Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: D21B

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
D21B
5.70 km, 185 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5998
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:03 6384
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 50:21 + 3:18 5979
3. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 53:28 + 6:25 5598
4. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 55:28 + 8:25 5350
5. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 56:11 + 9:08 5255
6. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 58:49 + 11:46 4934
7. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko, z. s. 58:56 + 11:53 4911
8. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 60:55 + 13:52 4668
9. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 61:18 + 14:15 4615
10. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 61:26 + 14:23 4590
11. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 61:40 + 14:37 4554
12. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 61:55 + 14:52 4516
13. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 64:26 + 17:23 4214
14. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:34 + 17:31 4191
15. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 64:38 + 17:35 4175
16. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 66:29 + 19:26
17. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 66:57 + 19:54 3899
18. Koláriková Lucie 6QC9450 Koláriková 67:49 + 20:46
19. Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko 68:05 + 21:02 3760
20. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 68:52 + 21:49 3662
21. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 69:25 + 22:22 3592
22. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 69:50 + 22:47 3537
23. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 70:22 + 23:19 3469
24. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:33 + 23:30 3441
25. Skládanková Tereza RBK8951 SK Radioklub Blansko 70:56 + 23:53 3391
26. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 71:49 + 24:46 3283
27. Bžatková Kateřina 18C9750 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 71:52 + 24:49
28. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 72:06 + 25:03 3245
29. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 72:09 + 25:06 3233
30. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 73:12 + 26:09 3107
31. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 74:47 + 27:44 2922
32. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:52 + 27:49 2907
33. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:21 + 28:18 2846
34. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 76:52 + 29:49 2670
35. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 78:53 + 31:50 2438
36. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 79:57 + 32:54 2314
37. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 83:01 + 35:58 1966
38. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 85:07 + 38:04 1727
39. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 85:55 + 38:52 1635
40. Kociánová Barbora 7KX9450 Kociánová 86:34 + 39:31
41. Šestáková Petra RBK9357 SK Radioklub Blansko 88:43 + 41:40 1320
42. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 91:25 + 44:22 1017
43. Matoušková Barbora 18C9751 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 92:46 + 45:43
43. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 92:46 + 45:43 866
45. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 96:01 + 48:58 505
46. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 99:10 + 52:07 156
47. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 106:55 + 59:52 0
48. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 108:16 + 61:13 0
49. Privoznikova Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 123:41 + 76:38 0
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0
Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0