Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: H21B

Datum:
26.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Nejezchlebová Ivana
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Vřešťál Jan - R3
H21B
4.62 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07 6278
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:13 + 1:06 6109
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 40:48 + 1:41 6020
4. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:35 + 3:28 5746
5. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 43:51 + 4:44 5552
6. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 44:43 + 5:36 5420
7. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 45:02 + 5:55 5371
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:59 + 6:52 5225
9. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 46:22 + 7:15 5167
10. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 47:05 + 7:58 5057
11. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 47:37 + 8:30 4975
12. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 47:44 + 8:37 4957
13. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 47:51 + 8:44 4939
14. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 47:55 + 8:48 4929
15. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:01 + 8:54 4914
16. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 48:45 + 9:38 4802
17. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 49:44 + 10:37 4651
18. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:56 + 10:49 4620
19. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 50:04 + 10:57 4600
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:25 + 11:18 4546
21. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 50:46 + 11:39 4493
22. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 51:05 + 11:58 4444
23. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:13 + 12:06 4424
24. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:34 + 13:27 4217
25. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 53:35 + 14:28 4061
26. Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:05 + 14:58
27. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 55:46 + 16:39 3727
28. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:23 + 17:16 3632
29. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 62:38 + 23:31 2674
30. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 67:44 + 28:37 1893
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa DISK
Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka DISK