Logo

Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Kategorie: H21A

Datum:
12.08.2018
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Fujáčková Ivana - R2
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3

H21A 2.80 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6746

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 31:48 7200
2. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 32:45 + 0:57 7012
3. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 37:44 + 5:56 6026
4. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 37:48 + 6:00 6013
5. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:04 + 7:16 5763
6. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 40:05 + 8:17 5561
7. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 40:25 + 8:37 5495
8. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 40:26 + 8:38 5492
9. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 41:02 + 9:14 5373
10. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 41:04 + 9:16 5367
11. Flousek Petr 7HC8700 Hrubý Styl Vrchlabí 41:19 + 9:31
12. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 41:23 + 9:35 5304
13. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:29 + 9:41 5284
14. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 42:09 + 10:21 5152
15. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 42:19 + 10:31 5119
16. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 44:01 + 12:13 4783
17. Daněk Jáchym 7HC8900 Hrubý Styl Vrchlabí 44:05 + 12:17
18. Polášek Jan Ferdinand 6TC8800 Jelita.run 44:10 + 12:22
19. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 45:25 + 13:37 4506
20. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 46:20 + 14:32 4325
21. Krajíček Vojtěch 7HC8800 Hrubý Styl Vrchlabí 47:13 + 15:25
22. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 48:47 + 16:59 3840
23. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 48:51 + 17:03 3827
24. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 49:15 + 17:27 3748
25. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 51:03 + 19:15 3391
26. Vaněk Tomáš 64C1111 Ekonom Praha Outdoor 52:43 + 20:55
27. Brendl Radek 7HC8901 Hrubý Styl Vrchlabí 52:48 + 21:00
28. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:13 + 22:25 2765
29. Šafránek Michal 7HC8801 Hrubý Styl Vrchlabí 54:15 + 22:27
30. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 54:59 + 23:11 2613
31. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:29 + 27:41 1723
32. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 70:16 + 38:28 0