Kategorie: D40
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 27:50 | ||
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 29:56 | + 2:06 | |
3. | Knaupová Ivana | 84D7850 | MTV Braunschweig | 31:00 | + 3:10 | |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 31:19 | + 3:29 | |
5. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 31:38 | + 3:48 | |
6. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 32:03 | + 4:13 | |
7. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 32:31 | + 4:41 | |
8. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 33:00 | + 5:10 | |
9. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:32 | + 5:42 | |
10. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 34:13 | + 6:23 | |
11. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 34:31 | + 6:41 | |
12. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 35:04 | + 7:14 | |
13. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 36:28 | + 8:38 | |
14. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 36:30 | + 8:40 | |
15. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 36:31 | + 8:41 | |
16. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 36:36 | + 8:46 | |
17. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 36:51 | + 9:01 | |
18. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 36:58 | + 9:08 | |
19. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 37:31 | + 9:41 | |
19. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:31 | + 9:41 | |
21. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 37:32 | + 9:42 | |
22. | Mairichová Radka | TJN7450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:57 | + 12:07 | |
23. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 40:14 | + 12:24 | |
24. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 41:05 | + 13:15 | |
25. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 41:34 | + 13:44 | |
26. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:42 | + 14:52 | |
27. | Němečková Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 43:27 | + 15:37 | |
28. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 43:41 | + 15:51 | |
29. | Hvězdová Dagmar | SJC7656 | Sportcentrum Jičín | 44:44 | + 16:54 | |
30. | Mácová Martina | DOB7750 | KOB Dobruška | 47:40 | + 19:50 | |
31. | Pavlů Lenka | MFP7753 | Matfyz Praha | 48:36 | + 20:46 | |
32. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 49:13 | + 21:23 | |
33. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 49:22 | + 21:32 | |
34. | Matěásková Eva | JIL7651 | OK Jilemnice | 49:34 | + 21:44 | |
35. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:59 | + 22:09 | |
36. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 52:49 | + 24:59 | |
37. | Fikar Stránská Linda | VRL7651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:54 | + 25:04 | |
38. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | SOB Olomouc | 53:39 | + 25:49 | |
39. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 53:52 | + 26:02 | |
40. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:42 | + 26:52 | |
41. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 55:36 | + 27:46 | |
42. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 57:08 | + 29:18 | |
43. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:14 | + 29:24 | |
44. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:49 | + 29:59 | |
45. | Pavlova Irena | TJN7650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:54 | + 31:04 | |
46. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 58:55 | + 31:05 | |
47. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:51 | + 32:01 | |
48. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 61:34 | + 33:44 | |
49. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:25 | + 34:35 | |
50. | Příkazská Petra | 74C7600 | NER | 65:08 | + 37:18 | |
51. | Kopecká Jitka | UOL7750 | SOB Olomouc | 66:37 | + 38:47 | |
52. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 67:10 | + 39:20 | |
53. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 70:01 | + 42:11 | |
54. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 75:59 | + 48:09 | |
55. | Geislerová Dita | DKL7550 | KOB Kladno | 80:38 | + 52:48 | |
56. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 82:47 | + 54:57 | |
57. | Danková Irena | CHA7551 | OK Chrastava | 87:02 | + 59:12 | |
Habánová Anna | VLI7757 | Slavia Liberec orienteering | DISK |