Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: D21B

Datum:
13.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
D21B
3.80 km, 100 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5824
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:13 6164
2. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 32:21 + 2:08 5777
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 33:42 + 3:29 5532
4. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 3:45 5483
5. Koláriková Lucie 6QC9450 Koláriková 34:43 + 4:30
6. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 36:02 + 5:49 5108
7. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 36:48 + 6:35 4969
8. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 37:01 + 6:48 4930
9. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 37:45 + 7:32 4797
10. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 38:27 + 8:14 4669
11. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 38:36 + 8:23 4642
12. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 38:39 + 8:26 4633
13. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 39:03 + 8:50 4561
14. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:44 + 9:31 4437
15. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:24 + 10:11 4316
16. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 40:33 + 10:20 4288
17. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 41:07 + 10:54 4185
18. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 41:13 + 11:00 4167
19. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 42:05 + 11:52 4010
20. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 42:51 + 12:38 3871
21. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 43:11 + 12:58 3810
22. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 44:13 + 14:00 3623
23. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 44:22 + 14:09 3596
24. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 44:37 + 14:24
24. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 44:37 + 14:24 3550
26. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 45:26 + 15:13 3402
27. Matoušková Barbora 18C9751 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 46:04 + 15:51
28. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 46:10 + 15:57 3269
29. Bžatková Kateřina 18C9750 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 46:14 + 16:01
30. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:47 + 16:34 3157
31. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 46:52 + 16:39 3142
32. Šestáková Petra RBK9357 SK Radioklub Blansko 47:33 + 17:20 3018
33. Skládanková Tereza RBK8951 SK Radioklub Blansko 47:53 + 17:40 2957
34. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:46 + 18:33 2797
35. Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko 49:04 + 18:51 2743
36. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:14 + 19:01 2712
37. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko, z. s. 50:48 + 20:35 2428
38. Kociánová Barbora 7KX9450 Kociánová 50:49 + 20:36
39. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:18 + 21:05 2337
40. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:39 + 21:26 2274
40. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 51:39 + 21:26 2274
42. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:46 + 21:33 2253
43. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 53:05 + 22:52 2014
44. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:29 + 25:16 1578
45. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 55:33 + 25:20 1566
46. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 57:35 + 27:22 1197
47. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 59:26 + 29:13 861
48. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 61:03 + 30:50 568
49. Privoznikova Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 62:02 + 31:49 389
50. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 63:05 + 32:52 199
51. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 71:32 + 41:19 0
52. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 81:59 + 51:46 0