
12. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 19:32 + 2:39 7070
13. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 20:05 + 3:12 6806
14. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 20:21 + 3:28 6678
14. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 20:21 + 3:28 6678
16. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 20:33 + 3:40 6583
17. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 20:35 + 3:42 6567
18. Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:04 + 4:11 6335
19. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 21:21 + 4:28 6199
20. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 21:50 + 4:57 5968
21. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:01 + 5:08 5880
22. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:12 + 6:19 5313
23. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 23:18 + 6:25 5265
24. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:20 + 6:27 5249
25. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 27:39 + 10:46 3181
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
H21B
2.20 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4197
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 16:24 4487
2. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 17:03 + 0:39
3. Chlupáč Dominik xxx xxx 17:10 + 0:46
4. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 17:58 + 1:34 4114
5. Weisbauer Vojtěch LPU9101 OK Lokomotiva Pardubice 18:18 + 1:54
6. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 18:29 + 2:05 3991
7. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 19:36 + 3:12 3724
8. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 19:42 + 3:18 3701
9. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 19:46 + 3:22 3685
10. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:55 + 3:31 3649
11. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:00 + 3:36 3629
12. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 20:06 + 3:42 3605
13. Novotný Radek SRK9101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:41 + 4:17 3466
14. Zdobinský Pavel JHB8110 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:11 + 5:47 3109
15. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB Tretra Praha 27:12 + 10:48 1914
16. Kuchař Jiří NNN1111 Neregistrovaní 31:11 + 14:47
H35
2.13 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:47
2. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 19:41 + 0:54
3. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 20:22 + 1:35
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 21:36 + 2:49
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 23:06 + 4:19
6. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 24:09 + 5:22
7. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 25:48 + 7:01
8. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 28:59 + 10:12
9. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 54:14 + 35:27
H40
2.13 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 19:53
2. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 23:58 + 4:05
3. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 24:17 + 4:24
4. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:59 + 5:06
5. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 25:39 + 5:46
6. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 25:55 + 6:02
7. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 26:41 + 6:48
8. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 26:51 + 6:58
9. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:53 + 8:00
10. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 28:42 + 8:49
11. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 29:51 + 9:58
12. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:04 + 10:11
13. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 30:51 + 10:58
14. Puš Roman STH7501 SK Studenec 33:56 + 14:03
15. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 35:11 + 15:18
16. Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:20 + 15:27
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 37:43 + 17:50
18. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 40:09 + 20:16
Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
H45
1.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 17:33
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 18:27 + 0:54
3. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:03 + 1:30
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 19:10 + 1:37
5. Rycerski Bogdan 68P7100 individuální 19:18 + 1:45
6. Sadílek Ondřej 2YZ7300 Neregistrovaní - Sadílek 20:48 + 3:15
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 20:52 + 3:19
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 21:17 + 3:44
9. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 22:27 + 4:54
10. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 22:55 + 5:22
11. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 22:59 + 5:26
12. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 23:56 + 6:23
13. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 24:20 + 6:47
14. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 24:42 + 7:09
15. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 26:31 + 8:58
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 27:06 + 9:33
17. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 29:30 + 11:57
18. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 29:57 + 12:24
19. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:30 + 13:57
20. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:42 + 18:09
Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy DISK
Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové DISK
Müller Robert 3XX6900 POT DISK
H50
1.76 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 18:33
2. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 0:31
3. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 21:05 + 2:32
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 21:36 + 3:03
5. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 22:07 + 3:34
6. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 22:40 + 4:07
7. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 7:55
8. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 26:34 + 8:01
9. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 26:36 + 8:03
10. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 27:55 + 9:22
11. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 27:59 + 9:26
12. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 28:06 + 9:33
13. Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 29:27 + 10:54
14. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 31:40 + 13:07
H55
1.68 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 15:27
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 15:52 + 0:25
3. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 16:59 + 1:32
4. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 20:33 + 5:06
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 20:37 + 5:10
6. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 22:02 + 6:35
7. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 22:03 + 6:36
8. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 22:22 + 6:55
9. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 22:50 + 7:23
10. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 23:29 + 8:02
11. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 23:47 + 8:20
12. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:50 + 8:23
13. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 24:10 + 8:43
14. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 24:29 + 9:02
15. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 26:26 + 10:59
16. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 27:50 + 12:23
17. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 28:17 + 12:50
18. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 28:23 + 12:56
Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové DISK
H60
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 22:13
2. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:00 + 2:47
3. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 25:40 + 3:27
4. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 26:56 + 4:43
5. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 31:51 + 9:38
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 31:55 + 9:42
7. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:00 + 9:47
8. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 32:17 + 10:04
9. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 33:50 + 11:37
10. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:54 + 11:41
11. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 35:20 + 13:07
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 40:41 + 18:28
Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H65
1.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 21:22
2. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 22:10 + 0:48
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 22:14 + 0:52
4. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 22:59 + 1:37
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 23:49 + 2:27
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 24:03 + 2:41
7. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 24:07 + 2:45
8. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 25:05 + 3:43
9. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:24 + 4:02
10. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 26:48 + 5:26
11. Korbély Tibor 15H5000 HER Herkules SE Balatonalmádi 29:31 + 8:09
12. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 30:12 + 8:50
13. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 30:16 + 8:54
14. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:02 + 11:40
15. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 33:59 + 12:37
16. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 37:32 + 16:10
H70
1.28 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:37
2. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 24:13 + 5:36
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 25:31 + 6:54
4. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 27:03 + 8:26
5. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 28:16 + 9:39
H75
1.08 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 19:21
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:09 + 0:48
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 21:02 + 1:41
4. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 39:28 + 20:07
HDR
1.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára SRK1061 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9:26
2. Sobotka Alexandr SRK1301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:42 + 1:16
3. Kotallík Vilém xxx xxx 11:18 + 1:52
4. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 15:08 + 5:42
5. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 15:40 + 6:14
6. Holingerová Alena CHC1111 K.O.B. Choceň 16:16 + 6:50
7. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 17:08 + 7:42
8. Štípková Jana TZL SKOB Zlín 17:14 + 7:48
9. Hladká Emma KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:16 + 9:50
10. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 19:25 + 9:59
11. Kurečková Zuzana ABM1352 KOB ALFA Brno 20:05 + 10:39
12. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 20:30 + 11:04
13. Votroubek Jan SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:56 + 14:30
14. Preininger Matěj DOB KOB Dobruška 25:36 + 16:10
15. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 25:45 + 16:19
16. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 26:56 + 17:30
17. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 29:51 + 20:25
18. Hašek Matěj 5DX1600 5dixi club 30:16 + 20:50
19. Král Jan KUN1601 TJ Sokol Kunvald 35:16 + 25:50
20. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 51:05 + 41:39
P
1.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencíková Lucie xxx xxx 9:07
2. Král Martin PDY8800 Běhej Poděbrady 9:32 + 0:25
3. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 10:13 + 1:06
4. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 10:16 + 1:09
5. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:27 + 1:20
6. Metelka Jiří xxx xxx 10:28 + 1:21
7. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 13:13 + 4:06
8. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:18 + 5:11
9. Karafiátová Lucie xxx xxx 14:22 + 5:15
10. Mikolášek David 7QC9000 Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu 14:29 + 5:22
11. Svobodová Veronika xxx xxx 14:54 + 5:47
12. Matušková Kateřina RBK7474 SK Radioklub Blansko 15:18 + 6:11
13. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 16:51 + 7:44
14. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:12 + 11:05
15. Klašková Jana xxx 3HZ Cibulák 20:42 + 11:35
16. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 21:24 + 12:17
17. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 24:38 + 15:31
18. Dostálová Kateřina 4IC7200 VRL - neregistrovaní 24:57 + 15:50
19. Přibyl Adam LDC9100 KOB Děčín 35:58 + 26:51
Lesáková Doubravka xxx xxx DISK
T
2.13 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 24:43
2. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 28:43 + 4:00
3. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 32:16 + 7:33
4. Přibyl Luboš LDC6600 KOB Děčín 33:19 + 8:36
5. Drhlíková Markéta VAM8250 OOB Vamberk 35:37 + 10:54
6. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 38:30 + 13:47
7. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 39:16 + 14:33
8. Přibylová Erika 47X6650 KONKORDIA Děčín 43:55 + 19:12
9. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 44:54 + 20:11
10. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 67:44 + 43:01