Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.08.2018
Místo konání:
Černé Údolí, Hotel U Pralesa
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Černé Údolí; 1:10000; ekv.5m; IOF 2007
Ředitel závodu:
Janošík Radek - R3
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
D10
1.70 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 35:24
2. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 37:21 + 1:57
3. Jarošová Linda VCB0951 OB České Budějovice 104:03 + 68:39
D12
1.60 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvoøáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 24:48
2. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 28:15 + 3:27
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 28:23 + 3:35
4. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 30:02 + 5:14
5. Procházková Magdaléna VCB0662 OB České Budějovice 32:30 + 7:42
6. Kopencová Anna SJH SJH Jindřichův Hradec 32:35 + 7:47
7. Martinkovièová Marika BBM0752 BETA URSUS Orienteering 67:36 + 42:48
8. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 85:57 + 61:09
9. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 89:25 + 64:37
Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek DISK
D14
2.00 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 23:32
2. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 27:56 + 4:24
3. Poètová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 29:52 + 6:20
4. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 31:52 + 8:20
5. Pekaøová Nela VTA0552 SC vebr-sport 37:39 + 14:07
6. Petrášová Kateøina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 48:28 + 24:56
7. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 51:20 + 27:48
8. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 58:57 + 35:25
D16
2.20 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beèváøová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 32:23
2. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 34:25 + 2:02
3. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 34:49 + 2:26
4. Šafaøíková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 40:21 + 7:58
D18
2.80 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Anežka Rozári DOR0251 OK Dobříš 41:47
2. Nováková Kateøina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 47:47 + 6:00
3. Karbusová Kateøina OPI0052 Orientační sporty Písek 49:45 + 7:58
4. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 50:10 + 8:23
5. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 68:46 + 26:59
6. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 80:13 + 38:26
D21
3.40 km, 195 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáèková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 29:25 7511
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 35:51 + 6:26 6283
3. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 37:54 + 8:29 5892
4. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 39:25 + 10:00 5603
5. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 41:45 + 12:20 5157
6. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 45:07 + 15:42 4515
7. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 45:47 + 16:22 4388
8. Sedláèková Petra ROZ7050 OK Roztoky 51:57 + 22:32 3211
9. Sedláèková Linda ROZ0050 OK Roztoky 61:54 + 32:29 1312
10. Èerná Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 63:55 + 34:30 928
11. Slotová Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 77:56 + 48:31 0
Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice DISK 0
D35
2.80 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 30:32
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 33:35 + 3:03
3. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 39:12 + 8:40
4. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 42:30 + 11:58
5. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 42:52 + 12:20
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 44:11 + 13:39
7. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 44:36 + 14:04
8. Køížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 45:24 + 14:52
9. Janošíková Olga VCB OB České Budějovice 55:57 + 25:25
10. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 58:42 + 28:10
11. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 64:04 + 33:32
12. Kopecká Kvìta OPI8050 Orientační sporty Písek 72:02 + 41:30
13. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 95:59 + 65:27
D45
2.20 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 31:55
2. Eschlbock Gudrun NFL2892 35:22 + 3:27
3. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 38:34 + 6:39
4. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 39:02 + 7:07
5. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 39:46 + 7:51
6. Falk Petra NFL2893 40:28 + 8:33
7. Pokorná Eva TCB5761 SK Technik České Budějovice 44:09 + 12:14
8. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 47:22 + 15:27
9. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 47:51 + 15:56
10. Troupová Vladìna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 49:43 + 17:48
11. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 51:35 + 19:40
12. Peøinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 59:25 + 27:30
13. Málková Vìra 8FX6550 TJ Kobylisy 60:30 + 28:35
14. Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Orienteering 78:17 + 46:22
D55
