Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: H21E

Datum:
25.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Nejezchlebová Ivana
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Sokolářová Šárka - R3
H21E
10.56 km, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9039
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 66:56 9407
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 70:57 + 4:01 8886
3. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 71:25 + 4:29 8826
4. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 73:40 + 6:44 8534
5. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 74:06 + 7:10 8478
6. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 75:26 + 8:30
7. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 76:46 + 9:50
8. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 77:04 + 10:08 8094
9. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 77:35 + 10:39 8027
10. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 77:38 + 10:42 8020
11. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 78:14 + 11:18 7942
12. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 78:46 + 11:50 7873
13. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 79:06 + 12:10 7830
13. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 79:06 + 12:10
15. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 79:43 + 12:47
16. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 80:12 + 13:16 7688
17. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 80:52 + 13:56
18. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 81:32 + 14:36 7515
19. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 82:19 + 15:23 7413
20. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 82:49 + 15:53 7349
21. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 82:57 + 16:01 7331
22. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 83:03 + 16:07 7318
23. Lindman Per LPU OK Lokomotiva Pardubice 83:23 + 16:27
24. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 83:36 + 16:40 7247
25. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 83:56 + 17:00 7204
26. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 84:01 + 17:05 7193
27. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 84:52 + 17:56 7083
28. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 85:00 + 18:04
29. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 85:10 + 18:14 7044
30. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 86:37 + 19:41 6856
31. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 87:56 + 21:00 6686
32. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 89:29 + 22:33 6485
32. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:29 + 22:33 6485
34. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:36 + 24:40 6211
35. Lundin Simon LPU OK Lokomotiva Pardubice 92:33 + 25:37
36. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 93:17 + 26:21 5992
37. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 93:29 + 26:33 5967
38. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 96:20 + 29:24 5597
39. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 99:18 + 32:22 5213
40. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 100:25 + 33:29 5068
41. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 100:59 + 34:03 4995
42. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 101:29 + 34:33
43. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 105:14 + 38:18 4444
44. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 110:23 + 43:27 3777
45. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:00 + 45:04 3567
46. Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka 119:15 + 52:19 2628
47. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 130:01 + 63:05 1233
48. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 143:09 + 76:13 0
Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové DISK 0