Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: D21C

Datum:
14.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3
D21C
6.70 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5036
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 54:13 5233
2. Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králové 57:11 + 2:58 4968
3. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 57:52 + 3:39 4907
4. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 60:54 + 6:41 4636
5. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 60:55 + 6:42 4635
6. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 61:16 + 7:03 4603
7. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 62:20 + 8:07 4508
8. Baťková Zuzana TZL8151 SKOB Zlín 62:25 + 8:12 4501
9. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 63:06 + 8:53 4440
10. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 64:52 + 10:39 4282
11. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 65:55 + 11:42 4188
12. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 67:33 + 13:20 4043
13. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:20 + 14:07 3973
14. Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrchů 68:32 + 14:19 3955
15. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 70:30 + 16:17 3779
16. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 70:44 + 16:31 3759
17. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 70:46 + 16:33 3756
18. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:55 + 16:42 3742
19. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 72:48 + 18:35 3574
20. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 72:52 + 18:39 3568
21. Sychrová Martina 23C9350 TJ Papuchálci Brno 73:18 + 19:05
22. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 73:42 + 19:29 3494
23. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 77:20 + 23:07 3169
24. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 78:02 + 23:49 3107
25. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 81:00 + 26:47 2842
26. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 82:09 + 27:56 2740
27. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 82:15 + 28:02 2731
28. Zavadilová Zdeňka PTE8689 TJ Sokol Ptení 82:38 + 28:25 2696
29. Steblová Veronika 7NC8750 Fr.En.Ethic 84:07 + 29:54
30. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 85:57 + 31:44 2400
31. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 88:49 + 34:36 2145
32. Sedlatá Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 91:02 + 36:49 1947
33. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 92:52 + 38:39 1783
34. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 94:36 + 40:23
35. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 96:40 + 42:27 1444
36. Slámová Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 96:41 + 42:28 1442
37. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 100:06 + 45:53 1137
38. Brabcová Jana 3AC8450 NER - Novakovi 104:30 + 50:17
39. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 107:41 + 53:28 461
40. Hrušková Klára OSN9051 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:47 + 60:34 0
41. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 116:22 + 62:09 0
Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0