2.00 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 38:30
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 40:33 + 2:03
Koneèná Hana BBM6350 BETA URSUS Orienteering DISK
D65
1.60 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wagneri Elfi 44:11
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 45:46 + 1:35
DF
1.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szablaturová Nela SJI0952 OK Jihlava 22:46
2. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 23:29 + 0:43
3. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 39:32 + 16:46
Fialová Markéta KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H10
1.70 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 24:19
2. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 25:07 + 0:48
3. Blažek Vojtìch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 26:19 + 2:00
4. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 38:56 + 14:37
5. Minaøík Josef VCB0903 OB České Budějovice 46:41 + 22:22
6. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 49:49 + 25:30
7. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 51:52 + 27:33
8. Vaèkáø Štìpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 55:59 + 31:40
Fiala Ondøej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H12
1.60 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 19:34
2. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 19:42 + 0:08
3. Sedláèek Patrik ROZ0800 OK Roztoky 22:45 + 3:11
4. Teringl Vojtìch VCB0702 OB České Budějovice 22:56 + 3:22
5. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 27:00 + 7:26
6. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 32:42 + 13:08
7. Strnad Jakub OLP0700 PSK Olymp Praha 44:16 + 24:42
8. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 45:51 + 26:17
9. Jaroš Jáchym VCB0801 OB České Budějovice 47:29 + 27:55
10. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 55:46 + 36:12
11. Stráský Pøemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 65:36 + 46:02
H14
2.20 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 28:48
2. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 30:12 + 1:24
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 31:54 + 3:06
4. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 32:39 + 3:51
5. Dvoøák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 38:28 + 9:40
6. Martinkoviè Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 44:44 + 15:56
7. Velát Vojtìch OPI0400 Orientační sporty Písek 52:01 + 23:13
H16
2.80 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Matìj SJI0301 OK Jihlava 26:08
2. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 26:43 + 0:35
3. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 32:29 + 6:21
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 32:36 + 6:28
5. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 36:51 + 10:43
Snížek Ondøej DOR0406 OK Dobříš DISK
H18
3.60 km, 205 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 43:46
2. Cícha Matìj TTR0102 OOB Třebíč 48:12 + 4:26
3. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 56:05 + 12:19
4. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 75:05 + 31:19
5. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 98:01 + 54:15
H20
3.80 km, 215 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 54:37
2. Ptáèek Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 56:30 + 1:53
H21
3.80 km, 215 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7698
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 29:19 7836
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 29:40 + 0:21 7745
3. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 30:34 + 1:15 7513
4. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 31:35 + 2:16 7251
5. Ptáèek Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 36:06 + 6:47 6086
6. Fink Berhhard 17A2902 ASKÖ Salzburg/Henndorf 36:07 + 6:48
7. Èerný Ondøej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 36:15 + 6:56 6048
8. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 36:45 + 7:26 5919
9. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 37:46 + 8:27 5656
10. Sedláèek Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 38:10 + 8:51 5553
11. Blažek Vojtìch OPI8700 Orientační sporty Písek 39:41 + 10:22 5162
12. Blažek Zdenìk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 41:57 + 12:38 4578
13. Šafaøík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 42:45 + 13:26 4371
14. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 43:27 + 14:08 4191
15. Pilaø Karel MAS5501 KČT Aš 44:28 + 15:09 3929
16. Boøánek Petr VSP7000 USK Praha 44:36 + 15:17 3894
17. Èerný Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 45:33 + 16:14 3649
18. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 45:58 + 16:39 3542
19. Bogensperger Martin 17A2901 ASKÖ Salzburg/Henndorf 48:46 + 19:27
20. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 52:30 + 23:11
21. Krška Vojtìch VCB8901 OB České Budějovice 54:35 + 25:16 1320
22. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 61:36 + 32:17 0
23. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 63:59 + 34:40 0
24. Kolarík Petr 61X9201 koldi 97:59 + 68:40
Pelc Václav CST6702 OB Strakonice DISK 0
Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava DISK 0
H35
3.60 km, 205 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 40:34
2. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 49:34 + 9:00
3. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 53:40 + 13:06
4. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 54:10 + 13:36
5. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 56:15 + 15:41
5. Ševèík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 56:15 + 15:41
7. Oberberger Michael NFL 57:03 + 16:29
8. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 58:45 + 18:11
9. Køíž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 60:04 + 19:30
10. Pešta Jiøí MIL7201 Tesil Milevsko 63:29 + 22:55
11. Jadvišèok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 100:05 + 59:31
H45
2.80 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáèek Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 32:42
2. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 34:24 + 1:42
3. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 34:32 + 1:50
4. Funda Jiøí API6401 OK Andante Písek 34:46 + 2:04
5. Heøman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 38:20 + 5:38
6. Falk Martin NFL2883 41:27 + 8:45
7. Blabla Zdenìk PCB5901 SKP České Budějovice 42:48 + 10:06
8. Jeøábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 45:26 + 12:44
9. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:39 + 12:57
10. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 45:40 + 12:58
11. Eschlbock Rainer NFL2882 53:00 + 20:18
12. Soudek Vojtìch TCB5601 SK Technik České Budějovice 55:01 + 22:19
13. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 56:39 + 23:57
14. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 61:43 + 29:01
Sedláèek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky DISK
Honsa Ludìk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava DISK
Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov DISK
Koneèný Vít BBM BETA URSUS Orienteering DISK
H55
2.20 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 32:09
2. Mair Alois VCB1801 OB České Budějovice 34:54 + 2:45
3. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 36:56 + 4:47
4. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 41:24 + 9:15
5. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 61:28 + 29:19
Šafaøík Bedøich OPI4600 Orientační sporty Písek DISK
Hones Josef HSV2690 DISK
MS Jaroš Jakub VCB OB České Budějovice 89:44 + 57:35
H65
2.00 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 26:51
2. Ptáèek Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 29:32 + 2:41
3. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 29:39 + 2:48
4. Müller Leo 17A1600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 33:47 + 6:56
5. Jadvišèok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 41:32 + 14:41
6. Denemarek Oldøich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 46:17 + 19:26
7. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 49:25 + 22:34
8. Mágr Zdenìk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 50:49 + 23:58
9. Novák Pavel ACB4801 ABK České Budějovice - Šumava 61:43 + 34:52
10. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 63:52 + 37:01
H75
1.60 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wagner Max NFL2885 30:09
2. Bouèek Václav OCB4101 OC České Budějovice 41:20 + 11:11
HDR
1.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minaøík František VCB1103 OB České Budějovice 16:38
2. Král Jiøí VCB0001 OB České Budějovice 16:52 + 0:14
3. Král Jan VCB0002 OB České Budějovice 16:55 + 0:17
4. Sobotková Lada OPI Orientační sporty Písek 22:57 + 6:19
5. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 23:01 + 6:23
6. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 24:35 + 7:57
7. Nìmec Matouš TCB SK Technik České Budějovice 28:38 + 12:00
8. Køížová Elen KRL Kometa Kralovice 29:49 + 13:11
9. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 29:56 + 13:18
10. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 32:04 + 15:26
11. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 37:17 + 20:39
12. Ladislav Mareš MIL1300 Tesil Milevsko 38:40 + 22:02
13. Fialová Simona KRE1150 OOB TJ Sokol Křemže 39:55 + 23:17
14. Jankù Zuzana VCB1501 OB České Budějovice 46:12 + 29:34
15. Martinkovièová Eva BBM7650 BETA URSUS Orienteering 47:59 + 31:21
HF
1.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopenec Šimon SJH SJH Jindřichův Hradec 15:14
2. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 18:57 + 3:43
3. Strnad Marek OLP PSK Olymp Praha 20:59 + 5:45
P
2.00 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágr Zdenìk 23:42
2. Procházka Robert VCB7512 OB České Budějovice 39:17 + 15:35
3. Korínková Martina PCB SKP České Budějovice 39:46 + 16:04
4. Wolfi Petr PCB SKP České Budějovice 39:47 + 16:05
5. Jarošová Irena VCB OB České Budějovice 40:23 + 16:41
6. Beèváøová Ladislava 43:47 + 20:05
7. Martinkovièová Jitka BBM BETA URSUS Orienteering 44:42 + 21:00
8. Gregorová Lenka SJH SJH Jindřichův Hradec 49:17 + 25:35
9. Szablaturová Kamila 53:31 + 29:49
10. Fialová Irena KRE OOB TJ Sokol Křemže 54:13 + 30:31
11. Rosenauer Maria NFL2891 54:32 + 30:50
12. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 60:14 + 36:32
13. Korínek Ota PCB SKP České Budějovice 69:33 + 45:51
14. Korínková Ludmila PCB SKP České Budějovice 70:05 + 46:23
15. Kuchaøová Hedvika 77:39 + 53:57
Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek DISK