Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: H40

Datum:
26.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Nejezchlebová Ivana
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Vřešťál Jan - R3
H40
4.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:41
2. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 33:09 + 2:28
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 33:25 + 2:44
4. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:38 + 4:57
5. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 35:54 + 5:13
6. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 38:44 + 8:03
7. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 39:00 + 8:19
8. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 39:04 + 8:23
9. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 39:31 + 8:50
10. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:56 + 10:15
11. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 41:07 + 10:26
12. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 42:19 + 11:38
13. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 42:39 + 11:58
14. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 43:12 + 12:31
15. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 43:19 + 12:38
16. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 43:48 + 13:07
17. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 43:57 + 13:16
18. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:21 + 13:40
19. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 44:49 + 14:08
20. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 45:22 + 14:41
21. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 49:06 + 18:25
22. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 49:13 + 18:32
23. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 49:57 + 19:16
24. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 50:50 + 20:09
25. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 52:08 + 21:27
26. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:09 + 22:28
27. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 56:05 + 25:24
28. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 58:08 + 27:27
29. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 58:26 + 27:45
30. Prokeš Tomáš SHK7503 OK Slavia Hradec Králové 58:34 + 27:53
31. Oravec Tomáš TJN7505 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:00 + 28:19
32. Pavlů Jiří MFP7704 Matfyz Praha 60:09 + 29:28
32. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 60:09 + 29:28
34. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 60:19 + 29:38
35. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 61:40 + 30:59
36. Hrabal Zdeněk BFM7801 SKOB Frýdek - Místek 61:44 + 31:03
37. Puš Roman STH7501 SK Studenec 63:11 + 32:30
38. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 66:19 + 35:38
39. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 71:44 + 41:03
40. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 74:07 + 43:26
41. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 74:31 + 43:50
42. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 76:32 + 45:51
43. Tkáč Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:13 + 51:32
44. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 102:40 + 71:59
45. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 143:50 + 113:09