Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Kategorie: D45

Datum:
11.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jan - R1
Stavitel tratí:
Drobník Michal - R3
D45
1.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 24:26
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 25:34 + 1:08
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 25:46 + 1:20
4. Wengrin Ágnes 12H6951 Tipo Orienteering Club 27:00 + 2:34
5. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 6:17
6. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 31:28 + 7:02
7. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:48 + 7:22
8. Brodová Gabriela SFM7152 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 31:57 + 7:31
9. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 32:28 + 8:02
10. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 34:32 + 10:06
11. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 34:41 + 10:15
12. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 35:07 + 10:41
13. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 35:08 + 10:42
14. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 35:30 + 11:04
15. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 36:35 + 12:09
16. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 36:50 + 12:24
17. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 38:19 + 13:53
18. Hanzlová Svatava HAV6651 OB Havířov 38:34 + 14:08
19. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 39:15 + 14:49
20. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:38 + 16:12
21. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 41:27 + 17:01
22. Bernatíková Šárka SFM7151 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:31 + 17:05
23. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 41:32 + 17:06
24. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 43:10 + 18:44
25. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:24 + 19:58
26. Rampírová Klára HAV7155 OB Havířov 44:31 + 20:05
27. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 44:39 + 20:13
28. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 44:46 + 20:20
29. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 44:51 + 20:25
30. Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 45:11 + 20:45
31. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 45:24 + 20:58
32. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 45:38 + 21:12
33. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 46:03 + 21:37
34. Pavlicová Anna 2ZZ7350 KOALA 46:06 + 21:40
35. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 46:25 + 21:59
36. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 47:01 + 22:35
37. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 48:03 + 23:37
38. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 23:48
39. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 23:54
40. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 48:30 + 24:04
41. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 48:40 + 24:14
42. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 48:42 + 24:16
43. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 49:58 + 25:32
44. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 51:00 + 26:34
45. Pavlíčková Lenka MOV7151 SKOB Ostrava 51:26 + 27:00
46. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 52:58 + 28:32
47. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:59 + 28:33
48. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 53:18 + 28:52
49. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 53:24 + 28:58
50. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 54:25 + 29:59
51. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 58:29 + 34:03
52. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 60:02 + 35:36
53. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 61:16 + 36:50
54. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 64:04 + 39:38
55. Horká Soňa UOL7104 SOB Olomouc 64:19 + 39:53
56. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:02 + 40:36
57. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 66:34 + 42:08
58. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 67:36 + 43:10
59. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 69:56 + 45:30
60. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 70:02 + 45:36
61. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 71:30 + 47:04
62. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 72:30 + 48:04
63. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 76:18 + 51:52
64. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 92:22 + 67:56
Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov DISK
Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha DISK
Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec DISK
Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice DISK