Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Kategorie: H21B

Datum:
25.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Nejezchlebová Ivana
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Sokolářová Šárka - R3
H21B
8.00 km, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:48 6447
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 75:48 + 4:00 6123
3. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:20 + 7:32 5836
4. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:32 + 7:44 5820
5. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 81:50 + 10:02 5633
6. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:28 + 11:40 5501
7. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 85:38 + 13:50 5325
8. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 86:14 + 14:26 5277
9. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:16 + 16:28 5112
10. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 89:09 + 17:21 5040
11. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 89:57 + 18:09 4975
12. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:19 + 18:31 4945
13. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 91:32 + 19:44 4847
14. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:19 + 21:31 4702
15. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:26 + 21:38 4693
16. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 94:24 + 22:36 4614
17. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 95:00 + 23:12 4566
18. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 97:36 + 25:48 4355
19. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 98:28 + 26:40 4284
20. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 100:32 + 28:44 4117
21. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 101:36 + 29:48 4030
22. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 102:10 + 30:22 3984
23. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 112:33 + 40:45 3142
24. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 121:09 + 49:21 2445
25. Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka 123:56 + 52:08
26. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 125:57 + 54:09 2055
27. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 129:15 + 57:27 1788
28. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 132:37 + 60:49 1514
29. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 137:04 + 65:16 1154
30. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 151:20 + 79:32
Krejčí Lukáš TJN8500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov DISK 0
Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň DISK 0