Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Kategorie: H21E

Datum:
11.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jan - R1
Stavitel tratí:
Drobník Michal - R3
H21E
2.50 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 28:48 8784
2. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 29:22 + 0:34 8621
3. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 30:02 + 1:14
4. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 30:51 + 2:03 8195
5. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 30:55 + 2:07 8176
6. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 30:58 + 2:10 8161
7. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 32:15 + 3:27 7792
8. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 35:11 + 6:23 6949
9. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 35:52 + 7:04 6752
10. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 36:00 + 7:12 6714
11. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 36:08 + 7:20 6675
12. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 36:18 + 7:30 6627
12. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 36:18 + 7:30 6627
14. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 37:28 + 8:40 6292
15. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 38:01 + 9:13 6134
16. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:07 + 9:19 6105
17. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 38:52 + 10:04 5889
18. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 39:32 + 10:44 5698
19. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 40:07 + 11:19 5530
20. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 40:45 + 11:57 5348
21. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 41:08 + 12:20 5237
22. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 41:25 + 12:37 5156
23. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 41:59 + 13:11 4993
24. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 42:06 + 13:18 4959
25. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:07 + 13:19 4955
26. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 42:28 + 13:40 4854
26. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 42:28 + 13:40 4854
28. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 42:46 + 13:58 4768
29. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 43:50 + 15:02 4461
30. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:06 + 15:18 4384
31. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 47:23 + 18:35 3440
32. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 47:28 + 18:40 3416
33. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:12 + 19:24 3205
34. Janas Petr PGP7106 SK Praga 51:56 + 23:08 2131
35. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 55:37 + 26:49 1072
36. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 57:16 + 28:28 598
37. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 59:57 + 31:09 0
Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov DISK 0