Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: H21A

Datum:
13.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
H21A
5.40 km, 210 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7540
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 38:20 7672
2. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 39:06 + 0:46 7524
3. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 39:37 + 1:17 7424
4. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 39:53 + 1:33 7373
5. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 41:01 + 2:41 7153
6. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 41:17 + 2:57 7102
7. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 41:20 + 3:00 7092
8. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 41:35 + 3:15 7044
9. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:38 + 3:18 7034
10. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:10 + 3:50 6931
11. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 42:21 + 4:01 6896
12. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 42:36 + 4:16 6848
13. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 42:45 + 4:25 6819
14. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 42:46 + 4:26 6815
15. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 42:48 + 4:28 6809
16. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:50 + 4:30 6802
17. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:58 + 4:38 6777
18. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 43:30 + 5:10 6674
19. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 43:35 + 5:15 6657
20. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 44:04 + 5:44 6564
21. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 44:07 + 5:47 6554
22. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 44:24 + 6:04 6500
23. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 44:31 + 6:11 6477
23. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 44:31 + 6:11 6477
25. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 44:46 + 6:26 6429
26. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 44:59 + 6:39 6387
27. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 45:16 + 6:56 6332
27. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 45:16 + 6:56 6332
29. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 45:19 + 6:59 6323
30. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 45:33 + 7:13 6277
31. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 46:34 + 8:14 6081
32. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 46:48 + 8:28 6036
33. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 47:41 + 9:21 5865
33. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 47:41 + 9:21 5865
35. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 48:26 + 10:06 5720
36. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 10:15 5691
37. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 48:46 + 10:26 5656
38. Jirka Michal ZBM8403 SK Žabovřesky Brno 49:03 + 10:43 5601
39. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 49:43 + 11:23 5472
40. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 49:55 + 11:35 5434
41. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 49:57 + 11:37 5427
42. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:22 + 12:02 5347
43. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 50:47 + 12:27 5266
44. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:21 + 14:01 4963
45. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 52:42 + 14:22 4896
46. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 14:57 4783
47. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 54:28 + 16:08 4554
48. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 54:31 + 16:11 4545
49. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 54:34 + 16:14 4535
50. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 54:52 + 16:32 4477
51. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:14 + 16:54 4406
52. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:41 + 17:21 4319
53. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 56:06 + 17:46 4239
54. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 58:33 + 20:13 3765
55. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 58:51 + 20:31 3707
56. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 58:52 + 20:32 3704
57. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 58:54 + 20:34 3698
58. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 59:38 + 21:18 3556
59. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 60:13 + 21:53 3443
60. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 60:37 + 22:17 3366
61. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 61:30 + 23:10 3195
62. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 62:13 + 23:53 3057
63. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 65:04 + 26:44 2506
Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov DISK 0
Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno DISK 0
Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava DISK 0