Výsledky závodu: Cena východních Čech - E3

Kategorie: H21A

Datum:
02.09.2018
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Kateřina I, 1:10 000, formát A4
Ředitel závodu:
Kamenická Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Tihon Michal - R2
Stavitel tratí:
Černý Michal
JURY:
Fiala Petr, Vlach Jiří, Vlastník Zdeněk
H21A
7.90 km, 420 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7434
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 62:04 7730
2. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 62:50 + 0:46
3. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 63:41 + 1:37 7525
4. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 68:11 + 6:07 6991
5. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 70:35 + 8:31 6699
6. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 70:51 + 8:47 6651
7. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 71:32 + 9:28 6556
8. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 72:45 + 10:41 6401
9. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 72:59 + 10:55 6358
10. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 73:03 + 10:59 6334
11. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 74:29 + 12:25 6156
12. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 76:22 + 14:18 5929
13. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 77:15 + 15:11 5814
14. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 77:22 + 15:18 5786
15. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 79:01 + 16:57 5587
16. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:11 + 17:07 5554
17. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 80:39 + 18:35 5377
18. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 81:41 + 19:37 5248
19. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 81:58 + 19:54 5203
20. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 82:20 + 20:16 5149
21. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 82:51 + 20:47 5078
22. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 83:32 + 21:28 4990
23. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 84:17 + 22:13 4895
24. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 85:30 + 23:26 4750
25. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 88:45 + 26:41 4385
26. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 88:52 + 26:48 4360
27. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 89:14 + 27:10 4309
28. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 89:27 + 27:23 4274
29. Purkyt Jan TAP8705 KOB Tretra Praha 90:58 + 28:54 4100
30. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 94:12 + 32:08 3743
31. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 94:41 + 32:37 3682
32. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 95:43 + 33:39
33. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 103:17 + 41:13 2759
34. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 124:06 + 62:02 549
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0