Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: D21A

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
D21A
6.10 km, 215 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7949
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 51:36 8119
2. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 1:29 7881
3. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 53:30 + 1:54 7803
4. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:33 + 1:57 7781
5. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 54:09 + 2:33 7677
6. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 55:28 + 3:52 7466
7. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 56:17 + 4:41 7330
8. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 56:18 + 4:42 7314
9. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 56:51 + 5:15 7218
10. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 57:06 + 5:30 7168
11. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 57:16 + 5:40 7129
12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 57:33 + 5:57 7074
13. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 57:49 + 6:13 7021
14. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:36 + 7:00 6893
15. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 58:37 + 7:01 6877
16. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 58:56 + 7:20 6818
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 59:10 + 7:34 6770
18. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 59:44 + 8:08 6675
19. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 60:01 + 8:25 6621
20. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 61:00 + 9:24 6465
21. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 61:03 + 9:27 6445
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:07 + 9:31 6423
23. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 61:43 + 10:07 6324
24. Mervartová Kristýna SHK9150 OK Slavia Hradec Králové 64:07 + 12:31 5965
25. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 64:32 + 12:56 5894
26. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 64:47 + 13:11 5846
26. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 64:47 + 13:11 5835
28. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 65:29 + 13:53 5723
29. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:01 + 14:25 5636
29. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 66:01 + 14:25 5625
31. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 67:31 + 15:55 5400
32. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 67:48 + 16:12 5349
33. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 69:19 + 17:43 5124
34. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 69:30 + 17:54 5088
35. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 69:38 + 18:02 5059
36. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 69:56 + 18:20 5006
37. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 72:46 + 21:10 4598
38. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 72:52 + 21:16 4575
39. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 73:43 + 22:07 4446
40. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 75:46 + 24:10 4151
41. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 76:01 + 24:25 4108
42. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 77:56 + 26:20 3833
43. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 78:55 + 27:19 3688
44. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 80:25 + 28:49 3473
Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové DISK 0