Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3

Kategorie: H45

Datum:
26.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Nejezchlebová Ivana
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Vřešťál Jan - R3
H45
4.08 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 33:14
2. Finkenstaedt Michael 26D6500 OLV Potsdam 33:15 + 0:01
3. Schmiedeberg Nils 45D6700 SV Turbine Neubrandenburg 34:12 + 0:58
4. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 35:27 + 2:13
5. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 37:09 + 3:55
6. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 39:52 + 6:38
7. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 40:14 + 7:00
8. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 41:10 + 7:56
9. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 41:31 + 8:17
10. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 41:44 + 8:30
11. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 42:19 + 9:05
12. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 42:24 + 9:10
13. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 42:40 + 9:26
14. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 42:58 + 9:44
15. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 43:13 + 9:59
16. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 44:12 + 10:58
17. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 44:17 + 11:03
18. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 44:21 + 11:07
19. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 44:22 + 11:08
20. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 44:44 + 11:30
21. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 45:06 + 11:52
22. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 45:09 + 11:55
23. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 45:16 + 12:02
24. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:12 + 12:58
25. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 46:14 + 13:00
26. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:01 + 14:47
27. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 48:49 + 15:35
28. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:18 + 16:04
29. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:35 + 16:21
30. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 50:25 + 17:11
31. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 50:30 + 17:16
32. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:57 + 19:43
33. Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 54:15 + 21:01
34. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 55:12 + 21:58
35. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:16 + 22:02
36. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 55:31 + 22:17
37. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 55:46 + 22:32
38. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:53 + 22:39
39. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:24 + 23:10
40. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 56:27 + 23:13
41. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 57:35 + 24:21
42. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:44 + 24:30
43. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 58:10 + 24:56
44. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 59:47 + 26:33
45. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 60:10 + 26:56
46. Gemperle František 1SC7100 Wall Street Systems 60:44 + 27:30
47. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:50 + 27:36
48. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:17 + 28:03
49. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:24 + 29:10
50. Votava David 4HX7100 DSVJ 62:42 + 29:28
51. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 65:08 + 31:54
52. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 66:12 + 32:58
53. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 66:29 + 33:15
54. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:41 + 33:27
55. Mastela Rafal HAV7300 OB Havířov 67:51 + 34:37
56. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:47 + 36:33
57. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 72:10 + 38:56
58. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 72:17 + 39:03
59. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 74:05 + 40:51
60. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 74:22 + 41:08
61. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 77:57 + 44:43
62. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 80:59 + 47:45
63. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 86:48 + 53:34
64. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:06 + 53:52
65. Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk 88:43 + 55:29
66. Zaňka Tomáš TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:03 + 60:49
67. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 114:54 + 81:40
Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové DISK