Výsledky závodu: Cena východních Čech - E1

Kategorie: D21A

Datum:
31.08.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Hradiště 683, 1:10 000, formát A4
Ředitel závodu:
Kamenická Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Tihon Michal - R2
Stavitel tratí:
Chvátil Šimon - R3
D21A
3.30 km, 135 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7458
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:20 7851
2. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 45:22 + 2:02 7519
3. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 5:12 7003
4. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 48:33 + 5:13 7000
5. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 49:06 + 5:46 6911
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 49:25 + 6:05 6859
7. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 49:52 + 6:32 6786
8. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 50:01 + 6:41 6761
8. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 50:01 + 6:41 6761
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 50:45 + 7:25 6642
11. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:49 + 8:29 6468
12. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 51:51 + 8:31 6462
13. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 54:22 + 11:02 6052
14. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:20 + 12:00 5894
15. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 56:34 + 13:14 5693
16. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:56 + 13:36 5634
17. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 57:45 + 14:25 5500
18. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 59:43 + 16:23 5180
19. Holasová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 59:59 + 16:39 5136
20. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 18:13 4881
21. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 62:42 + 19:22 4693
22. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:45 + 21:25 4359
23. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 64:56 + 21:36 4329
24. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 66:43 + 23:23 4039
25. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 66:48 + 23:28 4025
26. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 68:12 + 24:52 3797
27. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 71:09 + 27:49 3316
28. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:01 + 34:41 2196