Výsledky závodu: Šumperský divočák - E1

Kategorie: H40

Datum:
27.07.2018
Místo konání:
Moravský Karlov - Červená Voda
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
U Větráku
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R3
Protokol:
Závod začal za slunečného počasí, které se vzápětí změnilo v bouřku. Nikdo nebyl zraněn, ale všichni byli mokří.
H40
4.40 km, 85 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 39:56
2. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 43:02 + 3:06
3. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 44:36 + 4:40
4. Krempiňski Piotr 66P7600 C UKS Azymut Pabianice 46:06 + 6:10
5. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 51:46 + 11:50
6. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 54:42 + 14:46
7. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 55:14 + 15:18
8. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 55:16 + 15:20
9. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 57:30 + 17:34
10. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 57:41 + 17:45
11. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 60:06 + 20:10
12. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:24 + 21:28
13. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 62:43 + 22:47
14. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 63:25 + 23:29
15. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:16 + 25:20
16. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 69:55 + 29:59
17. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 71:04 + 31:08
18. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 74:30 + 34:34
19. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 75:48 + 35:52
20. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 80:29 + 40:33
21. Ciupa Marcin 38P7800 C UKS Orientus Lodz 84:28 + 44:32
22. Lesák František ZAM7501 C OB TJ Sokol Žamberk 86:32 + 46:36
23. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:12 + 64:16
24. Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:08 + 85:12
Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk DISK