Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: H21E

Datum:
13.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
H21E
5.50 km, 250 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9065
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 34:41 9133
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 35:04 + 0:23 9034
3. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 35:05 + 0:24 9029
4. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 35:46 + 1:05 8852
5. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 35:49 + 1:08 8839
6. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 37:07 + 2:26 8502
7. Rost Erik 28S8501 Malungs OK Skogsmardarna 37:21 + 2:40
8. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 37:29 + 2:48 8407
9. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 3:19 8273
10. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 3:32 8217
11. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 38:38 + 3:57 8108
12. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 38:52 + 4:11 8048
13. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 39:06 + 4:25 7987
14. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 39:18 + 4:37 7935
15. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 39:32 + 4:51 7875
16. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 39:33 + 4:52 7871
17. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 39:53 + 5:12 7784
17. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 39:53 + 5:12 7784
19. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 40:28 + 5:47 7633
20. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 40:41 + 6:00 7577
21. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 41:01 + 6:20 7490
22. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 41:04 + 6:23 7477
23. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 41:05 + 6:24 7473
24. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:06 + 6:25 7469
25. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:11 + 6:30 7447
26. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 41:17 + 6:36 7421
27. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:29 + 6:48 7369
28. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 41:31 + 6:50 7360
29. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 41:55 + 7:14 7257
30. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 42:00 + 7:19 7235
31. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 42:02 + 7:21 7226
32. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:03 + 7:22 7222
33. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 42:39 + 7:58 7066
34. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 8:27 6941
35. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 43:44 + 9:03 6785
36. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 43:45 + 9:04 6781
37. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:47 + 9:06 6772
38. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 43:55 + 9:14 6738
39. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 44:10 + 9:29 6673
40. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 44:17 + 9:36 6643
41. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 44:28 + 9:47 6595
42. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 44:30 + 9:49 6586
43. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 44:49 + 10:08 6504
44. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 45:29 + 10:48 6331
45. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 46:24 + 11:43 6094
46. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 46:40 + 11:59 6024
47. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 47:27 + 12:46 5821
48. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 47:39 + 12:58 5769
49. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 48:14 + 13:33 5618
50. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 48:39 + 13:58 5510
51. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 49:03 + 14:22 5406
52. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 50:13 + 15:32 5103
53. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 50:17 + 15:36 5086
54. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 51:07 + 16:26 4870
55. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:22 + 18:41 4286
56. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 54:58 + 20:17 3871
57. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:49 + 21:08 3651
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín DISK 0
Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín DISK 0