Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Kategorie: H21B

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
H21B
6.40 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7053
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 47:35 7324
2. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 50:02 + 2:27 6966
3. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 50:51 + 3:16 6841
4. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 50:57 + 3:22 6818
5. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:24 + 5:49 6462
6. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:55 + 6:20 6381
7. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 53:59 + 6:24 6363
8. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 55:01 + 7:26 6209
9. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 55:50 + 8:15 6086
10. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 57:13 + 9:38 5883
11. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 57:44 + 10:09 5803
12. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 10:39 5725
13. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 58:51 + 11:16 5632
14. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 59:12 + 11:37 5575
15. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 59:20 + 11:45 5549
16. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:47 + 12:12 5479
17. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:03 + 12:28 5435
18. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 61:23 + 13:48 5242
18. Vašíček Michal ABM8908 KOB ALFA Brno 61:23 + 13:48 5235
20. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 14:07 5184
21. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 14:16 5157
22. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:22 + 15:47 4940
23. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:54 + 16:19 4859
24. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 64:13 + 16:38 4809
25. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:53 + 17:18 4711
26. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 65:36 + 18:01 4606
27. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 18:37 4517
28. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 66:43 + 19:08 4440
29. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 67:45 + 20:10 4292
30. Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř 67:49 + 20:14 4277
31. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 68:57 + 21:22 4116
32. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 69:14 + 21:39 4072
33. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 69:16 + 21:41 4062
34. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 69:25 + 21:50 4036
35. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 69:56 + 22:21 3960
36. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 70:01 + 22:26 3944
37. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 70:02 + 22:27 3936
38. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 71:21 + 23:46 3752
39. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 71:34 + 23:59 3718
40. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 71:51 + 24:16 3675
41. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 72:30 + 24:55 3582
42. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 73:29 + 25:54 3444
43. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 73:32 + 25:57 3433
44. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:46 + 26:11 3397
45. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 76:59 + 29:24 2959
46. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 77:05 + 29:30 2942
47. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 77:06 + 29:31 2936
48. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:10 + 29:35 2923
49. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 78:22 + 30:47 2758
50. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 78:25 + 30:50 2748
51. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 78:26 + 30:51 2742
52. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 81:20 + 33:45 2352
53. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 81:27 + 33:52 2333
53. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 81:27 + 33:52 2330
55. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 81:28 + 33:53 2324
56. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 82:10 + 34:35 2228
57. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 82:14 + 34:39 2217
58. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 82:23 + 34:48 2194
59. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 83:28 + 35:53 2048
60. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 84:48 + 37:13 1869
61. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 86:57 + 39:22 1584
62. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 87:32 + 39:57 1505
63. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 88:15 + 40:40 1408
64. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 118:10 + 70:35 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK 0